Dodaj do ulubionych

Zyskowski: Toruń to solidna firma

13.02.12, 20:47
"- Bardzo dobrze. Byłem w szoku, gdy zobaczyłem ile ma informacji na temat drużyny i rywali grających w drugiej lidze".

Panie trenerze, pozwolę sobie zauważyć, że poprowadzi Pan zespół grający w I lidze.

Obserwuj wątek
    • Gość: Mała Re: Zyskowski: Toruń to solidna firma IP: *.centertel.pl 23.02.12, 21:39
      Ale de facto to druga liga, bo pierwszą ligą jest ekstraklasa i tak się często określa niższe :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka