Gość: ping
IP: *.elementy.pl
14.12.02, 01:23
W ostatnim odcinku SDB powiedział:
Poziom torunskiej I a nawet II ligi jest wysoki ze wzgledu na mocne
zaangazowanie graczy w rozwijanie swoich umiejetnosci i naplyw nowych
entuzjastow tej zabawy. Zabawy? Co ja mowie- to juz jest normalny sport(tyle
ze
mozna sobie przy nim popijac pifko ;) ) skoro piec razy w tygodniu
organizowane
sa treningi i zdarzaja sie jednostki, ktore potrafia uczestniczyc w kazdym z
nich. A wielu jest takich, ktorzy po prostu regularnie stoja przy stole
przynajmniej 3 razy w tygodniu. To juz jest pewne poswiecenie- wymaga czasem
wyrzeczen- jak u profesjonalistow. Sam zdalem sobie z tego sprawe kiedy
poszedlem do pracy i zaczalem studiowac- zeby miec czas na wszystkie imprezy
pilkarzykowe trzeba byc chyba bezrobotnym i nieuczacym sie a przy tym miec
troche kasy- bo w stolik niestety trzeba wrzucac "dwojki". Ale jak sie jest
dobrym- to zbawiennym okazuje sie system grania ze zwyciezcami :) Innym,
bardzo
waznym czynnikiem, ktory ma olbrzymi wplyw na popularnosc "trambambuły" w
Toruniu jest szeroki dostep do sprzetu. Stoly sa na wyposazeniu bardzo wielu
lokali na Starowce i nie tylko. To dzieki pewnej torunskiej firmie zajmujacej
sie ich dystrybucja, rowniez wspolorganizatora ligi. ZAPRASZAMY DO GRY W
PILKARZYKI!!!!!!!!