Dodaj do ulubionych

ISO dla szpitala zakaźnego

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 18:51
Czyli Torun ma juz 3 placowki lecznicze posiadajace ISO, a u sasiadow (nie
wymienie, ze by nie atakowali) - tylko jeden.
Obserwuj wątek
    • Gość: viki Jesli kolejne placowki dorownuja standardom UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 18:53
      Jesli kolejne placowki dorownuja standardom UE, to znaczy, ze srodowisko
      lekarskie potrafi porzadkowac ta sfere. Oby Collegium Medicum UMK potrafdilo
      znaleźc w regionie dobrych partnerow.
    • Gość: viki A w bydgoskim szpitalu zakaźnym afera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 19:14
      A w bydgoskim szpitalu zakaźnym afera:
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=27580181
      Cos dzieli te placowki o lata świetlne.
    • Gość: ja Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 14.08.05, 20:33
      A bardziej sie cieszysz ze "wygrywamy" z Bydgoszcza czy zapoczatkowany jest
      etam porzadkowania zapoznien cywilizacyjny w szpitalach?
      • Gość: karol Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:04
        Biziel w bydgoszczy ma od dwóch i pewnie spora część innych szpitali też. Tylko
        u was z tego powodu pisze się artykuły.
        • Gość: viki Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:05
          Biziej bydgosaki ma jako JEDYNY w B-czy.
          • Gość: karol Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:18
            Jak zwykle mijasz się z prawdą
            www.bydgoszcz.com.pl/osiagniecia-medyczne.html
            • Gość: bartosz propaganda sukcesu w B-czy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:35
              Ten link najlepiej pokazuje jaka propaganda sukcesu jest w B-czy:
              "w Bydgoszczy znajduje się jedyna w regionie wyższa uczelnia medyczna i
              specjalistyczne szpitale."

              Zapomnieli napisac, ze ta jedyna uczelnia to TORUNSKIE UMK :-)

              A "jedyne specjalistyczne szpitale"? W Toruniu nie ma Wojewodzkiego Szpitala
              dziecieciego, Woj. Szpitala Zakaznego, jedynego szpitala prywatnego ?????
              • widuch2 Niestety w Toruniu nie ma tak dobrych szpitali 14.08.05, 21:36
                jak w Bydgoszczy i żadne ISO tu nie pomogą...
                • Gość: ethanak=widuch2 Tak ethanak = widuch2! wolisz afery od standardow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:38
                  Tak ethanak=widuch2! W Toruniu zakazny ma ISO, w B-czy afere, ale w B-czy jest
                  lepiej ... :-)
                  MNoze wolisz afery od standardow ISO?
    • mavellis Oby dalej tak trzymac! A szpital prywatny MATOPAT 19.08.05, 14:05
      Oby dalej tak trzymac! A szpital prywatny MATOPAT sugeruje wyposazyc w
      porodowke.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka