Dodaj do ulubionych

Internet w Osiecinach

03.09.10, 20:50
Zauwazyliscie zapewne, ze pojawil sie ostatnio nowy operator internetu w
Osiecinach (ADURO.pl). Pytanie teraz do ludzi, ktorzy juz z niego korzystaja:
dziala Wam ten internet? Pytam gdyz mam aktualnie dotychczasowego operatora no
i zastanawiam sie nad zmiana. Doszly mnie takze sluchy, ze umowa podpisana z
nowa firma (Interbest?) nie jest wazna. Cesja uprawnien powinna zawierac 3
podpisy. Nasz, Pana Kawczynskiego i tej nowej firmy. Do tego powinnismy dostac
najpierw pisma informujace o przejeciu praw i obowiazkow oraz informacje o
dokumencie ktory to potwierdza. Malo tego zgodnie z prawem mamy mozliwosc
zrezygnowac podczas takiej zmiany. Nie wystarczy pismo ze nowym operatorem
staje sie firma X. No i te umowy podpisywane wstecz.

Wiec nawiazujac do wywodu mozna spokojnie zmienic operatora na dowolnie
innego. Stad moje poszukiwania. Prosze o info. Pozdr
Obserwuj wątek
    • uwazny.65 Re: Internet w Osiecinach 05.09.10, 15:38
      Czesc. Ja mam internet z Aduro i mialam wczesniej internet z firmy Net-Lan. Mozna bezproblemu wypowiedziec te umowe. Aduro mi dziala ok. Kazdy w zasadzie moze wybrac to co mu odpowiada bardziej. Potwierdzam tylko to ze NOWE umowy z Net-Lan czy tam Interbes sa niewazne i nie potrzebny jest nawet prawnik zeby je rozwiazac:) W zasadzie nie trzeba nic pisac. Mozna przestac placic i nowy wlasciciel nie ma podstaw prawnych zeby w jakikolwiek sposob Was scigac.
      • warega Internet w Osiecinach 17.12.10, 00:05
        Posiadam internet z aduro około 3 miesięcy. Jak do tej pory jestem zadowolony. Jeśli chodzi o zewnętrzny adres IP to faktycznie na początku go nie otrzymałem. Zadzwoniłem do nich z informacją, że potrzebny mi właśnie do gier. Sprawa została załatwiona w ciągu dwóch dni.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka