beat 01.04.03, 08:58 udało mi się złapać piękną posadkę więc emigruję na rok czasu...a może i dłuzej... będę pisać do Was od czasu do czasu chyba że wpadnę w trybiki kapitalistycznej machiny;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 10:18 Gość portalu: Wiech napisał(a): > > sie nagadasz gupot... ha! wiedziałem że pierwszym ktory sie ucieszy bedziesz Ty! ale żeby taki reflux i już w minutkie po moi??? a kto Ci będzie płytki teraz pozyczal, no kto??? chlip chlip Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 01.04.03, 11:31 akurat wejszłem na forum, se nie schlebiaj... ;-P a dwie czy czy płyty wiosny nie czynią, bez jaj! nie powiem, kto tu czerpał pełna garścią z Wiechowych zasobów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 12:29 ale będę wam paczki słać z zagramanicy ofkors boszsz Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: Vojage 01.04.03, 12:43 Beat, już sie pośmialismy... Starczy kobito!!!!... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:00 ale dlaczego sie smiejecie nooooo? nie twierdze ze chce zeby zalala mnie lawa szlochu ale per ke lawina śmiechu? a ja Was tak kochałam... tyle piwa z Wami przelałam... boszsz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:44 phii yasne:) tylko pamiętaj żeby karmić i czyścić terrarium;) (ps. właściwie nie pytałam czy gustuje w białych myszkach;) hmmm musisz zgłębić jego gusta boszsz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.03, 13:42 beat napisała: > udało mi się złapać piękną posadkę więc emigruję na rok czasu...a może i > dłuzej... > będę pisać do Was od czasu do czasu chyba że wpadnę w trybiki > kapitalistycznej machiny;) Czesc A dokad wyjezdzasz??bo ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:49 ooooooo to może wpadniesz do mnie? do kraju kwitnacej wisni znacznie blizej z USA niz z Polszczy pozdrovionka ps. ciekawe jak powiedziec boszsz po japonsku... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 15:46 Gość portalu: snoop napisał(a): ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic... > pozdrawiam ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-))) A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 15:50 Gość portalu: awronia napisał(a): > Gość portalu: snoop napisał(a): > > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic... > > pozdrawiam > > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-))) > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatzdemaskowana Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 15:56 Gość portalu: beat napisał(a): > Gość portalu: awronia napisał(a): > > > Gość portalu: snoop napisał(a): > > > > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak > > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic... > > > pozdrawiam > > > > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w > > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-))) > > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia idz wiesz cooooo taka nieużyta jesteś noooo boszsz ale chociaż Wiech dał się nabrać:) ps chcielibyście... ale nie ma tak łatwo... jeszcze Was troche pomęczę swoją Tutaj obecnością:) Pozdrovionka Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s171271 Re: Vojage IP: *.torun.mm.pl 01.04.03, 16:10 Bąwłajaż przyjaciółko!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: par Re: Vojage IP: 158.75.13.* 01.04.03, 16:25 beat pisze sie ten wyraz "voyage".naucz sie zanim wyjedziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
telek_ Re: Vojage 02.04.03, 09:47 Gość portalu: beatzdemaskowana napisał(a): > ale chociaż Wiech dał się nabrać:) Hem??? Jak traktujesz nasze: sie nagadasz gupot... ;-D ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 09:59 telek_ napisał: > Gość portalu: beatzdemaskowana napisał(a): > > > ale chociaż Wiech dał się nabrać:) > > Hem??? > Jak traktujesz nasze: > > sie nagadasz gupot... > > ;-D > > ;-P phii to tylko na foroomie sie tak zachowawczo trzymał...;) teraz sie i tak nie przyzna... wiadomo;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.03, 19:32 Gość portalu: awronia napisał(a): > Gość portalu: snoop napisał(a): > > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic... > > pozdrawiam > > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-))) > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia Domyslalem sie ;) a Ty gdzie sie wybierasz dokladniej do USA w jakie miejsce ?? ja sie boje ze nie dostane wizy chociaz mam juz zapewniona prace itd ale przez ta wojne to nigdy nic nie wiadomo jedziesz z jakiegos programu czy tak do rodziny?? pozdrawiam moze sie spotkamy jeszcze w Toruniu nie trac nadziei ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 11:25 Gość portalu: snoop napisał(a): > a Ty gdzie sie wybierasz dokladniej do USA w jakie miejsce ?? > ja sie boje ze nie dostane wizy chociaz mam juz zapewniona prace itd > ale przez ta wojne to nigdy nic nie wiadomo > jedziesz z jakiegos programu czy tak do rodziny?? > pozdrawiam moze sie spotkamy jeszcze w Toruniu nie trac nadziei ;) Ja do Wildwood (nieźle brzmi, co?). Na południe od NY, koło Atlantic City. Lecę 8 czerwca, jak Bóg, konsulat i wujek Saddam pozwolą. Niestety nie do rodziny, nie posiadam takowej w Stanach. Lecę z programu na jakieś 3 m-ce. Trochę pozwiedzać, popracować i jakiś orginalny dresik kupić :-))). A Ty dokąd??? Zostać tam nie zamierzam. Trochę mnie tu trzyma: rodzinka, szkoła, no i miłość oczywiście... Aaaa!!! I jeszcze moja nowa ryba. Ciepło sie robi. Może by na jakies piwko się wybrać, kochani!!! Bo w te rowery z Bydgoszczą, to ja nie bardzo wierzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 09:25 ojejq co Wy w prima aprilis tacy poważni??? przy tej okazji sie dowiedzialam ze mam jakas tajemniczą psiapsiółkę:) no i że na lekcje francuskiego trzeba mnie posłać... (jest li chętny na korepetycje???) lepiej zobaczcie co wciskały media 1 kwietnia... (i jak tu wierzyć prasie boszszssssz) www1.gazeta.pl/nauka/1,34148,1402144.htmlpozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s171271 Re: Vojage IP: *.torun.mm.pl 02.04.03, 12:27 A prawo jazdy nakleiliście już na przednią szybę?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat_psiapsiółka Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 13:10 Gość portalu: s171271 napisał(a): > A prawo jazdy nakleiliście już na przednią szybę?? hmmm szczerze mówiąc nie zajarzyłam aluzji :( a myślałam że tylko ja mętnie mówię;)ehehee ściskam i całuję psiapsiółki i nie tylko ps. awroniu przyklaskuję myśli browarczykowej (tym bardziej że bełt coś tam obiecał...hmmm tylko co to było...;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 14:21 Beat, masz nową koleżankę forumową? Z tym naklejaniem prawa jazdy to chyba o to chodzi, że wczoraj w Wiadomościach mówili, że jest nowy przepis,że trzeba je naklejać na przednią szybę samochodu. A na piweczko to kiedy? byle nie ten weekend. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 02.04.03, 14:32 Gość portalu: awronia napisał(a): > A na piweczko to kiedy? byle nie ten weekend. to co? w ten weekend może?!.... ;-P no dobra, żartowałem. jestem za. no i ciekawe jak tam Janusz... sezamkowo powiem: pozdrowienia dla literki 't'! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat_kuleżanka Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 14:40 Gość portalu: awronia napisał(a): boszsz to ty światowa kobita jezdeś, wiadomości sloochasz;) tylko ja taka ciamna masa nooo na piwerko bede mogla dopiero po 12 wczesniej nie da rady:( pozdrowionka:* Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 14:49 po 12- bardzo dobrze. Mi pasuje. Wisiu, a Tobie to coś poczucie humoru się wyostrzyło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.03, 17:28 Siemanko Ja mam prace niedaleko Clevland w jakims miasteczku dokladniej nie pamietam ale olewam tamta prace i lece do Las Vegas szukac pracy :) ja sie zastanawiam czy nie zostac bo mnie tu raczej nic nie trzyma (niestety) aha no ja tez mam na 8 czerwca date wylotu !!!:) najpierw do New Yorku a pozniej do Vegas tak jak napisalas oczywiscie jak mi dadza wize pozyjemy zobaczymy to co z tym spotkaniem forumowym???????????????????? pozdrawiam p.s a jak myslisz dostaniesz wize? Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: Vojage 03.04.03, 09:10 Czy dostane wizę? Aco mam nie dostać? Jeśli tylko któryś z forumowiczów, nie doniesie do konsulatu, że nie nie jestem osobą godną wpuszczenia na teren usa, to pewnie dadzą. Snoop, a jakimi liniami lecisz? Jakieś przesiadki. Ja podróżuję chyba holenderskimi KML ( tutaj pewnie pokręciłam coś z nazwą, ale wierzę że nasi mędrcy Bełt albo Humanior mnie poprawią). Przesiadka w Amsterdamie :-))) I trochę czasu tam na ... zrobienie zakupów w sklepie wolnocłowym. Ale najbardziej przerwża mnie godzina wylotu- coś po 6 rano!!1 A spotkanie forumowe po 12.04!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 02.04.03, 17:28 Gość portalu: awronia napisał(a): > po 12- bardzo dobrze. Mi pasuje. mi tysz >Wisiu, a Tobie to coś poczucie humoru się > wyostrzyło. ...a co - tępawe jakieś drzewiej bywało?! ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lisiczkaa Wieść z netbitowego frontu IP: *.amb.bydgoszcz.pl 03.04.03, 09:30 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=341&w=5065865 Warto wziąć pod uwagę ;) Pozdrawiam @ll PS: Każde poczucie humoru się przyda ;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat Włajaż, włajaż IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 03.04.03, 09:53 A jednak się kręci;) ps. Wonż 1 kwietnia zamiast prawka to zatrzasnął kluczyki w samochodzie (sic!) Musiał zaiwaniać na Koniuchy po zapasowy kluczyk:)))) Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 10:00 Co do samochodów, to ja mam dzis pierwszą jazdę (postanowiłąm zdobyć ten pożyteczny dokument), więc przekaż Wężowi coby dzis po 16 nie szalał po ulicach Waszego pięknego grodu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: awronia Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 11:19 Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko za mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:) a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z USA zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;) ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;) byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurcie a Ty z jakiegos biura sie wybierasz?? a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 11:21 Gość portalu: awronia napisał(a): > Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko za > mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:) > a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z USA > zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;) > ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;) > byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurcie > a Ty z jakiegos biura sie wybierasz?? > a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)? Nie wiem jakim cudem podpisalem sie za Ciebie hahahaha :) albo sie chyba wcale nie wpisalem i samo sie wpisalo nie wiem sam :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 11:35 O co Ci chodziło? Ja tu o perfumach i alkoholu z wolnocłówki pisałam, wzglednie o cebulkach tulipanów dla tatka na działkę, A Ty mi tu jakieś takie sugerujesz!!! :-) Ja z Almaturu sie wybieram. A co do miłości, to ok, z tego co sie orientuję :) Chyba,że nie wiem o czymś. Wybierzesz sie z nami 13.04 na wycieczke z ludźmi z Bydgoszczy??? Może udałoby nam się umówic na hamburgera w NY??? Ewentualnienie dożyje tej wycieczki, bo sie miłość oburzy, że sie z Tobą bratam :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 17:28 awronia napisała: > O co Ci chodziło? Ja tu o perfumach i alkoholu z wolnocłówki pisałam, wzglednie > o cebulkach tulipanów dla tatka na działkę, A Ty mi tu jakieś takie > sugerujesz!!! :-) Ja z Almaturu sie wybieram. A co do miłości, to ok, z tego co sie orientuję :) Chyba,że nie wiem o czymś. > Wybierzesz sie z nami 13.04 na wycieczke z ludźmi z Bydgoszczy??? Może udałoby nam się umówic na hamburgera w NY??? Ewentualnienie dożyje tej wycieczki, bo sie miłość oburzy, że sie z Tobą bratam :-))) No jak to o czym o tulipanach pisalem a o czym innym bym mogl ;) co do wycieczki to jest akurat w moje imieninki takze jesio sie zobaczy co i jak pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beat_holme_sik Re: Włajaż, włajaż IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 03.04.03, 13:09 Gość portalu: snoop napisał(a): > Gość portalu: awronia napisał(a): > > > Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko z > a > > mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:) > > a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z > USA > > zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;) > > ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;) > > byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurc > ie > > a Ty z jakiegos biura sie wybierasz?? > > a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)? > > Nie wiem jakim cudem podpisalem sie za Ciebie hahahaha :) > albo sie chyba wcale nie wpisalem i samo sie wpisalo nie wiem sam :) > pozdrawiam a-ha! no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował... bidny Januszek... Odpowiedz Link Zgłoś
awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 13:14 Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a): > bidny Januszek... nie taki Januszek bidny, jak go malują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: Włajaż, włajaż IP: 217.97.134.* 03.04.03, 13:28 awronia napisała: > Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a): > > > bidny Januszek... > > nie taki Januszek bidny, jak go malują. łoj, bidny, bidny! Dobrze, że tą w. za 't' obiecał, to przynajmniej będzie miał sie czym i z kim pocieszyć... ;-P Janusz, jesteśmy z tobą! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 17:25 Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a): > > a-ha! > no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak > wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe > już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował... > > bidny Januszek... Nie no co to za insynuacje jakies .... ehhh widac ze za duzo sie telenowelek portugalsko-hiszpansko-brazylijsko-argentysnko ... i jeszcze jakie tam sa, sie tu ktos naogladal :) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatMarijaLusinda boszsz IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 08:55 Gość portalu: snoop napisał(a): > Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a): > > > > > a-ha! > > no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak > > wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe > > już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował... > > > > bidny Januszek... > > Nie no co to za insynuacje jakies .... ehhh widac ze za duzo sie telenowelek > portugalsko-hiszpansko-brazylijsko-argentysnko ... i jeszcze jakie tam sa, > sie tu ktos naogladal :) > pozdrawiam Drogi Marcinie/Przemysławie ew. Hermenegildo/Ido Co Ty mi tu imputujesz tasiemce jakieś? Jam zdrowa jeszcze na umyśle i dzięki boszsz nie potrzebuję nędznych podniet..;) Pozdrawiam ps. be3ut mam fajną kuleżankie, jest wolna jakby co;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: boszsz IP: *.localdomain / 192.168.1.* 04.04.03, 12:32 Gość portalu: beatMarijaLusinda napisał(a): > Drogi Marcinie/Przemysławie ew. Hermenegildo/Ido > Co Ty mi tu imputujesz tasiemce jakieś? > Jam zdrowa jeszcze na umyśle i dzięki boszsz nie potrzebuję nędznych podniet..; > ) > Pozdrawiam > > ps. be3ut mam fajną kuleżankie, jest wolna jakby co;) Heheh Przemek Przemek zeden Hercostam:) nie zebym cos imputowal ale moze wylacz od czasu do czasu ten kanal Romantica co ? ja mysle ze jeszcze jestes zdrowa ale kto wie jak za duzo telewizji ...;) a ta kolezanke mozesz mi przedstawic b3ut zajety jest:) pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: s171271 Re: boszsz IP: *.torun.mm.pl 04.04.03, 13:00 No właśnie, co to za koleżanka?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wiech Re: boszsz IP: 217.97.134.* 04.04.03, 13:02 plastic-solaris na koturnach zapewne... ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: beatswatka Re: boszsz IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 13:18 Oj Przemuś, Przemuś- nie ma problema:) postawisz mi imieninową seteczkie i kuleżanka sprzedana;) (reklamacji nie przyjmuje sie) ps. ale na wesele zaprosisz? pozdrawiam wszystkie ciekawskie jaja;P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: snoop Re: boszsz IP: 212.244.186.* 05.04.03, 08:01 Gość portalu: beatswatka napisał(a): > > Oj Przemuś, Przemuś- nie ma problema:) > postawisz mi imieninową seteczkie i kuleżanka sprzedana;) > (reklamacji nie przyjmuje sie) > ps. ale na wesele zaprosisz? > > pozdrawiam wszystkie ciekawskie jaja;P cos cienko ta kolezanke cenisz jakna moje:) no ale mam nadzieje ze to bedzie udana transakcja hehehe pozdrawiam z Nowego Sacza gdzie pada snieg i ogolnie jest ok tylko jakos sucho ..... ;) Odpowiedz Link Zgłoś