Dodaj do ulubionych

Strefa parkowania.

IP: *.tzmo.com.pl 18.07.02, 16:16
Przeczytalem posty na ten temat i tak sie zastanawiam :Co mozna by wtej
sytuacji zrobic? Przychodza mi na mysl dwa rozwiazania:
1 Zlkwidowac calkowicie ograniczenia w parkowaniu na starowce.Czy to jest
dobry pomysl? Jakie sa plusy i minusy takiego rozwiazania?
2. Zakceptowac pewne ograniczenia wzorem np poruszonej tutaj Kanady i
jednoczesnie strac sie wypracowa jak najlepsze rozwiazanie dla naszej
starowki i dla nas.

Chce sie pochwalic iz wypracowalem prawie bez problemowa metode zakupu biletu
parkingowego. Wjezdzajac na ulice gdzie trzeba taki bilet posiadac
przejzdzajac obok parkingowego kupuje bilet i pozniej parkuje.Parkingowi na
ogol stoja w takich miejscach ze maj widok na wjezdzajace samochody wiec
wystarczy sie kolo nich zatrzymac.
Jeszcze jedno, czyta sie tutaj utyskiwania na to ze ze nikt z MZd nie czyta
postow .Jezeli nikt nie ma nic przeciwko to moge wyslac je Faksem.
Obserwuj wątek
    • Gość: Te;ek Re: Strefa parkowania. IP: TORINT* / 212.244.62.* 19.07.02, 10:57
      Gość portalu: ciekawy napisał(a):

      > Jeszcze jedno, czyta sie tutaj utyskiwania na to ze ze nikt z MZd nie czyta
      > postow .Jezeli nikt nie ma nic przeciwko to moge wyslac je Faksem.

      Ja nie mam, ale w tej sprawie przede wszystkim Wiech jako Prowodyr i Tfurca
      powinien wypowiedziec sie.
      • Gość: Wiech Re: Strefa parkowania. IP: 217.97.134.* 19.07.02, 11:39
        Gość portalu: Te;ek napisał(a):

        > Gość portalu: ciekawy napisał(a):
        >
        > > Jeszcze jedno, czyta sie tutaj utyskiwania na to ze ze nikt z MZd nie czyt
        > a
        > > postow .Jezeli nikt nie ma nic przeciwko to moge wyslac je Faksem.
        >
        > Ja nie mam, ale w tej sprawie przede wszystkim Wiech jako Prowodyr i Tfurca
        > powinien wypowiedziec sie.

        Absolutnie nie widzę przeciwskazań!!!!
        Nawet emalię mogę podać, jeśli będzie takowa potrzeba (...a chłopaki w akcie
        zemsty zasypią ją spamem... ;))!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka