Dodaj do ulubionych

Ruszyła budowa autostrady A1 Toruń- Kowal

16.07.10, 22:45
Dzisiaj przeczytałem że przejechanie jednego kilometra będzie kodsztować 20 gr
. Przy tej cenie wielu z nas będzie korzystać z autostrad na zasadzie atrakcji
turystycznej.Cena paliwa na kilometr około 25-35 gr + autostrada 20 gr. Wypad
do Gdańska autostradą, sam przejazd nią około 60 zł w dwie strony:(
Obserwuj wątek
    • i.gabor 20 gr 17.07.10, 06:31
      20 gr to jest cena minimalna, jaka dziś obowiązuje. A przejazd nr
      Toruń-Gdańsk w jedną stronę będzie kosztowało conajmniej ok. 40 zl.
      Trasa Toruń-Kraków np. 100, Warszawa-gr. niemiecka również ok. 100.
      W JEDNĄ STRONĘ !!! Po tym, jak w dużej części budują z naszych
      podatków (wkład własny), znowu z naszych podatków (pożyczka unijna,
      czyli nasz wkład) i jeszcze trzeci raz będą nas doić. A my na to
      pozwalamy, a nawet się cieszymy. Mamy się cieszyć a nie narzekać, że
      wreszcie będą Autobahny - ciekawe dla kogo. Ile zwykłych rodzin musi
      jeszcze umrzeć bo nie stać ich na taki luksus jak autostrada.
      • felippee Re: 20 gr 17.07.10, 20:14
        Jasne lepiej żeby nie było autostrad, niż jakby miały być płatne...

        Pier...licie panowie. Po pierwsze, nikt nie zmusza do jazdy
        autostradami. Wolicie jechać 2x dłużej, wydać ekstra pare stówek na
        fotki z fotoradaru? OK. Nie ma problemu.

        Po drugie, na wyjazd wakacyjny nad morze czy w góry i tak pojedziecie
        autostradą i to z pocałowaniem. Lepiej wydać nawet ektra 200, niż
        tracić dwa dni urlopu na dojazdy chyba?

        Po trzecie, tiry przeniosą się na autostrady tak czy siak.

        A tych waszych podatków to przede wszystkim musi się biurokracja
        wyżywić... Ja tam się ciesze że przynajmniej powstaje alternatywa.
        Może nie tania, ale zawsze, przynajmniej jest możliwość przejechania
        tego kraju w rozsądnym czasie. Niestety 50 lat komuny spowodowało, że
        coś co w wielu częściach świata jest standardem, w Polsce jeszcze
        przez wiele lat będzie luksusem. Ale przynajmniej będzie. Bo do tej
        pory nie było nic.
        • i.gabor jakie straty 17.07.10, 21:34
          Ok rozumiem że lepsze to niż nic. I nic nie mam przeciwko prywatnym
          firmą, którzy biorą kredyt, kupują ziemie, wybudują autostradę od
          podstaw a potem kasują ile chcą. Ale żeby Państwo doiło własnych
          obywateli? Przebudując istniejącą drogą?
          A co do stratów. Jestem bardzo ciekaw jakie są wszystkie zyski z
          autostrad rocznie a ile kosztuje państwu obsługa wypadków, straży,
          leczenie, renty, utracone potencjonalne PKB i podatki tych ludzi i
          ich ew. przyszłych dzieci, którzy ucierpali w wypadku, bo z powodów
          finansowych ominęli autostradę. Krótkowzroczność. Nie mówię że za
          darmo. Niech będą winiety, 4 dniowe, tygodniowe, mięsięczne, roczne.
          A nie krótki wypad z Torunia do Zakopanego np. kosztuje tyle, ile
          miesięczne-roczne winiety w większości krajów w Europie.
          • ramboost Re: jakie straty 18.07.10, 03:49
            Ale te autostrady i tak są z naszych pieniędzy, więc opłata za przejazd jest
            spłacaniem kredytu zaciągniętego nie przez nas, ale przez Państwo. Gdyby
            pieniądze z podatku drogowego, wliczonego w paliwo, szły na rozwój dróg, to
            dzisiaj śmigalibyśmy bezpłatnymi autostradami.
            • hecer Re: jakie straty 22.07.10, 15:17
              bzdura.

              Gdybyś chciał wybudować pieniądze z podatku drogowego w paliwie to ten podatek
              musiałby być kilka razy wyższy, a co za tym idzie paliwo byłoby absurdalnie drogie.

              Wówczas płaciliby za autostradę wszyscy - nawet ci, co jeżdżą nią np tylko raz w
              roku na wakacje.

              Autostrady muszą być płatne bo ich budowa kosztuje ciężkie pieniądze. I tych
              pieniędzy nie ma w budżecie. Nawet gdybyś znalazł dodatkową kasę w budżecie na
              ich budowę to i tak powstawałyby bardzo wolno - wtedy nie ma mowy o wybudowaniu
              600 km autostrady tylko np 100km, co nic nie daje.

              Autostrada musi powstać jak najszybciej w całości, by tylko wtedy ktoś nią chce
              jechać - opłaca mu się, bo oszczędza czas, a nie zaoszczędzi go na 100km tyle,
              by płacić.

              Wtedy mamy sytuację taką że państwo inwestuje ogromne pieniądze w budowę dróg
              ale dochody z opłat za autostradę są niskie, bo mało ludzi korzysta z tych
              odcinków, które powstały, nowe odcinki powstają za wolno.

              Dlatego trzeba to realizować w partnerstwie publiczno prywatnym - kasę daje i
              państwo i inwestor, ale autostrady powstają dwa razy szybciej i zaczynają
              pojawiać się dochody z opłat.

              Nie ma innej możliwości.

              O tym, że autostrada musi być płatna w ogóle nie ma co dyskutować. Jeśli byłaby
              bezplatna, to kto ponosiłby koszt jej budowy i eksploatacji? My wszyscy,
              podatnicy. Ale nie każdy z niej korzysta! Niektórzy korzystają sporadycznie. Ja
              nie chcę by z mojego podatku budowano drogi, z których korzysta pan akwizytor,
              który dziennie przejeżdża 300 km, podczas gdy ja jeżdżę tylko raz w roku na wakacje.

              Autostrada musi być budowana w systemie koncesyjnym, bo inaczej nie powstanie w
              rozsądnym czasie i nie będzie przynosić dochodu, który pozwoli szybko rozpocząć
              spłacanie kosztów jej budowy.

              Jeśli państwo będzie budować za budżetu, to będziemy ładować ciężkie pieniądze w
              budowę a nowe drogi będą powstawać bardzo wolno - to wydłuża okres kredytowania
              inwestycji i znacznie podnosi całkowity koszt. W ten sposób kasa na drogi idzie
              do banków, na odsetki.
    • kizhook Ruszyła budowa autostrady A1 Toruń- Kowal 17.07.10, 23:10
      z wwa do granicy niemiec - + - 45 euro
      przejechanie z polnocy na poludnie Irlandii - + - 20 euro
      przejechanie z pólnocy na południe francji - + - 60 euro

      polecam sprawdzenie ile godzin trzeba w danym kraju pracować na taką
      podróż...
      • zawsze.torunczyk Re: Ruszyła budowa autostrady A1 Toruń- Kowal 19.07.10, 13:35
        kizhook napisał:

        > z wwa do granicy niemiec - + - 45 euro
        > przejechanie z polnocy na poludnie Irlandii - + - 20 euro
        > przejechanie z pólnocy na południe francji - + - 60 euro
        >
        > polecam sprawdzenie ile godzin trzeba w danym kraju pracować na
        taką
        > podróż...
        >

        I to jest właśnie kolego myślenie którego u nas brakuje. Gawiedź
        łyka "radosne informacje z jewrokołchozu" że mamy najtańszą żywność
        w obozie, jednocześnie nie zastanawiając się że musi na nią tyrać
        niemalże najdłużej
        . To że jewropropaganda nie podejmuje na ten
        temat dyskusji to zrozumiałe- ale czemu ludzie się nie zastanowią to
        jest już niepojęte.

        Przy polskich dochodach 5 gr na kilometr to jest wszystko przy
        jednoczesnym zachowaniu darmowych przejazdów fragmentami autostrad
        będącymi obwodnicami miast.

        Pisząc "darmowych" zdaję sobie sprawę z podatku drogowego wliczonego
        w koszt paliwa. Szkoda że nie zdają sobie z tego sprawy panowie
        szlachta co na rządowych stołkach zasiadła.
    • byd3 A1 powinna iść przez Bydgoszcz 19.07.10, 20:06
      A1 powinna iść przez Bydgoszcz.Idzie przez Toruń tylko przez
      oszczędności.
      www.probydgoszcz.webpark.pl/
      • jedrek95 Re: A1 powinna iść przez Bydgoszcz 19.07.10, 21:59
        Jeżeli dlatego że najkrócej to rzeczywiście dla oszczędności . A1 nie miała
        łączyć Bydgoszczy z resztą kraju ale Wybrzeże ( i Skandynawię ) z południem (
        dziwne ? )
        • i.gabor przez okolice solca 22.07.10, 12:19
          Oczywiście że powinien ominąć Toruń nie od wschodu, a od zachodu, w
          okolicach Cierpic, Solca Kujawskiego, Ale interesy i interesy.
          Więcej zabudowań pewnie, więcej odszkodowań od Państwa.
          A przez Cierpic np mógłby powstać w całości poludniowa obwodnica
          Torunia z istniejącym mostem w Czerniewicach i z nowym mostem
          autostradowym. Dla Torunian bez znaczenia, dla tranzytu również, za
          to dla ok. 0,5 mln mieszkańców BG i okolic byłoby bliżej i szybciej.
    • szlachcic Re: Ruszyła budowa autostrady A1 Toruń- Kowal 22.07.10, 12:53
      > Cena paliwa na kilometr około 25-35 gr + autostrada 20 gr.

      cena paliwa po zakorkowanych dziurach 5-10 gr + bezplatne dziury 0 zl

      nie wiesz co jest najgorsze w temacie autostrad
      najgorsze jest to ze idioci Polacy buduja autostrady z bramkami jak
      wiadomo ze za bardzo niedlugo w Eurokomunie nie bedzie tego rodzaju
      odplatnosci. Durnie Polacy wydaja grube miliony na infrastrukture
      bramkowa ktora to kase mogliby przeznaczyc na co innego
      Elegancko dziala system koncesyjny u naszych poludniowych sasiadow i
      taki powinien byc system przejsciowy
      a juz niedlugo czeka nas pobor oplat przez "satelite"

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka