Gość: Obserwator IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 20:06 To bedzie sztandarowe osiagniecie kadencji Shreka!jedyne co zbubuje sie za jego prezydentury w terminie:)za izraelskie pieniadze na dodatek! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: zbych nie moge sie doczekac do maja. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 20:16 nie moge sie doczekac do maja. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wojtek Re: IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 29.11.04, 21:02 a co z drugiem multikinem, chyba już przepadło bo nic o nim nie piszą..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bleee Spokojnie IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 29.11.04, 21:07 Spokojnie, zbuduja, z tego co wiem to prawdopodobnie będzie w galerii toruńskiej, tak, ze też już tuż tuż. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: drugi Re: Spokojnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 10:10 Gość portalu: bleee napisał(a): > Spokojnie, zbuduja, z tego co wiem to prawdopodobnie będzie w galerii > toruńskiej, tak, ze też już tuż tuż. tyle że galeraia copernicus ma powstać przy żółkiewskiego, a drugie multikino ma pozwolenie na budowę przy SObieskiego. Galerię ma wybudować TK Development a drugie multikino PDB developer. Wiec coś ci się pomyliło. Ja myślę że drugiego multipleksu już nie będzie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ax Re: Spokojnie IP: *.petrus.com.pl 30.11.04, 17:15 Będzie ale przy PL Pokoju Toruńskiego,inwestor wykupił już grunt i wystąpił o pozwolenie na budowę.Będzie mniejsze (6 sal),ale będe miał do niego troszkę bliżej z Rubinkowa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Mury pną się do góry IP: *.petrus.com.pl 29.11.04, 23:11 Shrek chyba ma jakieś znajomości w gazecie, bo co 2 tygodnie jest relacja z budowy. Przydał by się wywiad z jakimś przodownikiem pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obi Re: Mury pną się do góry IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 30.11.04, 00:40 zlosliwi zawsze sie znajda a ja z checia sie przejde do tego multikina Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jarek Re: Mury pną się do góry IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 30.11.04, 10:56 No i co z twoimi chęciami? Mamy się składać dla ciebie na bilet? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: grosik Re: Mury pną się do góry IP: 212.244.62.* 30.11.04, 11:03 bardzo dobry pomys z tym multikinem na pewno sie przyjmie wsrd spoecznosci miasta torunia Odpowiedz Link Zgłoś