Dodaj do ulubionych

Pierwsze uchwały obywatelskie już w urzędzie

04.11.08, 23:51
"...To pierwsza taka inicjatywa, nie mamy jeszcze doświadczenia - mówi Bazyli
Baran,..."

Wstyd nawet komentować taką wypowiedź. Panie Baran, jak śmie Pan przyjmować
wynagrodzenie Przewodniczącego Rady Miasta Szczecina jeśli nie posiada Pan
doświadczenia.
POrażka
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Pierwsze uchwały obywatelskie już w urzędzie IP: *.btsnet.pl 05.11.08, 08:02
      Wspaniała inicjatywa. 100% POPARCIA DLA "Szczecinianie dla Siebie"
      • Gość: kiełbaska Prezydent Ludowy i tak wygra swoje. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 08:47
        Szczecin to chodniki psiej władzy.
      • Gość: leks Banda cwaniaków! IP: *.szczecin.mm.pl 05.11.08, 10:46
        Moim zdaniem to jakieś zwyczajne cwaniactwo. Powszechnie wiadomo, że
        przynajmniej 90% z tych kar było naliczone w pełni słusznie - zresztą wychodząc
        czasem na ulice wcale się nie dziwie. Pełno kretynów nie potrafiących poprawnie
        nawet zaparkować. Blokują chodniki, ruch komunikacji miejskiej, powodują
        zagrożenie dla innych. I teraz takim ludziom mają być umorzone kary? Na jakiej
        podstawie. Owe stowarzyszenie jest bardzo cwane i widać że tam siedzi pewnie
        jakaś sitwa, ale nie może być poparcia dla takich działań. Owszem ludzie to
        poprą, ale są pewne zasady i tyle.
        A parking na Gdańskiej... a kto tam będzie parkował i po co? Przecież wielcy
        panowie ze swoimi super brykami nie mogą podejść kilka metrów do miasta, muszą
        podjechać pod samo wejście - gdziekolwiek nie jadą, więc pewnie parking będzie
        świecił pustkami ;]. Zresztą nie można mówić, że miasto nic z pieniędzy nie
        robi. Remontowane są między innymi chodniki w SPP, jak pamiętam wydano już około
        8 mln zł na to i działania są kontynuowane.
        • Gość: leks Re: Banda cwaniaków! IP: *.szczecin.mm.pl 05.11.08, 10:52
          Może zamiast cwaniakować, wsadzić te spasione cztery litery czasem na rowerek
          albo w tramwaj i autobus? Nieee, bo za grube i za leniwe. Ale marudzić, że to i
          tamto im się należy, albo, że za to i tamto nie powinni płacić, bo ONI tak
          uważają to łatwo i omijać przepisy poprzez dziury w prawie. Nie stać ich na
          płacenie kar i na samochód to są inne w/w alternatywy ! Dużo tańsze!

          Może niedługo karzą miastu z ogólnych pieniędzy oddawać za paliwo ?!
          • Gość: z Re: Banda cwaniaków! IP: *.net.pbthawe.eu 05.11.08, 11:01
            Gość portalu: leks napisał(a):
            >karzą
            debil...
          • Gość: kiełbaska Re: Banda cwaniaków! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 14:33
            A powiedz leks co to są ogólne pieniądze, czy to te z których
            Kzystek zapłacił 500 000 zł za obiad?
        • Gość: kiełbaska Re: Banda cwaniaków! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 14:32
          Leks, to jakaś paranoja, żebyś ty nazywał blixnich kretynami!
    • Gość: ixi Re: Pierwsze uchwały obywatelskie już w urzędzie IP: *.wzp.pl 05.11.08, 09:32
      taka, że stowarzyszenie SZdS przyniosło niekompletny wniosek z błędami i musieli go uzupełniac, o to tu chodziło . a że dziennikarz wyrywa z kontekstu to juz inna sprawa
      • Gość: bolek Witkowski IP: *.chello.pl 05.11.08, 12:42
        czy ten pan nie jest członkiem automobilklubu, bo coś ostatnio prasa pisała na
        temat parkingu pod estakadą, czy o ten chodzi?
        • Gość: ... Re: Witkowski IP: *.wzp.pl 05.11.08, 13:58
          pan witkowski jest członkiem PISu, chodzi do nich na zebrania klubu radnych, dobrze sobie pogrywa bo che sie dostać za 2 lata do rady
          • Gość: rex Re: Witkowski IP: *.chello.pl 05.11.08, 15:00
            I dobrze! Brawo PiS, brawo Stowarzyszenie, brawo Witkowski! Lepsze
            to niż cudak Baran (nomen omen).
    • switonemsi Re: Pierwsze uchwały obywatelskie już w urzędzie 05.11.08, 14:07
      Smutne. Cieszy wykorzystanie tej drogi, ale z drugiej strony smutne, że wybrani
      przez nas przedstawiciele nie realizują naszych potrzeb. Dziwne.
      • Gość: kiełbaska Re: Pierwsze uchwały obywatelskie już w urzędzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.08, 14:37
        Jak to nie realizują? Chcielismy ich na stolcach to tam są, ja nie
        słyszalem by jakiś chciał go opuścic, czyli zrobić wbrew wyborcom.
    • kryjek Spijanie śmietanki po trudzie innych osób . 05.11.08, 16:02
      wielkim trudem i zaangażowaniem kilku osób ,którzy w poprzednim roku walczyli
      jako osoby indywidualne o SPP za okres 2002r i 2003r teraz stowarzyszenie chce
      spić za nich śmietankę . Cwaniaczki co ? Na czyimś garbie chcą robić kapitał.
      Jak sobie przypominam to walkę rozpoczął o SPP chyba zbigniew czy zdzisław
      Biełowiec o którym pisała Gazeta wyborcza.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka