Gość: 07(Janek Błąd) IP: *.wlan.pl 29.04.04, 21:45 Banaszak jak Lepper - niby jest w opozycji, ale jak trzeba to popiera komunistów. Co łączy Banaszaka z Zaleskim ? Trzeba będzie mu to przypomnieć w czasie wyborów. Tak upaść... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
jakub_lauder Re: Absolutorium dla prezydenta 29.04.04, 23:27 No niby masz racje.... tylko kto tu nie popiera Zaleskiego? Grobelski? Adamiak? i Poltorak?......... czyli trzech!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Obserwator Re: Absolutorium dla prezydenta IP: *.tvk.torun.pl / 158.75.203.* 30.04.04, 12:21 Szkoda czasu na przypominanie, gdyż wyborcy wbrew opinii działaczy mają dobrą pamięć. Dla Banaszaka będzie lepiej jak po zakończeniu kadencji wycofa się z życia publicznego, co powinien zrobić również Major, który wczoraj w telewizji lokalnej nie szczędził słów uznania dla poczynań gospodarza. ... i nie ma się co dziwić, że stowarzyszenie rodzin katolickich w toruniu ma takich przebierańców!!! Upadki bywają różne- czasami wpada sie do szamba a innym razem do rynsztoka! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 07(Janek Błąd) Re: Absolutorium dla prezydenta IP: *.wlan.pl 30.04.04, 14:47 Banaszak? - wszędzie spalił mosty i nikt już nie chce z nim rozmawiać. Pozostał mu tylko Zaleski. Marne to wyjaśnienie, ale jakieś jest. Natomiast Major - katolik ? - dlaczego poszedł w układy z postkomuchem? Dlaczego? Interesy ? Myślę, że trzeba będzie na jesieni rozpocząć budowę prawdziwej prawicowej struktury samorządowej (bez graczy i oszustów politycznych). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: BRUTUS Chwała rycerzowi siwobrodemu IP: *.torun.mm.pl 01.05.04, 15:33 Chwała rycerzowi siwobrodemu Bogdanowi Majorowi któremu Biskupi stopy myją. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: maxitr Absolutorium dla prezydenta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.04, 14:49 no tak oczywiście, jak przychodzi co do czego, to otwarcie Zaleskiemu sprzeciwić potrafi się jedynie trzech radnych. radykalny i tradycyjnie opozycyjny wobec wszystkiego Półtorak, uczciwy i racjonalny Adamiak, który pozostał chyba jedynym sensownym radnym opozycji i Prus-Grobelski, ale jemu bym za bardzo nie ufał,bo to chyba tylko wściekła reakcaj anty-zaleska. warto jednak zapamiętać nazwiska tych trzech panów i pamiętać o tym, że tylko oni pottrafili przemówić w imieniu przeważającej większości mieszkańców Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 07(Janek Błąd) Re: Nieporozumienie toruńskie z Zaleskim? IP: *.wlan.pl 01.05.04, 16:07 Szanuję ludzi o ustabilizowanych i jednoznacznych poglądach politycznych. Ludzi, którzy nie zmieniają zdania w zależności od koniuktury. Myślę, że trzeba będzie zebrać ekipę z zasadami i zacząć montować uczciwą, mądrą, centroprawicową drużynę samorządową... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rajca to jest wdzięczność za wiceprezydenta jeziorskiego IP: *.torun.mm.pl 01.05.04, 16:28 Odpowiedz Link Zgłoś