Gość: bartosz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 18:51 Czyli Torun ma juz 3 placowki lecznicze posiadajace ISO, a u sasiadow (nie wymienie, ze by nie atakowali) - tylko jeden. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: viki Jesli kolejne placowki dorownuja standardom UE IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 18:53 Jesli kolejne placowki dorownuja standardom UE, to znaczy, ze srodowisko lekarskie potrafi porzadkowac ta sfere. Oby Collegium Medicum UMK potrafdilo znaleźc w regionie dobrych partnerow. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki A w bydgoskim szpitalu zakaźnym afera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 19:14 A w bydgoskim szpitalu zakaźnym afera: forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=54&w=27580181 Cos dzieli te placowki o lata świetlne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 14.08.05, 20:33 A bardziej sie cieszysz ze "wygrywamy" z Bydgoszcza czy zapoczatkowany jest etam porzadkowania zapoznien cywilizacyjny w szpitalach? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:04 Biziel w bydgoszczy ma od dwóch i pewnie spora część innych szpitali też. Tylko u was z tego powodu pisze się artykuły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: viki Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:05 Biziej bydgosaki ma jako JEDYNY w B-czy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: karol Re: ISO dla szpitala zakaźnego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:18 Jak zwykle mijasz się z prawdą www.bydgoszcz.com.pl/osiagniecia-medyczne.html Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bartosz propaganda sukcesu w B-czy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:35 Ten link najlepiej pokazuje jaka propaganda sukcesu jest w B-czy: "w Bydgoszczy znajduje się jedyna w regionie wyższa uczelnia medyczna i specjalistyczne szpitale." Zapomnieli napisac, ze ta jedyna uczelnia to TORUNSKIE UMK :-) A "jedyne specjalistyczne szpitale"? W Toruniu nie ma Wojewodzkiego Szpitala dziecieciego, Woj. Szpitala Zakaznego, jedynego szpitala prywatnego ????? Odpowiedz Link Zgłoś
widuch2 Niestety w Toruniu nie ma tak dobrych szpitali 14.08.05, 21:36 jak w Bydgoszczy i żadne ISO tu nie pomogą... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ethanak=widuch2 Tak ethanak = widuch2! wolisz afery od standardow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.05, 21:38 Tak ethanak=widuch2! W Toruniu zakazny ma ISO, w B-czy afere, ale w B-czy jest lepiej ... :-) MNoze wolisz afery od standardow ISO? Odpowiedz Link Zgłoś
mavellis Oby dalej tak trzymac! A szpital prywatny MATOPAT 19.08.05, 14:05 Oby dalej tak trzymac! A szpital prywatny MATOPAT sugeruje wyposazyc w porodowke. Odpowiedz Link Zgłoś