Dodaj do ulubionych

Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać!

04.01.09, 18:57
Krzystek ma mnóstwo miejsca na składowiskach odpadów... w razie czego zrobi z makulatury floating garden... :-)
To miasto to pomyłka...
Obserwuj wątek
    • toxic.666 to się wyprowadź! 04.01.09, 19:43
      to się wyprowadź!
      mam dość czytania twojego żałosnego jęczenia.
      • Gość: Znany Styropian toxic66 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.09, 21:34
        Dokladnie tak samo jak Ty powiedzial mi w latach 80 tych pewien
        gosc z SB na przesluchaniu gdy na jego pytanie
        dlaczego ...odpowiedzialem mu, ze komuna nisczy Polske i nie pozwala
        Polakom zyc godnie tak jak na to zasluguja.
        Powiedzial mi gnojek jak ty malkontentowi:
        wyprowadz sie z kraju.
        Nie wyjechalem i dzieki temu mozesz tu bezkarnie szczekac na innych.
        • toxic.666 o ja, wzruszyła mnie twoja historia 04.01.09, 22:15
          bo gdyby nie ty to nadal byśmy mieli socjalizm. miałoby to swoje plusy - np. taki malkontent bałby się narzekać na tym forum.
          • Gość: robert Re: o ja, wzruszyła mnie twoja historia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 10:02
            nadal mamy socjalizm, dzieki takim jak ty

            dalej masz we lbie powiedzenie: "na twoje miejsce czeka pod brama 10 innych" i
            drugie: "jak ci sie nie podoba, to won".

            a ty mozesz bezkarnie robic syf, okradac ludzi, zamiast wziac sie do roboty.
            wiesz glabiu ile mozan zarabic na makulaturze? nie? bo masz lewe rece i umiesz
            tylko sciagac z uczciwych ludzi oplaty, a jak komus sie nie podoba, to lecisz na
            niego z piesciami - wydoroslej chlopie i nie mow o demokracji, bo nie masz o
            niej bladego pojecia...
    • Gość: wienczyslaw Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.dynamic.dsl.as9105.com 04.01.09, 20:32
      rzeczywiscie Szczecin to upadajaca dziura.poza kompletnym dolkiem finansowym
      gospodarczym czy kulturowym masa szczecinian wyjezdza a ich miejsce zajmuja
      ludzie z prowincji.nie spodziewam sie zeby oni byli zwiazani z miastem.szkoda.a
      niemcy mieli takie piekne plany wobec szczecina moze ktos powinien od nich te
      plany wykupic zamiast robic taka nedze.
    • brynio5 Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! 04.01.09, 21:24
      Przecież jest bardzo proste rozwiązanie!
      Wywalić księży i katechetów ze szkół i zaoszczędzone w ten sposób środki
      finansowe przeznaczyć na ochronę środowiska!
      Czyli na dopłatę do zbiórki makulatury.
      • toxic.666 brawo 04.01.09, 22:17
        ale znam jeszcze lepszy sposób - każmy dodatkowo kościołowi płacić podatki od
        gruntów, księżom od datków, itp. starczyłoby na ochronę środowiska i całą sieć
        autostrad.
        • Gość: kiełbaska Re: brawo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:24
          Jak będziemy płacić od rozumu, to będziesz miał zwolnienie
          podmiotowe.
    • dyzurny-malkontent Literówka w Tytula artykułu! 04.01.09, 21:58
      Kolejna literówka w tytule artykułu. Co za upadek! Degrengolada nie gazeta...
      • toxic.666 literówka w tytule komentarza! 04.01.09, 22:19
        dyzurny, co za upadek ;]
        • Gość: ech ta młodzież Re: literówka w tytule komentarza! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.01.09, 22:22
          toxic.666 napisał:

          > dyzurny, co za upadek ;]

          toxik.999 nie zrozumiał ironii...
          • Gość: x Re: literówka w tytule komentarza! IP: 83.168.97.* 04.01.09, 23:19
            uczepil sie malkontenta, poniekad slusznie bo ilez mozna czytac tego samego
            goscia narzekajacego na wszystko i wszystkich. ale toxic, nie tedy droga - nie
            karmic trola to sam z glodu umrze.
            • tortellini malkontenci ten malkontent strasznie... 05.01.09, 00:12
              ... ale czasem zasadnie. Czasem, powtarzam. Ciekawi, kto zacz ten malkontent... Jak dla mnie, wypisz, wymaluj taki jeden o inicjałach PF :)
            • Gość: kiełbaska Albo jesteś ekologiczny, albo nie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:15
              Ekologia jest droga, to prawda znana od zawsze. Więc o co to larum?
    • Gość: tt Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.acn.waw.pl 05.01.09, 00:16
      Najprostsze rozwiazanie w zimie to znalezienie kotłowni węglowej, która (na pewno za darmo) spali całą posegregowana makulaturę. W przeciwieństwie do plastików - to nie spowodje zanieczyszczenia środowiska. I problem z głowy...
      • Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 00:22
        Ale co to ma wspólnego z ekologią?
    • Gość: aga Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.chello.pl 05.01.09, 06:17
      A gdzie są nasi genialni szczecińscy ekolodzy, którzy niedawno tak
      zażarcie walczyli z foliówkami, zamieniając je na "ekologiczne
      papierowe". Skoro te papierowe nie są z makulatury, to z czego???
    • Gość: LuriTuri Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.aster.pl 05.01.09, 08:46
      Jedyny chyba na świecie tak bogaty kraj, w którym "nie opłaca się"
      zbierać i przetwarzać makulatury. Ręce opadają. Nawet za komuny się
      opłacało.
      • Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 08:48
        Żyjesz ekologicznie - płać.
    • Gość: as Zieloni gdzie jestescie przyczepcie się do kartonó IP: *.devs.futuro.pl 05.01.09, 09:12
      ale tutaj nie ma od kogo wziąc okupu i dlatego temat który powinien
      być dla was piorytetowy ( ekologia , ekonomia,edukacja ekol) jest
      nieinteresującyPetrolke blokowaliście 2 lata i stocznia poniosła
      straty ale tam była kasa. Ostanio są artykuły że opłacani jesteście
      ze wschodu stąd milczenie nad rurą bałtycką.
      • Gość: kiełbaska Re: Zieloni gdzie jestescie przyczepcie się do ka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 09:14
        Ekolodzy to najbardziej ekologiczny interes, bardziej niż banki i
        giełba. A jaki pewny, stabilny i odporny na zawirowania na rynku.
    • mloo Kiedyś sortowałem śmieci. 05.01.09, 09:52
      Teraz wszystko wyrzucam do jednego wora. Sortowanie śmieci oraz surowce wtórne to fikcja w naszym kraju.
      • Gość: ja tak samo Słusznie robisz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:34
        Przy ich wymaganiach nie opłaca mi się tego robić: posortuj, umyj, folia do
        jednego worka, kubeczek po jogurcie do drugiego, kolorowe szkło do jednego,
        białe do drugiego, kartonów po sokach nie itp, itd

        Na koniec jeszcze zawiąż czerwoną wstążeczka aby firma śmieciowa łaskawie odebrała
      • Gość: Wolsztyniak Re: Kiedyś sortowałem śmieci. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.01.09, 12:35
        Są zapewne miasta, gdzie jest to fikcja. U nas sprawa jest dobrze
        rozwiązana.
      • krzychoo74 Re: Kiedyś sortowałem śmieci. 05.01.09, 13:08
        Ja też - kiedyś.
        Przed świętami przyjechał wóz mpo na osiedle gdzie mieszkam i wszystkie
        pojemniki do segregacji (sztuk trzy) - szkło, papier, pcv wrzucił na raz sobie
        na pakę i pojechał. Czy to ma sens?
    • Gość: ekofob Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.chello.pl 05.01.09, 09:56
      Słyszałem kiedyś taką historyjkę:
      stoją sobie obok siebie trzy pojemniki na szkło, papier i plastik. Przyjeżdza
      ekipa czyszcząco-zbierająca i zawartość wszystkich trzech pojemników ląduje w
      jednym kontenerze :))
      • Gość: as Teraz duże pieniadze sie robi na wmawianiu o ociep IP: *.devs.futuro.pl 05.01.09, 11:11
        klimatu , emitowaniu CO2 przez człowieka i wpływie tego na klimat i
        tym podobnych pierdołach .Dla sceptyków tych bredni jest tez kasa
        z tym że wynosi ona 1/1000 tego co zwolenników więc materialnie nie
        opłaca się być sceptykiem.Na marginesie CO2 czy ogrzewanie prze
        kominek jest ekologiczne ( gdzie opłata kominowa) czy to co
        wyprawiaja działkowcy ze spalaniem trawy jest ekologiczne ( gdzie
        opłata działkowa) czy jazda z właczonymi swiatłami przez cały rok
        nawet w słoneczne dni stojąc w korkach jest ekologiczne.
        • Gość: kiełbaska Re: Teraz duże pieniadze sie robi na wmawianiu o IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 18:26
          www.rp.pl/artykul/107055.html
    • anamar Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! 06.01.09, 13:17
      dyzurny-malkontent napisał:

      > Krzystek ma mnóstwo miejsca na składowiskach odpadów... w razie czego zrobi z m
      > akulatury floating garden... :-)
      > To miasto to pomyłka...


      akurat to nie ma nic wspólnego ze szczecinem.taka sytuacja jest w całej
      polsce...nienawiść zaślepiła cię kompletnie...
      • Gość: kiełbaska Re: Chesz oddać makulaturę do skupu? Płać! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.09, 19:56
        Kżystek podobnie jak pisiory jest winien wszystkiemu złu! I koniec
        kropka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka