Dodaj do ulubionych

TV Bydgoscz

IP: *.torun.mm.pl 28.04.05, 18:56
Obrzydliwa manipulacja. W dzisiejszych Zblizeniach ani slowa na temat TV3 w
Toruniu, a przeciez i o tym mowiono na konwencie marszalkow. Dokonano
manipulacji w montazu .Mialo sie wrazenie , ze prezes Dworak tez byl w
Toruniu. Pamietajcie, ze kiedys sami wpadniecie we wlasne sieci.Toruniacy
przestancie z nimi rozmawiac. Oni sa niereformowalni, a J. Lewandowski
zachowuje sie skandalicznie.
Obserwuj wątek
    • geograf102 Re: TV Bydgoscz 28.04.05, 19:08
      Panie Jarosławie Lewandowski, absolwencie UMK, kierunek geografia, jak Pan tak
      może manipulować?Wstyd!!!!
    • Gość: EX Re: TV Bydgoscz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 19:30
      Bydgoska propaganda!
      • Gość: Mag [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.04.05, 21:07
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • Gość: arek kolejne kłamstwa Brodowskiego: IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.05, 08:46
      kolejne kłamstwa Brodowskiego:

      1) Od pieciu miesiecy nie moze wybrac siedziby. Jak juz wybral (sw. Ducha) to
      sie wycofal. Teraz wybral druga (Kopernika) - odrzuconą przez nich samych w
      styczniu - cudownie sie poprawiła?

      2) Nie zaczeto negocjowac umowy na Głowackiego - żeby ją zakonczyc

      3) Nie odpisano umowy na światłowód - a radiolinia to śmiech, może puszcza
      syfnał przez C-B radio [sibi]???

      4) Kłamie, że Warszawa cos zmieniła niedawno. Kontaktowano sie w TVP i od dawna
      jest decyzja o tworzeniu studia w Toruniu. Nic nie trzeba bylo zmieniac.

      5) Podaje nieprawdziwa ilosc dziennikarzy- 6 ??? Tak naprawde w nieczynnym
      studiu nikt nie pracuje, a z tych 6 Toruniem zajmuje sie 2 po 1/2. TVB ma 108
      etatów....

      6) Wiadomosci miały byc codzienne "po okrzepnięciu studia" - a jak ono ma
      okrzepnąc, jesli nie wystartowało?

      Brodowski zasłania opóźnienie remontem - gdzie od 5 miesiecy trwa remont ????
      W jakim budynku, skoro zadnego nie wybrano ?
      • Gość: aoa Re: kolejne kłamstwa Brodowskiego: IP: 158.75.13.* 29.04.05, 09:30
        Robia co chca
        • torunianin1 Re: kolejne kłamstwa Brodowskiego: 29.04.05, 09:42
          Juz bym tak nie ogadywał Brodowskiego, choć pewnie nie jest bez winy.
          Potrzebował 6 miesięcy by znaleźć budynkek - OK, muszę mu wierzyć.
          Trzymał bym się tej wypowiedzi:
          "Są pieniądze na łączność między toruńską redakcją a bydgoskiem ośrodkiem TVP" -
          twierdzi Andrzej Jeziorek, doradca zarządu TVP, przewodniczący komisji ds.
          restrukturyzacji Regionalnej Trójki.

          Skoro są - nic już nie powinno stac na przeszkodzie panu dyrektorowi TVB.
          Jedynie poroniony pomysł z tą radiolinią - jak ma być wypinany sygnał bydgoski
          i wpinany toruński przy burzy, deszczu, wichurze?
          Czy to nie szukanie gorszego rozwiązania, żeby utrzymać monopol nadawania
          materiału?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka