Dodaj do ulubionych

Absolutorium dla prezydenta

IP: *.wlan.pl 29.04.04, 21:45
Banaszak jak Lepper - niby jest w opozycji, ale jak trzeba to popiera
komunistów. Co łączy Banaszaka z Zaleskim ?

Trzeba będzie mu to przypomnieć w czasie wyborów.

Tak upaść...

Obserwuj wątek
    • jakub_lauder Re: Absolutorium dla prezydenta 29.04.04, 23:27
      No niby masz racje.... tylko kto tu nie popiera Zaleskiego?
      Grobelski? Adamiak? i Poltorak?......... czyli trzech!!!!!
    • Gość: Obserwator Re: Absolutorium dla prezydenta IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 30.04.04, 12:21
      Szkoda czasu na przypominanie, gdyż wyborcy wbrew opinii działaczy mają dobrą
      pamięć. Dla Banaszaka będzie lepiej jak po zakończeniu kadencji wycofa się z
      życia publicznego, co powinien zrobić również Major, który wczoraj w telewizji
      lokalnej nie szczędził słów uznania dla poczynań gospodarza.
      ... i nie ma się co dziwić, że stowarzyszenie rodzin katolickich w toruniu ma
      takich przebierańców!!! Upadki bywają różne- czasami wpada sie do szamba a
      innym razem do rynsztoka!
      • Gość: 07(Janek Błąd) Re: Absolutorium dla prezydenta IP: *.wlan.pl 30.04.04, 14:47
        Banaszak? - wszędzie spalił mosty i nikt już nie chce z nim rozmawiać. Pozostał
        mu tylko Zaleski. Marne to wyjaśnienie, ale jakieś jest. Natomiast Major -
        katolik ? - dlaczego poszedł w układy z postkomuchem? Dlaczego?
        Interesy ?
        Myślę, że trzeba będzie na jesieni rozpocząć budowę prawdziwej prawicowej
        struktury samorządowej (bez graczy i oszustów politycznych).
      • Gość: BRUTUS Chwała rycerzowi siwobrodemu IP: *.torun.mm.pl 01.05.04, 15:33
        Chwała rycerzowi siwobrodemu Bogdanowi Majorowi któremu Biskupi stopy myją.
    • Gość: maxitr Absolutorium dla prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.04, 14:49
      no tak oczywiście, jak przychodzi co do czego, to otwarcie Zaleskiemu
      sprzeciwić potrafi się jedynie trzech radnych. radykalny i tradycyjnie
      opozycyjny wobec wszystkiego Półtorak, uczciwy i racjonalny Adamiak, który
      pozostał chyba jedynym sensownym radnym opozycji i Prus-Grobelski, ale jemu bym
      za bardzo nie ufał,bo to chyba tylko wściekła reakcaj anty-zaleska.
      warto jednak zapamiętać nazwiska tych trzech panów i pamiętać o tym, że tylko
      oni pottrafili przemówić w imieniu przeważającej większości mieszkańców
      • Gość: 07(Janek Błąd) Re: Nieporozumienie toruńskie z Zaleskim? IP: *.wlan.pl 01.05.04, 16:07
        Szanuję ludzi o ustabilizowanych i jednoznacznych poglądach politycznych.
        Ludzi, którzy nie zmieniają zdania w zależności od koniuktury. Myślę, że trzeba
        będzie zebrać ekipę z zasadami i zacząć montować uczciwą, mądrą,
        centroprawicową drużynę samorządową...


    • Gość: rajca to jest wdzięczność za wiceprezydenta jeziorskiego IP: *.torun.mm.pl 01.05.04, 16:28
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka