dyzurny-malkontent 04.01.09, 18:57 Krzystek ma mnóstwo miejsca na składowiskach odpadów... w razie czego zrobi z makulatury floating garden... :-) To miasto to pomyłka... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toxic.666 to się wyprowadź! 04.01.09, 19:43 to się wyprowadź! mam dość czytania twojego żałosnego jęczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Znany Styropian toxic66 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 21:34 Dokladnie tak samo jak Ty powiedzial mi w latach 80 tych pewien gosc z SB na przesluchaniu gdy na jego pytanie dlaczego ...odpowiedzialem mu, ze komuna nisczy Polske i nie pozwala Polakom zyc godnie tak jak na to zasluguja. Powiedzial mi gnojek jak ty malkontentowi: wyprowadz sie z kraju. Nie wyjechalem i dzieki temu mozesz tu bezkarnie szczekac na innych. Odpowiedz Link Zgłoś
toxic.666 o ja, wzruszyła mnie twoja historia 04.01.09, 22:15 bo gdyby nie ty to nadal byśmy mieli socjalizm. miałoby to swoje plusy - np. taki malkontent bałby się narzekać na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: robert Re: o ja, wzruszyła mnie twoja historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 10:02 nadal mamy socjalizm, dzieki takim jak ty dalej masz we lbie powiedzenie: "na twoje miejsce czeka pod brama 10 innych" i drugie: "jak ci sie nie podoba, to won". a ty mozesz bezkarnie robic syf, okradac ludzi, zamiast wziac sie do roboty. wiesz glabiu ile mozan zarabic na makulaturze? nie? bo masz lewe rece i umiesz tylko sciagac z uczciwych ludzi oplaty, a jak komus sie nie podoba, to lecisz na niego z piesciami - wydoroslej chlopie i nie mow o demokracji, bo nie masz o niej bladego pojecia... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wienczyslaw Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 04.01.09, 20:32 rzeczywiscie Szczecin to upadajaca dziura.poza kompletnym dolkiem finansowym gospodarczym czy kulturowym masa szczecinian wyjezdza a ich miejsce zajmuja ludzie z prowincji.nie spodziewam sie zeby oni byli zwiazani z miastem.szkoda.a niemcy mieli takie piekne plany wobec szczecina moze ktos powinien od nich te plany wykupic zamiast robic taka nedze. Odpowiedz Link Zgłoś
brynio5 Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! 04.01.09, 21:24 Przecież jest bardzo proste rozwiązanie! Wywalić księży i katechetów ze szkół i zaoszczędzone w ten sposób środki finansowe przeznaczyć na ochronę środowiska! Czyli na dopłatę do zbiórki makulatury. Odpowiedz Link Zgłoś
toxic.666 brawo 04.01.09, 22:17 ale znam jeszcze lepszy sposób - każmy dodatkowo kościołowi płacić podatki od gruntów, księżom od datków, itp. starczyłoby na ochronę środowiska i całą sieć autostrad. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: brawo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:24 Jak będziemy płacić od rozumu, to będziesz miał zwolnienie podmiotowe. Odpowiedz Link Zgłoś
dyzurny-malkontent Literówka w Tytula artykułu! 04.01.09, 21:58 Kolejna literówka w tytule artykułu. Co za upadek! Degrengolada nie gazeta... Odpowiedz Link Zgłoś
toxic.666 literówka w tytule komentarza! 04.01.09, 22:19 dyzurny, co za upadek ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ech ta młodzież Re: literówka w tytule komentarza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.09, 22:22 toxic.666 napisał: > dyzurny, co za upadek ;] toxik.999 nie zrozumiał ironii... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: literówka w tytule komentarza! IP: 83.168.97.* 04.01.09, 23:19 uczepil sie malkontenta, poniekad slusznie bo ilez mozna czytac tego samego goscia narzekajacego na wszystko i wszystkich. ale toxic, nie tedy droga - nie karmic trola to sam z glodu umrze. Odpowiedz Link Zgłoś
tortellini malkontenci ten malkontent strasznie... 05.01.09, 00:12 ... ale czasem zasadnie. Czasem, powtarzam. Ciekawi, kto zacz ten malkontent... Jak dla mnie, wypisz, wymaluj taki jeden o inicjałach PF :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Albo jesteś ekologiczny, albo nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:15 Ekologia jest droga, to prawda znana od zawsze. Więc o co to larum? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tt Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.acn.waw.pl 05.01.09, 00:16 Najprostsze rozwiazanie w zimie to znalezienie kotłowni węglowej, która (na pewno za darmo) spali całą posegregowana makulaturę. W przeciwieństwie do plastików - to nie spowodje zanieczyszczenia środowiska. I problem z głowy... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:22 Ale co to ma wspólnego z ekologią? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.chello.pl 05.01.09, 06:17 A gdzie są nasi genialni szczecińscy ekolodzy, którzy niedawno tak zażarcie walczyli z foliówkami, zamieniając je na "ekologiczne papierowe". Skoro te papierowe nie są z makulatury, to z czego??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: LuriTuri Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.aster.pl 05.01.09, 08:46 Jedyny chyba na świecie tak bogaty kraj, w którym "nie opłaca się" zbierać i przetwarzać makulatury. Ręce opadają. Nawet za komuny się opłacało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 08:48 Żyjesz ekologicznie - płać. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Zieloni gdzie jestescie przyczepcie się do kartonó IP: *.devs.futuro.pl 05.01.09, 09:12 ale tutaj nie ma od kogo wziąc okupu i dlatego temat który powinien być dla was piorytetowy ( ekologia , ekonomia,edukacja ekol) jest nieinteresującyPetrolke blokowaliście 2 lata i stocznia poniosła straty ale tam była kasa. Ostanio są artykuły że opłacani jesteście ze wschodu stąd milczenie nad rurą bałtycką. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Zieloni gdzie jestescie przyczepcie się do ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 09:14 Ekolodzy to najbardziej ekologiczny interes, bardziej niż banki i giełba. A jaki pewny, stabilny i odporny na zawirowania na rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
mloo Kiedyś sortowałem śmieci. 05.01.09, 09:52 Teraz wszystko wyrzucam do jednego wora. Sortowanie śmieci oraz surowce wtórne to fikcja w naszym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja tak samo Słusznie robisz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:34 Przy ich wymaganiach nie opłaca mi się tego robić: posortuj, umyj, folia do jednego worka, kubeczek po jogurcie do drugiego, kolorowe szkło do jednego, białe do drugiego, kartonów po sokach nie itp, itd Na koniec jeszcze zawiąż czerwoną wstążeczka aby firma śmieciowa łaskawie odebrała Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wolsztyniak Re: Kiedyś sortowałem śmieci. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:35 Są zapewne miasta, gdzie jest to fikcja. U nas sprawa jest dobrze rozwiązana. Odpowiedz Link Zgłoś
krzychoo74 Re: Kiedyś sortowałem śmieci. 05.01.09, 13:08 Ja też - kiedyś. Przed świętami przyjechał wóz mpo na osiedle gdzie mieszkam i wszystkie pojemniki do segregacji (sztuk trzy) - szkło, papier, pcv wrzucił na raz sobie na pakę i pojechał. Czy to ma sens? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ekofob Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.chello.pl 05.01.09, 09:56 Słyszałem kiedyś taką historyjkę: stoją sobie obok siebie trzy pojemniki na szkło, papier i plastik. Przyjeżdza ekipa czyszcząco-zbierająca i zawartość wszystkich trzech pojemników ląduje w jednym kontenerze :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: as Teraz duże pieniadze sie robi na wmawianiu o ociep IP: *.devs.futuro.pl 05.01.09, 11:11 klimatu , emitowaniu CO2 przez człowieka i wpływie tego na klimat i tym podobnych pierdołach .Dla sceptyków tych bredni jest tez kasa z tym że wynosi ona 1/1000 tego co zwolenników więc materialnie nie opłaca się być sceptykiem.Na marginesie CO2 czy ogrzewanie prze kominek jest ekologiczne ( gdzie opłata kominowa) czy to co wyprawiaja działkowcy ze spalaniem trawy jest ekologiczne ( gdzie opłata działkowa) czy jazda z właczonymi swiatłami przez cały rok nawet w słoneczne dni stojąc w korkach jest ekologiczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Teraz duże pieniadze sie robi na wmawianiu o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 18:26 www.rp.pl/artykul/107055.html Odpowiedz Link Zgłoś
anamar Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! 06.01.09, 13:17 dyzurny-malkontent napisał: > Krzystek ma mnóstwo miejsca na składowiskach odpadów... w razie czego zrobi z m > akulatury floating garden... :-) > To miasto to pomyłka... akurat to nie ma nic wspólnego ze szczecinem.taka sytuacja jest w całej polsce...nienawiść zaślepiła cię kompletnie... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 19:56 Kżystek podobnie jak pisiory jest winien wszystkiemu złu! I koniec kropka. Odpowiedz Link Zgłoś