Dodaj do ulubionych

KS Toruń zamiast Apatora/Adriany

IP: *.tvk.torun.pl / 217.173.176.* 27.10.05, 21:06
na żużel w truniu chodze juz 12 lat i nie wyobrazam sobie tek wielkiej zmiany
a przynajmnij tego ze kibice ją zaakceptują A pator to nie byle nazwa to
tradycja ktora jest nie zmienialna i musze stwierdzic ze apator byl jest i
bedzie w sercach torunskich kibicow. a co do nowej nazwy to jest zenujaca czy
naprzyklad nie mozna bylo jesli juz to np nazwac anioly torun lub cos w ten
styl tak jak w angli czy szwecji a nie tks co to wogole jest ??????? mogli
rozpisac konkurs na nazwe i juz by bylo lepiej a nie tks bez sensu
Obserwuj wątek
    • Gość: ZASŁUŻONY Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: 83.238.145.* 27.10.05, 21:16
      TEN PAN ZOSTAŁ PREZESEM CHYBA ZA ZASŁUGI A W SZCZEGÓLNOŚCI ZA TO ŻE PRZEZ ROK
      NIE ZROBIŁ NIC ABY POZYSKAĆ NOWEGO SPONSORA W MIEJSCE APATORA, MOJE GRATULACJĘ
    • Gość: oon Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.05, 21:18
      a kto jest nowym preziem.?
      • Gość: Wozzie Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.tvk.torun.pl 27.10.05, 21:42
        Mirosław Jur ... ;)
        • sdb Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany 28.10.05, 00:00
          hehe jak zdobedziemy DMP 2006 to spalimy mu wąsy :)
    • Gość: Wxer Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.05, 08:38
      Jest szansa że sponsorem zopstaną Elektrociepłownie Toruń S.A. ... liczymy na to !!
    • Gość: Maldini75 Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.05, 09:02
      19 lat chodzenia na żużel zrobiło swoje...Apator był, jest i będzie!!! Nie
      wyobrażam sobie aby pierwszy człon nazwy był inny niż dotychczasowy.
    • Gość: Przeciez Apator Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.10.05, 11:31
      Przeciez apator to nazwa swieta !!
      To jak Legia w Warszawie Slask we Wroclawiu Zawisza w Bydgoszczy Widzew w
      Łodzi Pogoń w Szczecinie Lech w Poznaniu Zal
      Ze zmiana tej nazwy cos sie urwalo :((( smutek
    • alienisko Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany 28.10.05, 12:41
      KS Toruń to dobra nazwa, krótka, bez zbędnych dupereli typu Anioły stal itd...
      do tej nazwy mogą lub nie dojść 2 tytularni sponsorzy, kiedyś pewnie odejdą, a
      ta nazwa zostanie prawdopodobnie na zawsze, coś jak FC Barcelona :) My dalej
      bedziemy dopingować klub krzycząć Apator :) ale nasze dzieci, wnuki prawnuki
      już pewnie inaczej :) nie ma co dramatyzować:) byleby barw nie zmienili :)
    • Gość: BIN LADEN Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.05, 14:34
      BEDZIE W PRZYSZŁYM ROKU LEPIEJ NIZ SIE WSZYSCY SPODZIEWAJA
      K.PECYNA PLUS JEDEN ZAWODNIK Z PODOBNYMI DO NIEGO UMIEJETNOSCIAMI WYSTARCZY DO
      WALKI O MEDAL
      • Gość: lech Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.chello.pl 28.10.05, 21:31

        Gość portalu: BIN LADEN napisał(a):

        > BEDZIE W PRZYSZŁYM ROKU LEPIEJ NIZ SIE WSZYSCY SPODZIEWAJA
        > K.PECYNA PLUS JEDEN ZAWODNIK Z PODOBNYMI DO NIEGO UMIEJETNOSCIAMI WYSTARCZY DO
        > WALKI O MEDAL

        Szczerze życzę wam tego medalu, ale Twój nick jest co najmniej nie na miejscu.
        Nie strasz...
    • Gość: olaf Re: KS Toruń zamiast Apatora/Adriany IP: *.ARMnet.Torun.PL 29.10.05, 12:36
      Ja uwazam ze jezeli dochodzi do zmiany statusu druzyny powinien on wyglądac
      Klub Sportowy Adriana Toruń a nie jakies dziwadztwa KS Toruń to wogole brzmi
      beznadziejnie do czego tu dochodzi to juz slepiej by było Stal Toruń ale róbcie
      działecze jak uwazacie ale nasze zdanie mkibiców tez powinno sie liczyc
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka