Dodaj do ulubionych

ulice w topolce

22.06.07, 20:30
nie wiem na czym polegaja te cale procedury itd... ale moze warto pomyslec o
tym zeby rowniez topolka miala nazwy ulic? mysle ze to dobry pomysl... moze
wiecej osob wyjdzie z inicjatywa i sie tym zajmie? :)
Obserwuj wątek
            • sauber1 Re: ulice w topolce 24.06.07, 23:09
              suzzz napisała:

> o matko przestancie ... ale topolka zamiast sie ruszyć to krytykuje... ;/

I bardzo dobrze wywołałaś wilka z lasu, zaczęło się lato, ludzie już się
              zjeżdżają w tą okolicę, to i czasz wielki by się trochę ruszyło. Jak tylko padać
              przestanie, też wybiorę się inspiracji szukać i ciekawego tematu
            • toronto123 Re: ulice w topolce 25.06.07, 17:05
              myślę że Suzz chodzi o to co malpiatceXY, mianowicie o to, że są tu pewne osoby
              na forum które szybko schodzą z tematu i do tego dodają swoje mądrości, które
              nawiasem mówiąc bywają żenujące. I ty akurat wiesz o kim mowa.
              Rozumiem, że się narażam. Postaram się już nie wrzucać komentarzy na forum. Nie
              ma komu, nie ma sensu…
              Ręce nogi i co może opadają
              • sauber1 Re: ulice w topolce 25.06.07, 19:18
                to
                > myślę że Suzz chodzi o to co malpiatceXY, mianowicie o to, że są tu pewne osoby
                > na forum

Etobicoke zachowujesz sie jak starej daty nauczyciel, wszystkich chcesz
                umoralniać, a wystarczy tak niewiele, być sobą, zedrzeć maskę z siebie i nie ma
                co sie nadymać, (a jeżeli trafiłem, to tak jak na imprezie zamkniętej, tylko bez
                .., wiemy o co chodzi - prawda?) Tu na forum mamy taki jaki mamy przekrój
                społeczeństwa, każdy temat dobry tylko trzeba chcieć, albo dać się lubić, nie ma
                sensu tylko krytykować innych, a samemu coś zrozumiałego napisać, rzucić temat i
                tyle. Pozdrawiam ;)))
          • nowyxxl Re: ulice w topolce 25.06.07, 22:58
            suzzz napisała:

> rece opadaja... tutaj nic sie nie zmieni... moze kiedys ktos sie tym zajmie...
            > ale jak narazie to nie ma na co liczyc. szkoda czasu na wpisy
            Kochana Suzi napisz dokładniej o co ci chodzi??
            A tym czasem Ci zaśpiewam-
            "gdzie jest ta ulica
            gdzie jest ten dom
            gdzie jest ta dziewczyna co kocham ją"
            siemankoxxl
          • wsk18 Re: ulice w topolce 30.06.07, 22:30
            suzzz napisała:

> rece opadaja... tutaj nic sie nie zmieni... moze kiedys ktos sie tym zajmie...
            > ale jak narazie to nie ma na co liczyc. szkoda czasu na wpisy
            A może zróbmy w Topólce aleje zasłużonych.
            A za brzmi to tak"idę sobie aleją zasłużonych aż miło popatrzeć"
              • sauber1 Re: ulice w topolce 04.07.07, 00:46
                nutella4 napisała:

> Czy Topólka na to nie zasługuje?

O widzisz ruszasz ciepły temat, w tamtym systemie ta okolica była dyskryminowana
                (prześladowana) i to bardzo, za opór i postawę patriotyczną wobec komunizmu i za
                to gotowanie partyzantom herbatki, myślę że znajdzie się tu ktoś, co to
                potwierdzi??? Ostatnio, przy wieczerzy wigilijnej rozmawiałem z zagorzałym
                komunistom, z obrzydzeniem słuchałem jak rzewnie opowiadał o słusznym działaniu
                w imię ideologi, o wyczynach i wykorzystywaniu wielkiej władzy za młodu ...
                Myślę też, że za te słowa dziś już nikt nie pozwoli sobie by mnie przypadkowo
                prześladować, jako wroga tak zwanego byłego ustroju ???
              • toronto123 Ulice po co??? 04.07.07, 11:10
                Nie wiem czy jest taka potrzeba. Co to wniesie do naszego życia? A poza tym to
                Topólka nie jest bardzo "pogmatwana" jeśli chodzi o jej zagospodarowanie. Na
                dobrą sprawę mogłyby powstać zaledwie jakieś 4 ulice (patrząc od skrzyżowania w
                centrum)
                Już lepszym pomysłem byłoby zagospodarowanie terenu miedzy Topólką a osiedlem
                za rzeką w stronę Izbicy. Gdyby włączyć to osiedle do Topólki, miejscowość
                stałaby się większa i wtedy rzeczywiście byłaby maleńka potrzeba, żeby pomyśleć
                o nazewnictwie ulic.
                pzdr.

PiSs on Drakes
                • wsk18 Re: Ulice po co??? 05.07.07, 22:02
                  toronto123 napisał:
                  > Już lepszym pomysłem byłoby zagospodarowanie terenu miedzy Topólką a osiedlem
                  > za rzeką w stronę Izbicy. Gdyby włączyć to osiedle do Topólki, miejscowość
                  > stałaby się większa i wtedy rzeczywiście byłaby maleńka potrzeba, żeby
                  pomyśleć o nazewnictwie ulic..
                  Podoba mi się pomysł.
                  Dodał bym jeszcze Bulwary Topóleckie i po wybudowaniu oczyszczalni Zalew
                  Zgłowiączkowski i kawałek plaży za mostem.Ktoś powie mażenie?
                  Ale mażenia mają to do siebie że czasem się spełniają-zwłaszcza jak im się
                  pomaga-planiści do dzieła

• toronto123 Re: Ulice po co??? 06.07.07, 15:36
                    :) nom to był trochę duży skok w przód ale mnie też się podoba. Póki co
                    pozostałbym przy swoich marzeniach... A z czasem wszystko można zakombinować. I
                    pieniądze można pozyskać, choćby jakiś procent z EFS czy czego innego.
                    Wystarczy, że ktoś uruchomi wyobraźnię i może być w Topólce bardzo przyjemnie.
                    pzdr.
                    • marysia9930 Re: Ulice po co??? 08.07.07, 18:28
                      toronto123 napisał:

> :) nom to był trochę duży skok w przód ale mnie też się podoba. Póki co
                      > pozostałbym przy swoich marzeniach... A z czasem wszystko można zakombinować.
                      I
                      > pieniądze można pozyskać, choćby jakiś procent z EFS czy czego innego.
                      > Wystarczy, że ktoś uruchomi wyobraźnię i może być w Topólce bardzo
                      przyjemnie.
                      > pzdr.
                      Podobają mi się wasze pomysły,ale zróbcie plan osiedla domków w okół jeziora
                      bo tam naprawdę można pobłądzić
                      • toronto123 Re: Ulice po co??? 09.07.07, 10:11
                        Zróbcie powiadasz?? No niestety, ani to teren w kręgu moich zainteresowań, ani
                        też nie jestem włodarzem tej gminy, żeby zajmować się takimi przygotowywaniem
                        planów tudzież inwestycji. Pozostaje mi tylko marzyć. A co do jezior znam takie
                        jedno, bardzo przyjemna okolica i prawie żadnych turystów ;)
                        pzdr. & Rydzyk rules

• paplanina Re: ulice w topolce 06.07.07, 08:21
      ja rozumię że pogoda ciulowa i deszcz pada i się spać chce ale może ktoś by coś
      napisał ciekawego --widzę że Topólka jeszcze śpi....HEJ OBUDZCIE SIĘ FOROWICZE
      bo i ja zasnę.....

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka