Gość: paco
IP: *.torun.mm.pl
28.04.05, 18:56
Obrzydliwa manipulacja. W dzisiejszych Zblizeniach ani slowa na temat TV3 w
Toruniu, a przeciez i o tym mowiono na konwencie marszalkow. Dokonano
manipulacji w montazu .Mialo sie wrazenie , ze prezes Dworak tez byl w
Toruniu. Pamietajcie, ze kiedys sami wpadniecie we wlasne sieci.Toruniacy
przestancie z nimi rozmawiac. Oni sa niereformowalni, a J. Lewandowski
zachowuje sie skandalicznie.