mene33
03.09.10, 20:50
Zauwazyliscie zapewne, ze pojawil sie ostatnio nowy operator internetu w
Osiecinach (ADURO.pl). Pytanie teraz do ludzi, ktorzy juz z niego korzystaja:
dziala Wam ten internet? Pytam gdyz mam aktualnie dotychczasowego operatora no
i zastanawiam sie nad zmiana. Doszly mnie takze sluchy, ze umowa podpisana z
nowa firma (Interbest?) nie jest wazna. Cesja uprawnien powinna zawierac 3
podpisy. Nasz, Pana Kawczynskiego i tej nowej firmy. Do tego powinnismy dostac
najpierw pisma informujace o przejeciu praw i obowiazkow oraz informacje o
dokumencie ktory to potwierdza. Malo tego zgodnie z prawem mamy mozliwosc
zrezygnowac podczas takiej zmiany. Nie wystarczy pismo ze nowym operatorem
staje sie firma X. No i te umowy podpisywane wstecz.
Wiec nawiazujac do wywodu mozna spokojnie zmienic operatora na dowolnie
innego. Stad moje poszukiwania. Prosze o info. Pozdr