Dodaj do ulubionych

Lipcowa (nie?)obecność

01.07.04, 09:12
Witam pierszego lipca i pozdrawiam letnio :D
Obserwuj wątek
    • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 01.07.04, 09:37
      Witam czwartkowo lipcowo i bardzo letnio, a nawet gorąco...ma być 28! st C ;P
      No to do wieczora może? Widać, że nikt czasu nie ma ;-))))
      Pozdrawiam
      • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 01.07.04, 12:10
        Od wczoraj mam wakacyjny desant u siebie,mimo to postaram się bywać w miarę regularnie.Cześć!
        • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 02.07.04, 10:59
          I to się chwali, że mimo niedogodności ;))) Ale, ale, tak dużo to /Ciebie
          Parkosiu, tu nie ma ;)
          pzdr
          • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 02.07.04, 11:00
            Zapomniałam! WITAM! FG! Z A P R A C O W A N E ;-)))
            • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 02.07.04, 11:09
              Witam autentycznie zapracowany i rozjeżdżony. Parkoś bierz się do roboty i
              bywaj częściej, obaj nie możemy odpuszczć FG.
              Pzdr
              • magikos patrz wyżej :]]] 02.07.04, 15:43
                Witam w lipcu i brykam na moje :]]]]
                • parkowy Re: patrz wyżej :]]] 02.07.04, 22:56
                  Jak widzicie robię co mogę,nawet o tak nieprzyzwoitej porze.:) pzdr
                  • naata Re: patrz wyżej :]]] 03.07.04, 09:50
                    Witam Tych co na wierzchu i Tych co robią wszystko co mogą i Tych co ich
                    jeszcze nie ma! ;-))
                    Pozdrawiam serdecznie!
                    • chetor Re: patrz wyżej :]]] 03.07.04, 17:02
                      Witam i pozdrawiam tych pchających się w górę, tych niepchających się nigdzie,
                      tych przebywających na południu, tych z zachodu, i tych z Tychów.
                      Pzdr
                      • naata Re: patrz wyżej :]]] 04.07.04, 17:48
                        Tychy kłaniają sie piknie!Spokojna niedziela leniwy czas, jutro poniedziałek,
                        może powróci tu życie? ;-))))
                        PZDR
                        • parkowy Re: patrz wyżej :]]] 04.07.04, 20:11
                          Pracowicie spędzony dzień...:(
                          • chetor Re: patrz wyżej :]]] 05.07.04, 12:46
                            Witam i z przykrością informuję o totalnym braku czasu. Dostałem tyle do
                            myślenia, że nie mam czasu myśleć :(((
                            Pozdrawiam (może wieczorkiem będzie lepiej?)
                            • naata Re: patrz wyżej :]]] 05.07.04, 14:17
                              Pozdrawiam zapracowanych, zamyślonych, osamotniona N. ;(
                              • toja50 Re: patrz wyżej :]]] 05.07.04, 16:23
                                Witam chwilowo, jeszcze niecalkiem obecna, od jutra na stale i pozdrawiam milo.
                                Za duzo prosze nie myslec, bo to przeszkadza zyc!!!!!! Pozdrawiam szczegolnie
                                osamotniona Naate!!!!
                                • parkowy Re: patrz wyżej :]]] 05.07.04, 20:35
                                  Wiecie,że byłem wczoraj na Shreku?? Dobre,co?:))
                                  • naata Re: patrz wyżej :]]] 06.07.04, 08:25
                                    Dzień dobry Wszystkim, a przede wszystkim Naszej Toji! Witaj w " domku" po
                                    udanych, jak mniemam wojażach! Pozdrawiam serdecznie ;-)
                                    • naata Re: patrz wyżej :]]] 06.07.04, 08:30
                                      Parkosiu,Shreka obowiązkowo od czasu do czasu powtarzać ;-))
                                      Mówię serio,oglądałam kilka razy, a i do kina sobie pójdę a co! Przyznam, że
                                      nasza wersja jest najlepsza ;-) Wiadomo, Głos osiołka ;-))
                                      pzdr
                                      • chetor Re: patrz wyżej :]]] 06.07.04, 09:47
                                        Witam zasmucony bo znowu nieczasowy. Witaj ToJu w pieleszach, a Naata kiedy ???
                                        Parkoś, znowu Ci zazdraszczam. Jeszcze nie widziałem Shreka2, a jedynka była
                                        znakomita. Obejrzę kiedyś na pewno.
                                        Pozdrawiam nieczasowo, trzeba jakoś utrzymywać rodzinkę i orać ;-))
                                        • naata Re: patrz wyżej :]]] 06.07.04, 18:04
                                          "Pozdrawiam nieczasowo, trzeba jakoś utrzymywać rodzinkę i orać ;-))"

Masz pełne rozgrzeszenie ;)) Wiadomo, czas urlopów, wakacji szczególnie drenują
                                          kieszenie.;-)
                                          Szczecin, wiadomo wielkie miasto, wszystko maja szybciej, u nas na Shreka 2
                                          trochę trzeba poczekać. no ale od czego są komputery ;)))
                                          • naata Re: patrz wyżej :]]] 07.07.04, 09:15
                                            No cóż, mówię Wam dzień dobry i zmykam! Wszyscy zapracowani, jak widzę,
                                            trudno...
                                            pozdrawiam
                                            • anaiss Re: patrz wyżej :]]] 07.07.04, 10:15
                                              Dzień Dobry zapracowanym z FG :-)
                                              Nie zapomnijcie jednak o popołudniowej kawie (albo filiżance herbaty), trzeba
                                              przecież dbać o siebie :-)
                                              Milutkiego dnia
                                              anaiss
                                              • chetor Re: patrz wyżej :]]] 07.07.04, 15:14
                                                Tu Chetor, tu Chetor - wzywam B4 na ratunek.
                                                Już ledwo zipię - zip, zip, zip ;(((
                                                Pozdrawiam niemrawe FG, dziękując zarazem za pozdrowienia z innych F :)
                                                • toja50 Re: patrz wyżej :]]] 07.07.04, 15:38
                                                  Witam!!! Poczytalam i sie ciesze, ze tak ladnie sie Wam wiedzie, przy kawce,
                                                  czy herbatce, niektorym przy piwku. Milo sie to czyta. Pozdrawiam. Ale mam
                                                  zaleglosci, a niech to....a jeszcze jakas niemrawa jestem, nie wiem jak
                                                  podolam. Do wieczora zatem.
                                                  • chetor Re: patrz wyżej :]]] 08.07.04, 09:38
                                                    Witam ospałe forum. Jakoś to lato nie służy wielkiej aktywności. Część w
                                                    rozjazdach i zapracowana, ini czują się osamotnieni i mogą wpaść w
                                                    niebezpieczne nałogi. Zobaczyhmy co będzie dalej. Czekam na możliwość dopicia
                                                    reszty skrzynki czyli czekam(y) na Naatę.
                                                    pzdr
    • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 08.07.04, 20:53
      Witam i pozdrawiam. Dzisiaj taka pogoda, ze tylko chlodne piwko w cieniu pic.
      Widze, ze tak wlasnie robicie, bo malo nas, malo nas do pieczenia chleba.....:-)
      • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 09.07.04, 10:53
        Witam łikendowo ale zależy jak dla kogo. Nosi mnie tu i tam, całymi dniami. Gdy
        wróce to już nie mam siły na nic oprócz piFka i spania.
        Pozdrawiam nadal niezmiennie miło :D
        • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 09.07.04, 15:40
          To sie wie, ludu pracujacy dbajacy o rodzine, przeciez to pierwsze primo a
          potem cala reszta, ale niektorzy milcza za duzo, nie wytykajac palcem ziem
          zach. Pozdrawiam w ten burzowy dzien piatkowy i tez zycze milego,
          bezdeszczowego lykendu.
          • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 09.07.04, 18:59
            Nic nie mówię, ale bardzo pracowity lipiec i w ogóle, u niektórych ;-)
            Nooo ale przynajmiej pozdrowia jeszcze miło ;D;D
            Też życzę miłego łikendu i odpoczynku po trudach zabiegania o dobra wszelkie ;-)
            Pozdrawiam równie miło! ;-)
            • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 09.07.04, 21:09
              Wreszcie doczekałem się urlopu!!!! Nie oznacza to niestety wyjazdu w obce i rodzinne strony.Zaczynam remont mieszkanka,nazbierało się zaległości.:)Nie mniej każdą wolną chwilę spędzam pod żaglami (obiecałem to już dawno gościom),wkurzające są jedynie nieskończenie długie odprawy graniczne w porcie.:( Achoj!
              • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 00:29
                No to pomyślnych wiatrów i krótkich kolejek ;-))
                Nie to, zebym była namolna, ale jakieś ciekawe fotki z żaglami,co Wy na to?
                A może by tak powoli jakąś strone naszego forum zrobić, o kubkach juz
                zapomniałam ;-)))
                pzdr
                • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 09:45
                  dzień dobry Wszystkim w sobotę, i uciekam do roboty ;-) PozdrÓFki!
                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 12:59
                    Pozdrawiam i sie chowam,bo zaraz ma w planie luuunnąć, a gdzie moje grille?????
                    • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 18:24
                      Witam i pozdrawiam. W G-dzu piękne słoneczko, chociaż trochę zdradliwe, może w
                      każdej chwili zawołać burzę i deszcz.
                      Głupie tornado przewaliło się przez Polskę w niewłasciwym czasie i miejscach.
                      Powinno trafić na obrady sejmu i na Wiejską. Jedno super "trąbnięcie" i całe
                      barachło poleciałoby w kosmos. Dopiero byłaby frajda dla narodu !!!
                      • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 22:26
                        Właśnie,jak to było z tymi,kubkami??:)
                        • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 22:32
                          Chetor!, ale Ty masz marzenia, zeby i w odpowiednim czasie i w dobrym miejscu,
                          no,no,no. O kubkach nic nie pamietam, a pogoda rzeczywiscie sie wyklarowala,
                          nawet grill sie udal hehe.Pozdrawiam przedniedzielnie.
                          • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 10.07.04, 23:03
                            Kubki maiały być ale nie było kompletu zdjęć. Potem może i byłby komplet ale
                            jakoś wszyscy zapmomnieli :(
                            A tak nawiasem mówiąc, to jak mółbym pić z Naaty, ToJi lub z Parkowego - i
                            jeszcze te wąsy ;-)))))
                            • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 11.07.04, 00:15
                              No proszę jak gwarno! hehe Spóźniłam się ;(
                              Powiadasz jak tu z kubka pić, kiedy on wąsy ma?;-) Proponuję zamiast fotek,
                              hasła ;) Np. ..noooo nieeee, Szczuki nie zacytuję, wstyd ;))) Ale, mam ochote
                              na małą czarną, albo, kto pije nie grzeszy, ewentualnie, głupich nie sieja sami
                              piją ;-) No wiecie na koszulki-tiszyrty, łatwiej coś napisać, na kubkach
                              wyłącznie konsumpcyjne hasła miałyby wzięcie...Eeee nie mam głowy do interesów!
                              Pozdrawiam ;-)))
                              • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 11.07.04, 21:26
                                Podpisuję się na koniec dnia. Niezbyt udanego - Anioły dały ciała :(((
                                Pozdrawiam, i do jutra.

PS. Napis kubkowy/kuflowy: Lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty ;-)
                                • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 12.07.04, 10:38
                                  Witam w poniedziałek. W G. jakoś pochmurnie i wietrznie.
                                  Pozdrowienia
                                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 12.07.04, 13:40
                                    Cześć pracy ;-)) Witam poniedziałkowo! Smutny dzień, chłodny, pochmurny.. gdzie
                                    to lato? Pozdrawiam za to słonecznie-wesoło ;-)
                                    • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 12.07.04, 18:25
                                      Naata! jak to gdzie to lato? juz bylo, we srode!. Pozdrawiam deszczowo,
                                      chlodnawo ale zwawo! I dobrze, ze Anioly................!u siebie!!!!!
                                      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 08:14
                                        Też deszczowo, ale serdecznie, witam! ;-)
                                        Pozdrawiam wtorkowo.

ps.. co to za Anioły? Żużlowcy?
                                        • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 11:01
                                          Witam 13 go.kurcze, cos za dlugo chodzi, nie mam cierpliwosci, na ra!
                                          • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 11:58
                                            toja50 napisała:

> ....... cierpliwosci, na ra!

Witam skołowany tą pogodą i panującymi warunkami biojakimiśtam :(

ToJu - "na razie" piszę się osobno a młodzieżowe "nara" razem :-)
                                            pzdr
                                            • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 12:47
                                              Mialam wziac w lapki, ale zapomnialam hehe i wyszlo jak wyszlo, no trudno,
                                              mlodziez czuwa!!!!
                                              • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 15:23
                                                Dzięki za TAKI komplement, kiedyś nim byłem - "młodzieżem" ;-)))
                                • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 14.07.04, 12:23
                                  chetor napisał:

> Podpisuję się na koniec dnia. Niezbyt udanego - Anioły dały ciała :(((
                                  > Pozdrawiam, i do jutra.
                                  >
                                  > PS. Napis kubkowy/kuflowy: Lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty ;-)
                                  -----------------------------------------------------------------------------
                                  Mam wrażenie,że pijesz do mnie kolego.:))???
                                  • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 14.07.04, 15:18
                                    parkowy napisał:

> chetor napisał:
                                    > > PS. Napis kubkowy/kuflowy: Lepiej mieć brzuch od piwa niż garb od roboty
                                    > ;-)
                                    > -----------------------------------------------------------------------------
                                    > Mam wrażenie,że pijesz do mnie kolego.:))???

Ale pochmurny G-dz ;-)
                                    pzdr
                                    PS. Mam wrażenie Kolego, że piłem do siebie :D

• toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 17:55
      Nareszcie nie z doskoku, kurcze, najgorzej jak wiecej chetnych niz komputerow.
      Naata! Ty to masz dobrze, sama jedna rzadzisz :-)))
      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 13.07.04, 20:52
        Hehe, u mnie tez bywaja goscie, od czasu do czasu ale som ;-)
        Z dostępem tez było u mnie niebardzo, nie dało się swobodnie otwierać stron,
        jest lepiej ale nie chwalę by nie zapeszyć :)
        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 14.07.04, 09:53
          Witam środkowo-środowo. Pogoda zmienna jakaś, samopoczucie toże ;-))
          pzdr
          • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 14.07.04, 10:01
            Hej, halo,cześć i dzień dobry w zimny dzień letni..dobrze, że chociaż z
            radiem ;-)W Naturze zmienne jest wszystko i dobrze ;-) Będzie cieplej ;))
    • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 14.07.04, 16:22
      Co Wy tak skaczecie przypijajac do siebie,? A co ma powiedziec ktos kto i
      brzuch i garb ma a nie robi i nie pije hehe Srodowo, pochmurnie z nadzieja na
      lepsze lato w przyszlym roku, pozdrawiam i sie ciesze, choc nie wiem z czego,
      ale co tam, moze byc na zapas:-)
      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 09:26
        Czwartkowo też pochmurno z nadzieja na lepiej , witam i pozdrowienia śle ;))

""Co Wy tak skaczecie przypijajac do siebie"" ...Toju, to wszystko przez to, że
        sie 'czubią' ;)))
        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 11:35
          Witam umęczony i zamęczony. Nic mi się właściwie nie chce oprócz piFka, wyrka i
          odpoczynku. Nawet na zapas nie potrafię się cieszyć z nadchodzącego łikendu.
          Co do skakania na siebie to uważam, że to skakanie jest pod całkowitą kontrolą
          aby nikogo jednak nie zadeptać ;-)))
          pzdr
          • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 15:57
            O jej, a ja pisalam o skakaniu innym, nie po kolei wg dat i godzin, bo to wiem
            przecie,ze sie i lubia i czubia i krzywdy sobie nie zrobia DD
            • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 17:26
              Zapomnialam sie przywitac, to wszystko z tej pokreconej pogody, dziala jak
              narkoza, tylko sie polozyc i leniuchowac, a tu tyle robotki!!!!!!!! Ale zycze
              Wam przyjemnosciiiiiiiiiiii przedlykendowych.
              • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 20:22
                Qrczę,nawet nie mam się gdzie wykąpać:(
              • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 20:46
                A Odra? albo jakas inna rzeczka, po kapieli madra herbatka, zebys sie nie
                przeziebil i toaleta gotowa DD
                • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 22:47
                  Eeeee...ja juz wybieram się na basen kryty by troche popływać, zimno i
                  smutnooo ;( A Parkowy o żaglach, az zazdrość bierze! ;) Gdzie to latooo??? ;)
                  • anaiss Re: Lipcowa (nie?)obecność 15.07.04, 22:49
                    czemu smutno?
                    hmm... faktycznie przyjemnie byłoby popływać... łódką, oczywiście :-)
                    • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 16.07.04, 08:36
                      hehe, łodką tez, chociaż nie pływałam jeszcze, natomiast kajakiem wiele ;-)
                      Smutno , bo nie ma słońca i zimno...

Witam pięknie piątkowo, łykendowo! WSZYSTKICH ;)

Pozdrawiam
                      • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 16.07.04, 10:26
                        Witam wyjazdowo i nieczasowo. Gdy się zatrzymam, znajdę czas i kompa to popiszę.
                        Pozdrawiam
                        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 17.07.04, 12:32
                          Witam i ze zdziwieniem stwierdzam BRAK podpisów na liście obecności. Postują
                          sobie niektórzy całkiem nieźle ale listy podpisać niełaska ;-))))
                          Pozdrawiam ze słonecznego i gorącego G-dza.
                          • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 17.07.04, 12:58
                            Witam, witam, przy sobocie prawie po robocie ;-))
                            Ładna słoneczna pogoda, nareszcie ciepło, ale juz chmury widać, i nad jezioro
                            wycieczki nie bedzie, ale za to...po południu..gril z piwkiem ;-)))
                            Pozdrawiam Waszystkich serdecznie.
                            • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 17.07.04, 14:38
                              Witam rowniez z cieplutkiego G. tez mam plany podobne do Naatowych, tylko ja
                              bez piwka, no i zyczmy sobie co by nie pdalo!!!!!!!! Pozdrawiam sobotnio!
                              • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 18.07.04, 10:14
                                Wpadam na chwilke tylko, pogoda jak "dzwon", i koniecznie nad jezioro,pozażywać
                                słońca!
                                A więc, Dzieńdobry kochani!Miłego dnia życzę! ;-)
                                • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 18.07.04, 13:44
                                  Witam GoRąCo ze schłodzonym piFkiem w ręku.
                                  Wasze zdrówko :D
                                  Pzdr
                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 18.07.04, 22:40
                                    Witam resztka sil i pozdrawiam z baaaaardzo burzowego G. Moze do jutra!
                                    • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 19.07.04, 10:04
                                      Witam, ufff jak gorąco. Znowu przesada, jak to zwykle u nas.
                                      pzdr
                                      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 19.07.04, 11:13
                                        Witam ciepło a wnet burzowo, wczorajsza "bielska" burza otarła sie o nas, ale
                                        dzisiaj juz wisi w powietrzu i chyba nas nie minie. A zatem, do po burzy ;-))
                                        pozdrawiam
                                        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 19.07.04, 11:40
                                          Dzięki za filmik, bardzo pouczający. Po chwili zastanowienia uważam, że taka
                                          małpa to i tak lepsze rozwiązanie od teściowej, zamiast małpy ;-)))))))
                                          pzdr
                                          • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 19.07.04, 13:21
                                            Uffffffff, ale parno, nic sie nie poprawilo po wczorajszej nawalnicy. Tez
                                            czekam jeszcze na po burzy, bo teraz umieram. Naata, filmik suuper i taki
                                            prawdziwy hehe podobno. Ja tam nic nie mam do tesciowej juz tyyyyyle lat haha:-
                                            )))
                                            • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 19.07.04, 20:26
                                              Już zamierzałem upomieć się o filmik,który tak komentujecie.:)) Mam!!! Czy ta reklamówka piwka Rot ma nam przypominać ROTmistrza??:) Spiekłem się wczoraj na raka,to w nagrodę po dłuuuuuugim sprzątaniu poremontowym.:)Jaka ulewa???
                                              • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 20.07.04, 10:11
                                                Ello! Co Wam tak mowy poodejmowało???? że cisza panuje o tej porze? Zapracowane
                                                to wszystko, zalatane ;))No dobra Pozdrawiam i spadam!

• chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 20.07.04, 11:36
                                                  Luuudzie jak gorąco :(((
                                                  Witam i pozdrawiam z G. :D
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 20.07.04, 18:27
                                                    No i jak zwykle, najpierw za zimno, teraz za goraco i dogodz tu ludziom. Juz
                                                    nic nie mowie, ale Chetor ma racje!!!!!!Mozg sie lasuje i nic sie nie chce.
                                                    Pozdrawiam jak zawsze milo cale towarzystwo. Bedzie dobrze, jeszcze troszke DD
                                                  • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 21.07.04, 09:17
                                                    Witam burzowo-opadowo, i oczywiście schłodzony przez naturę, nie piFkiem ;-)))
                                                    Pozdro
                                                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 21.07.04, 11:01
                                                    Cześć! Wszystkim! Też schłodzona i do.. :(( ciśnienie spada, będzie jakiś opad
                                                    a ja wtedy czuję do... ale usmiecham się i pozdrawiam ;-)
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 21.07.04, 11:43
                                                    U nas juz leje, ciemnosc zapadla i nie ma widokow na poprawe, pozdrawiam
                                                    srodowo.
                                                  • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 21.07.04, 21:17
                                                    Odpoczywam po wczorajszej wycieczce,ledwo dyszę.:)
                                                  • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 22.07.04, 09:45
                                                    parkowy napisał:

> Odpoczywam po wczorajszej wycieczce,ledwo dyszę.:)

Chyba słyszałem ;-))))

Witam przedłikendowo i radośnie z powodu planów związanych z tymże. Wybędę poza
                                                    dostęp komputerów, faksów i komórek. Woda, lasy itd., itp. :D
                                                    Pzdr
                                                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 22.07.04, 10:08
                                                    Parkoś odpoczniesz, nie narzekaj, co to znaczy wycieczka i jakiś remont, młody
                                                    jesteś, wytrzymasz he he he

Chetorku, już mi zazdrosno, i smutno bedzie na forumie, ale uzywoj, jak ino sie
                                                    da, lata lecą ;D;D
                                                    Pogoda jak "dzwon" ;-) Tylko nad wode i jak najdalej od miejskiego kurzu. Życzę
                                                    miłego wypoczynku!
                                                    Pozdrawiam

• toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 22.07.04, 11:26
                                                    Witam czwartkowo, juz poburzowo, pogoda piekna, uzywajcie wiec ludkowie poki
                                                    macie zdrowie. Nad wode i lasu wiec, hej!hej!
                                                  • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 22.07.04, 11:26
                                                    naata napisała:

> Chetorku, już mi zazdrosno, i smutno bedzie na forumie, ale uzywoj, jak ino
                                                    sie
                                                    >
                                                    > da, lata lecą ;D;D
                                                    > Pogoda jak "dzwon" ;-) Tylko nad wode i jak najdalej od miejskiego kurzu.

Tak właśnie pomyśłałem czas przyspieszyć ;-))
                                                    Tu, u góry pogoda nie jest jak "dzwon", to tylko u Ciebie.
                                                    pzdr
                                                  • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 22.07.04, 21:32
                                                    naata napisała:

> Parkoś odpoczniesz, nie narzekaj, co to znaczy wycieczka i jakiś remont, młody
                                                    > jesteś, wytrzymasz he he he
                                                    >
                                                    ------------------------------------------------------------------
                                                    Pozdrówka dla kompletnej staruszki:]]]]
                                                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 23.07.04, 09:06
                                                    Ello! ;-)) pochmurno i opadowo ale ma być słonecznie! Niech świeci lubię
                                                    słoneczko! Parkoś, a co? jak staruszka to ma byc niekompletna? hehehe
                                                    Czasami czuję się jakbym miała sto lat, szczególnie wczoraj kiedy okazało się,
                                                    ze pamiętam obchody 22 lipca, a co gorsze, żyłam w tamtych czasach ;D;D
                                                    Pozdrawiam z rana ;-)
                                                  • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 23.07.04, 10:59
                                                    Witam i żegam się na łikend.

A propos 22 lipca. Naoglądałem się wczoraj J.Fedorowicza i z przyjemnością
                                                    pooglądałem stare filmiki o tym i owym.

Pozdrawiam radoście, mimo, że już po wiośnie ;-)))
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 23.07.04, 11:25
                                                    Witam pogodowo super dla mnie. Sloneczko gdzies daleko, a cieplo jest i tak
                                                    lubie. Zaraz inaczej chodze, moze i do lasu dojde. A 22lipca tez pamietam
                                                    doskonale, i te kartki co nam GW przypomniala i wspominki telewizyjne i pelne
                                                    kozse przy dzienniku TV i starych prezenterow, no fajnie wczoraj bylo, zeby tak
                                                    jeszcze lat ubylo. Pozdrawiam wycieczkujacych i staruszki kompletne :-)))
                                                  • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 23.07.04, 14:13
                                                    Odwożę gości i...niestety szybciutko wracam.:( Pewnikiem spłodzę nowy wątek pt.Grudziądz nocą 2.:))
                                                    pzdr
                                                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 23.07.04, 22:39
                                                    Szerokiej drogi..bez dziur ;-) Czekamy, czekamy ;-))) i pozdrówka
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 24.07.04, 14:57
                                                    No, tego sie nie spodziewalam, dwa razy otrzec sie o Grudziadz i dwa razy na
                                                    szybkiego, szkoda, a wikliny czekaja, bysmy chociaz Parkosiu stukneli sie
                                                    kufelkiem, wiem, wiem, Naata nie dojechala:-((( Trudno, do nastepnego razu,
                                                    moze juz wyremontuja.
    • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 24.07.04, 14:59
      O, rany, zapomnialam sie przywitac, o zdrowko zapytac, wszystko przez Parkosia
      hehe, ale cos Wam powiem, zamykaja nasza kawiarnie, wcale sie nie dziwie, ale
      szkoda,buuuu:-(((
      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 24.07.04, 20:28
        Witam serdecznie Toję i An ;-) Same kobietki zostały, wierne forumki ;-)
        Już po upałach, miło i trochę chłodu bo było niezwykle upalnie, nie chciało się
        nic! Już ochłodzenie nas dopada ale mam nadzieję, że jeszcze coś z tego lata
        będzie. Szkoda kawiarni, bo elegancka i nieprzepełniona i pewnie z tego powodu
        nierentowna ... A może tak wspólnie jakąś np. Forum G.? ;-))) Pomarzyć wolno ;-)
        To Parkoś nie wpadł na kawkę? To ci, no! ;-)
        Pozdrawiam serdecznie!

• naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 25.07.04, 09:00
          Hallo, hallo ;-))) cisza, nikt nie odpowiada ;-))
          ...z przyzwyczajenia już, przy kawie...do komputera ;-)
          PozdróFki serdeczne dla tych co zajrzą, a na myśli mam Toję i An! ;-)

..miłego dnia
          • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 25.07.04, 19:50
            naata napisała:

> Hallo, hallo ;-))) cisza, nikt nie odpowiada ;-))
            > ...z przyzwyczajenia już, przy kawie...do komputera ;-)
            > PozdróFki serdeczne dla tych co zajrzą, a na myśli mam Toję i An! ;-)
            >
            > ..miłego dnia
            ----------------------------------------------------------
            Nie wierzę...:( Już nikt na tym forum mnie nie chce???
            • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 25.07.04, 22:25
              No i nie wierz!, Naata myslala, ze Ty jeszcze w podrozy, ale z Ciebie wojazer,
              no, no, no, a nie miales szczykutki? hehe I pozdrawiam wszystkich bez wyjatku.
              • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 26.07.04, 12:39
                Witam poniedziałkowo i znikam :( Nie dość, że wróciłem zmęczony(nie
                skacowany!!!) po łikendowych szaleństwach, to co zastałem przyprawiło mnie o
                zawrót głowy. Ruszam więc w rózne trasy i nie widzę dziś siebie wcale na FG :(
                Może, moooooże jutro będzie lepiej.
                Pozdrawiam zajeżdżony.
                • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 26.07.04, 19:54
                  Dlaczego miałbyś mieć lepiej ode mnie?:))) Ja już chyba zakończyłem dalekie wojaże,chociaż ostatniego słowa nie powiedziałem.
                  pzdr
                  • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 26.07.04, 20:56
                    Witam, witam spóźniona ;)) ale co ja słyszę, rozjeżdżone towarzystwo, zabiegane
                    zapracowane ;) Parkoś, ja myslałam, że Ty tylko z P do G jeździsz nooo i
                    jeszcze od czasu do czasu do B ;)) A tu po Polsce, widoczki... ile to
                    trza "soli" forumowej zjeść by poznać KTO zacz ;-)))
                    Od wczoraj mam młodzież na wakacjach i dostęp do komputera słaby, a więc i mnie
                    będzie mniej.
                    Pozdrawiam milutko
                    • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 27.07.04, 10:18
                      Wtorkowo, chłodno, podeszczowo z nadzieja na ocieplenie...Witam i pozdrawiam ;-)

PS... cały czas mam problemy z internetem ;((
                      • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 27.07.04, 10:19
                        Wtorkowo z G pozdrawiam. Trochę chłodniej ale przyjemniej, słoneczko świeci.
                        • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 27.07.04, 14:12
                          Za oknem - w kratkę.Obecnie słońce oświetla mi klawiaturę.:)
                          • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 27.07.04, 19:30
                            Niektorzy to maja romantycznie,no nie Parkosiu? Wszyscy tego lata-nielata
                            bardziej zajeci, ale tak wyszlo. Chetorku ? a nie masz czasem ochoty odpoczac w
                            tym G jak sie krecisz to tu to tam, to jeszcze moze i gdzie indziey trafisz
                            przed urlopkiem? na herbatke ozezwiajaca? Bo widze, ze z tego spotkania na
                            razie nitki, Parkos wpada i wypada, Naata sie pakuje i fosci przyjmuje, to my
                            co? mamy czekac? No i pozdrawiam
                            • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 28.07.04, 07:37
                              toja50 napisała:

> ...... Chetorku ? a nie masz czasem ochoty odpoczac w
                              > tym G jak sie krecisz to tu to tam, to jeszcze moze i gdzie indziey trafisz
                              > przed urlopkiem? na herbatke ozezwiajaca?

Witam w ostatni wtorek lipca. Jaaaaasne, że mam ochotę na oRZeżwienie! Tak
                              sobie kombinowałem 2. lub 3. sierpnia o jakiejś bliskopołudniowej godzinie.
                              Oczywiście dryndnę przedtem. Będę miał chwilę czasu ponieważ trochę mi
                              plany "powykręcało".
                              Pzdr
                              • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 28.07.04, 11:35
                                No to gut. Witam wszystkich w piekny dzien lipcowy, spacerowo gotowy, nie
                                upalny za to fajny]]]]]]]]]]]]]]]]]]
                                • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 28.07.04, 19:21
                                  W samym środku tygodnia???Nie dam rady...;(
                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 28.07.04, 19:49
                                    O rany, juz nic nie rozumiem?
                                    • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 28.07.04, 19:53
                                      toja50 napisała:

> O rany, juz nic nie rozumiem?
                                      ----------------------------------
                                      Jak to? Nie będziesz orzeźwiać Chetora 2,3 08 w godzinach przedpołudniowych??:)
                                      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 29.07.04, 10:52
                                        Witam wszystkich w ostatni czwartek lipca, no i lato na półmetku.

Parkowy pisze szyfrem he he

Pozdrawiam
                                        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 29.07.04, 12:54
                                          Witam na chwilkę i znikam na dzisiaj :(
                                          Pozdrawiam zarobiony tu i tam.

PS. Naata - Parkoś nie pisze szyfrem, tylko Ty nie czytasz poprzednich postów.
                                          pzdr
                                          • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 29.07.04, 16:22
                                            Ot, co, ale Naata tyz zarobiona, bo ma gosci, wiec sie nie dziwic prosze. Ja
                                            nie rozumiem, bo rozumiem, ze gdyby to byla sobota to bys przyjechal????? haha
                                            juz to widze i wierze, ze ta wlasnie data podana przez Chetora jest Ci na reke,
                                            mozna widziwiac haha, sam nie wpadles, wiec nie bylo kogo orzezwiac, ale
                                            ogolnie jest goraco i slabe myslenie, przynajmniej u mnie, zbiera sie na burze
                                            i nie ma to jak dlugie zdania DD, ale nic mi sie nie chce i juz:-)))
                                            • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 29.07.04, 20:10
                                              Napisała co wiedziała.:) Nie denerwuj mnie kobiałko,bo jeszcze przyjadę i będziesz miała się z pyszna.:)
                                              • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 30.07.04, 09:27
                                                Dzień dobry w przedostatni dzień lipca... moje plany, niestety, legły w gruzach
                                                zamiast w Grudziądzu ;(((
                                                Chetorku, czytam Wasze posty bardzo dokładnie, ale nie załapałam, już wiem, to
                                                data ;)
                                                Toja ma rację, czas u mnie ciężki, nie sprzyja do pomyślunku i rozrywki :(

Pozdrawiam serdecznie
                                                • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 30.07.04, 10:17
                                                  Witam nadal zalatany :( Moje plany 2/3.08 u ToJi są aktualne.
                                                  Pozdrawiam serdecznie.
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 30.07.04, 10:55
                                                    Witam w lipccowy piatek, wpadlam na chwilke, bo pogoda piekna i szkoda
                                                    siedziec, no, ale dzien dobry nalezy powiedziec!
                                                  • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 30.07.04, 12:40
                                                    Jeszcze trochę i zwalam się w bety,to najlepszy sposób na upały.:)
                                                  • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 30.07.04, 21:03
                                                    Nie grzesz,Parkosiu, w bety? no nie, w cieniu dobrego drzewa sobie spocznij,
                                                    piwko lyknij chlodne i oddaj sie marzeniom, przyda sie!!
    • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 11:15
      Witam w ten przepiekny dzien lata, az sie dziwie i juz zmykam. Pozdrawiam
      pogodnie!!!!
      • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 12:52
        I ja przyłączam sie do bardzo pogodnych pozdrowień, właśnie wróciłam i zdążyłam
        poczuć moc słoneczka! Cudowna letnia pogoda. Życie jest piękne szczególnie w
        takie dni ;-))))
        • chetor Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 18:59
          Witam i pozdrawiam. Przyłączam się do Parkosia, w becik ze schłodzonym piFkiem
          w środku brzuszka ;-))
          • parkowy Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 19:24
            Te koleś,czytasz w myślach??:) Właśnie kończę zapasik Hubal-owy.:)
            • toja50 Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 21:20
              Mam nadzieje, ze beciki macie letnie, bo goracz taka, ze łatwo przeholowacDD
              • naata Re: Lipcowa (nie?)obecność 31.07.04, 23:58
                he he he ...ja nie wiem dlaczego mam skojarzenia hehehehe! :P
                Wpadłam w ten wątek, bo żal mi lipca ;( Ostatnie minuty, dokładnie
                3...sierpień, wrzesień i juz zima ;-) Pozdrawiam i miłej nocy zycze po raz
                ostatni w LIPCU ;-)))

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka