Dodaj do ulubionych

Mury pną się do góry

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 20:06
To bedzie sztandarowe osiagniecie kadencji Shreka!jedyne co zbubuje sie za
jego prezydentury w terminie:)za izraelskie pieniadze na dodatek!
Obserwuj wątek
    • Gość: zbych nie moge sie doczekac do maja. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.04, 20:16
      nie moge sie doczekac do maja.
      • Gość: wojtek Re: IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 29.11.04, 21:02
        a co z drugiem multikinem, chyba już przepadło bo nic o nim nie piszą.....
        • Gość: bleee Spokojnie IP: *.int.elnet.pl / 195.85.209.* 29.11.04, 21:07
          Spokojnie, zbuduja, z tego co wiem to prawdopodobnie będzie w galerii
          toruńskiej, tak, ze też już tuż tuż.
          • Gość: drugi Re: Spokojnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.04, 10:10
            Gość portalu: bleee napisał(a):

            > Spokojnie, zbuduja, z tego co wiem to prawdopodobnie będzie w galerii
            > toruńskiej, tak, ze też już tuż tuż.

            tyle że galeraia copernicus ma powstać przy żółkiewskiego, a drugie multikino
            ma pozwolenie na budowę przy SObieskiego. Galerię ma wybudować TK Development a
            drugie multikino PDB developer. Wiec coś ci się pomyliło.

            Ja myślę że drugiego multipleksu już nie będzie
          • Gość: ax Re: Spokojnie IP: *.petrus.com.pl 30.11.04, 17:15
            Będzie ale przy PL Pokoju Toruńskiego,inwestor wykupił już grunt i wystąpił o
            pozwolenie na budowę.Będzie mniejsze (6 sal),ale będe miał do niego troszkę
            bliżej z Rubinkowa.
    • Gość: ja Re: Mury pną się do góry IP: *.petrus.com.pl 29.11.04, 23:11
      Shrek chyba ma jakieś znajomości w gazecie, bo co 2 tygodnie jest relacja z
      budowy. Przydał by się wywiad z jakimś przodownikiem pracy.
      • Gość: obi Re: Mury pną się do góry IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 30.11.04, 00:40
        zlosliwi zawsze sie znajda a ja z checia sie przejde do tego multikina
        • Gość: Jarek Re: Mury pną się do góry IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 30.11.04, 10:56
          No i co z twoimi chęciami? Mamy się składać dla ciebie na bilet?
    • Gość: grosik Re: Mury pną się do góry IP: 212.244.62.* 30.11.04, 11:03
      bardzo dobry pomys z tym multikinem na pewno sie przyjmie wsrd spoecznosci
      miasta torunia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka