Gość: fan
IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.*
27.10.05, 21:06
na żużel w truniu chodze juz 12 lat i nie wyobrazam sobie tek wielkiej zmiany
a przynajmnij tego ze kibice ją zaakceptują A pator to nie byle nazwa to
tradycja ktora jest nie zmienialna i musze stwierdzic ze apator byl jest i
bedzie w sercach torunskich kibicow. a co do nowej nazwy to jest zenujaca czy
naprzyklad nie mozna bylo jesli juz to np nazwac anioly torun lub cos w ten
styl tak jak w angli czy szwecji a nie tks co to wogole jest ??????? mogli
rozpisac konkurs na nazwe i juz by bylo lepiej a nie tks bez sensu