01.04.03, 08:58
udało mi się złapać piękną posadkę więc emigruję na rok czasu...a może i
dłuzej...
będę pisać do Was od czasu do czasu chyba że wpadnę w trybiki
kapitalistycznej machiny;)
Obserwuj wątek
    • Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 01.04.03, 08:59

      sie nagadasz gupot...
      • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 10:18
        Gość portalu: Wiech napisał(a):

        >
        > sie nagadasz gupot...
        ha! wiedziałem że pierwszym ktory sie ucieszy bedziesz Ty!
        ale żeby taki reflux i już w minutkie po moi???
        a kto Ci będzie płytki teraz pozyczal, no kto???
        chlip chlip
    • telek_ Re: Vojage 01.04.03, 11:12
      ;-D
      • Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 01.04.03, 11:31

        akurat wejszłem na forum, se nie schlebiaj...
        ;-P
        a dwie czy czy płyty wiosny nie czynią, bez jaj! nie powiem, kto tu czerpał
        pełna garścią z Wiechowych zasobów.
        • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 12:29
          ale będę wam paczki słać
          z zagramanicy ofkors
          boszsz
          • awronia Re: Vojage 01.04.03, 12:43
            Beat, już sie pośmialismy... Starczy kobito!!!!...
            • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:00
              ale dlaczego sie smiejecie nooooo?
              nie twierdze ze chce zeby zalala mnie lawa szlochu ale per ke lawina śmiechu?
              a ja Was tak kochałam...
              tyle piwa z Wami przelałam...
              boszsz
              • awronia Re: Vojage 01.04.03, 13:11
                A Węża nam zostawisz??? ;-)))
                • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:44
                  phii
                  yasne:)
                  tylko pamiętaj żeby karmić i czyścić terrarium;)
                  (ps. właściwie nie pytałam czy gustuje w białych myszkach;) hmmm musisz zgłębić
                  jego gusta
                  boszsz
    • Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.03, 13:42
      beat napisała:

      > udało mi się złapać piękną posadkę więc emigruję na rok czasu...a może i
      > dłuzej...
      > będę pisać do Was od czasu do czasu chyba że wpadnę w trybiki
      > kapitalistycznej machiny;)

      Czesc
      A dokad wyjezdzasz??bo ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak
      zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic...
      pozdrawiam
      • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 13:49
        ooooooo to może wpadniesz do mnie?
        do kraju kwitnacej wisni znacznie blizej z USA niz z Polszczy
        pozdrovionka
        ps. ciekawe jak powiedziec boszsz po japonsku...
      • Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 01.04.03, 15:46
        Gość portalu: snoop napisał(a):

        ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak
        > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic...
        > pozdrawiam

        ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w
        toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-)))
        A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia
        • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 15:50
          Gość portalu: awronia napisał(a):

          > Gość portalu: snoop napisał(a):
          >
          > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak
          > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic...
          > > pozdrawiam
          >
          > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w
          > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-)))
          > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia
          • Gość: beatzdemaskowana Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.04.03, 15:56
            Gość portalu: beat napisał(a):

            > Gość portalu: awronia napisał(a):
            >
            > > Gość portalu: snoop napisał(a):
            > >
            > > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak
            > > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic...
            > > > pozdrawiam
            > >
            > > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w
            > > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-)))
            > > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia
            idz wiesz cooooo
            taka nieużyta jesteś noooo
            boszsz
            ale chociaż Wiech dał się nabrać:)

            ps chcielibyście... ale nie ma tak łatwo... jeszcze Was troche pomęczę swoją
            Tutaj obecnością:)
            Pozdrovionka
            • Gość: s171271 Re: Vojage IP: *.torun.mm.pl 01.04.03, 16:10
              Bąwłajaż przyjaciółko!!
            • Gość: par Re: Vojage IP: 158.75.13.* 01.04.03, 16:25
              beat pisze sie ten wyraz "voyage".naucz sie zanim wyjedziesz.
            • telek_ Re: Vojage 02.04.03, 09:47
              Gość portalu: beatzdemaskowana napisał(a):

              > ale chociaż Wiech dał się nabrać:)

              Hem???
              Jak traktujesz nasze:

              sie nagadasz gupot...

              ;-D

              ;-P
              • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 09:59
                telek_ napisał:

                > Gość portalu: beatzdemaskowana napisał(a):
                >
                > > ale chociaż Wiech dał się nabrać:)
                >
                > Hem???
                > Jak traktujesz nasze:
                >
                > sie nagadasz gupot...
                >
                > ;-D
                >
                > ;-P

                phii to tylko na foroomie sie tak zachowawczo trzymał...;)
                teraz sie i tak nie przyzna... wiadomo;-P
        • Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.03, 19:32
          Gość portalu: awronia napisał(a):

          > Gość portalu: snoop napisał(a):
          >
          > ja najprawdopodobniej lece w czerwcu do USA i sie tak
          > > zastanawim czy tez nie zostac tam na dluzej a moze juz nie wrocic...
          > > pozdrawiam
          >
          > ja też do usa sie wybieram w czerwcu. snoop, nie udaje nam sie spotkac w
          > toruniu, to może uda sie pod statuła wolności :-)))
          > A słowom beat to ty wiary nie dawaj. Ona ściemnia

          Domyslalem sie ;)
          a Ty gdzie sie wybierasz dokladniej do USA w jakie miejsce ??
          ja sie boje ze nie dostane wizy chociaz mam juz zapewniona prace itd
          ale przez ta wojne to nigdy nic nie wiadomo
          jedziesz z jakiegos programu czy tak do rodziny??
          pozdrawiam moze sie spotkamy jeszcze w Toruniu nie trac nadziei ;)
          • Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 11:25
            Gość portalu: snoop napisał(a):

            > a Ty gdzie sie wybierasz dokladniej do USA w jakie miejsce ??
            > ja sie boje ze nie dostane wizy chociaz mam juz zapewniona prace itd
            > ale przez ta wojne to nigdy nic nie wiadomo
            > jedziesz z jakiegos programu czy tak do rodziny??
            > pozdrawiam moze sie spotkamy jeszcze w Toruniu nie trac nadziei ;)

            Ja do Wildwood (nieźle brzmi, co?). Na południe od NY, koło Atlantic City. Lecę
            8 czerwca, jak Bóg, konsulat i wujek Saddam pozwolą. Niestety nie do rodziny,
            nie posiadam takowej w Stanach. Lecę z programu na jakieś 3 m-ce. Trochę
            pozwiedzać, popracować i jakiś orginalny dresik kupić :-))). A Ty dokąd???
            Zostać tam nie zamierzam. Trochę mnie tu trzyma: rodzinka, szkoła, no i miłość
            oczywiście... Aaaa!!! I jeszcze moja nowa ryba.

            Ciepło sie robi. Może by na jakies piwko się wybrać, kochani!!! Bo w te rowery
            z Bydgoszczą, to ja nie bardzo wierzę.
    • Gość: beat Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 09:25
      ojejq co Wy w prima aprilis tacy poważni???
      przy tej okazji sie dowiedzialam ze mam jakas tajemniczą psiapsiółkę:)
      no i że na lekcje francuskiego trzeba mnie posłać...
      (jest li chętny na korepetycje???)

      lepiej zobaczcie co wciskały media 1 kwietnia...
      (i jak tu wierzyć prasie boszszssssz)
      www1.gazeta.pl/nauka/1,34148,1402144.htmlpozdrawiam
      • Gość: s171271 Re: Vojage IP: *.torun.mm.pl 02.04.03, 12:27
        A prawo jazdy nakleiliście już na przednią szybę??
        • Gość: beat_psiapsiółka Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 13:10
          Gość portalu: s171271 napisał(a):

          > A prawo jazdy nakleiliście już na przednią szybę??

          hmmm szczerze mówiąc nie zajarzyłam aluzji
          :(
          a myślałam że tylko ja mętnie mówię;)ehehee
          ściskam i całuję psiapsiółki i nie tylko
          ps. awroniu przyklaskuję myśli browarczykowej (tym bardziej że bełt coś tam
          obiecał...hmmm tylko co to było...;)
          • Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 14:21
            Beat, masz nową koleżankę forumową? Z tym naklejaniem prawa jazdy to chyba o to
            chodzi, że wczoraj w Wiadomościach mówili, że jest nowy przepis,że trzeba je
            naklejać na przednią szybę samochodu.
            A na piweczko to kiedy? byle nie ten weekend.
            • Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 02.04.03, 14:32
              Gość portalu: awronia napisał(a):

              > A na piweczko to kiedy? byle nie ten weekend.

              to co? w ten weekend może?!....
              ;-P

              no dobra, żartowałem.

              jestem za.



              no i ciekawe jak tam Janusz...
              sezamkowo powiem: pozdrowienia dla literki 't'!
              ;)
            • Gość: beat_kuleżanka Re: Vojage IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 02.04.03, 14:40
              Gość portalu: awronia napisał(a):

              boszsz to ty światowa kobita jezdeś, wiadomości sloochasz;)
              tylko ja taka ciamna masa nooo
              na piwerko bede mogla dopiero po 12 wczesniej nie da rady:(
              pozdrowionka:*
              • Gość: awronia Re: Vojage IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 02.04.03, 14:49
                po 12- bardzo dobrze. Mi pasuje. Wisiu, a Tobie to coś poczucie humoru się
                wyostrzyło.
                • Gość: snoop Re: Vojage IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.03, 17:28
                  Siemanko

                  Ja mam prace niedaleko Clevland w jakims miasteczku dokladniej nie pamietam
                  ale olewam tamta prace i lece do Las Vegas szukac pracy :)
                  ja sie zastanawiam czy nie zostac bo mnie tu raczej nic nie trzyma (niestety)
                  aha no ja tez mam na 8 czerwca date wylotu !!!:)
                  najpierw do New Yorku a pozniej do Vegas tak jak napisalas oczywiscie jak mi
                  dadza wize pozyjemy zobaczymy
                  to co z tym spotkaniem forumowym????????????????????
                  pozdrawiam


                  p.s a jak myslisz dostaniesz wize?
                  • awronia Re: Vojage 03.04.03, 09:10
                    Czy dostane wizę? Aco mam nie dostać? Jeśli tylko któryś z forumowiczów, nie
                    doniesie do konsulatu, że nie nie jestem osobą godną wpuszczenia na teren usa,
                    to pewnie dadzą.
                    Snoop, a jakimi liniami lecisz? Jakieś przesiadki. Ja podróżuję chyba
                    holenderskimi KML ( tutaj pewnie pokręciłam coś z nazwą, ale wierzę że nasi
                    mędrcy Bełt albo Humanior mnie poprawią). Przesiadka w Amsterdamie :-))) I
                    trochę czasu tam na ... zrobienie zakupów w sklepie wolnocłowym. Ale
                    najbardziej przerwża mnie godzina wylotu- coś po 6 rano!!1

                    A spotkanie forumowe po 12.04!!!!!!!!!
                • Gość: Wiech Re: Vojage IP: 217.97.134.* 02.04.03, 17:28
                  Gość portalu: awronia napisał(a):

                  > po 12- bardzo dobrze. Mi pasuje.

                  mi tysz


                  >Wisiu, a Tobie to coś poczucie humoru się
                  > wyostrzyło.

                  ...a co - tępawe jakieś drzewiej bywało?!
                  ;-P
    • Gość: lisiczkaa Wieść z netbitowego frontu IP: *.amb.bydgoszcz.pl 03.04.03, 09:30
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=341&w=5065865
      Warto wziąć pod uwagę ;)

      Pozdrawiam @ll

      PS: Każde poczucie humoru się przyda ;P
    • Gość: beat Włajaż, włajaż IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 03.04.03, 09:53
      A jednak się kręci;)

      ps. Wonż 1 kwietnia zamiast prawka to zatrzasnął kluczyki w samochodzie (sic!)
      Musiał zaiwaniać na Koniuchy po zapasowy kluczyk:))))
      • awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 10:00
        Co do samochodów, to ja mam dzis pierwszą jazdę (postanowiłąm zdobyć ten
        pożyteczny dokument), więc przekaż Wężowi coby dzis po 16 nie szalał po
        ulicach Waszego pięknego grodu.
        • Gość: awronia Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 11:19
          Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko za
          mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:)
          a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z USA
          zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;)
          ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;)
          byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurcie
          a Ty z jakiegos biura sie wybierasz??
          a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)?
          • Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 11:21
            Gość portalu: awronia napisał(a):

            > Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko za
            > mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:)
            > a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z USA
            > zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;)
            > ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;)
            > byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurcie
            > a Ty z jakiegos biura sie wybierasz??
            > a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)?

            Nie wiem jakim cudem podpisalem sie za Ciebie hahahaha :)
            albo sie chyba wcale nie wpisalem i samo sie wpisalo nie wiem sam :)
            pozdrawiam
            • awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 11:35
              O co Ci chodziło? Ja tu o perfumach i alkoholu z wolnocłówki pisałam, wzglednie
              o cebulkach tulipanów dla tatka na działkę, A Ty mi tu jakieś takie
              sugerujesz!!! :-) Ja z Almaturu sie wybieram. A co do miłości, to ok, z tego co
              sie orientuję :) Chyba,że nie wiem o czymś.
              Wybierzesz sie z nami 13.04 na wycieczke z ludźmi z Bydgoszczy??? Może udałoby
              nam się umówic na hamburgera w NY??? Ewentualnienie dożyje tej wycieczki, bo
              sie miłość oburzy, że sie z Tobą bratam :-)))
              • Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 17:28
                awronia napisała:

                > O co Ci chodziło? Ja tu o perfumach i alkoholu z wolnocłówki pisałam,
                wzglednie
                > o cebulkach tulipanów dla tatka na działkę, A Ty mi tu jakieś takie
                > sugerujesz!!! :-) Ja z Almaturu sie wybieram. A co do miłości, to ok, z tego
                co sie orientuję :) Chyba,że nie wiem o czymś.
                > Wybierzesz sie z nami 13.04 na wycieczke z ludźmi z Bydgoszczy??? Może
                udałoby nam się umówic na hamburgera w NY??? Ewentualnienie dożyje tej
                wycieczki, bo sie miłość oburzy, że sie z Tobą bratam :-)))


                No jak to o czym o tulipanach pisalem a o czym innym bym mogl ;)
                co do wycieczki to jest akurat w moje imieninki takze jesio sie zobaczy co i
                jak
                pozdrawiam
            • Gość: beat_holme_sik Re: Włajaż, włajaż IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 03.04.03, 13:09
              Gość portalu: snoop napisał(a):

              > Gość portalu: awronia napisał(a):
              >
              > > Wiesz nawet nie wiem jakimi liniami lece takze Ci nie powiem bo wszystko z
              > a
              > > mnie zalatwia biuro ... w sumie to sie musze dowiedziec:)
              > > a w Amsterdami nie radze Ci sie w nic zaopatrywac bo podobno pracodawcy z
              > USA
              > > zanim rozpoczniesz prace robia test na obecnosc n...;)
              > > ja tam wole sie nie inhalatoryzowac niczym ;)
              > > byc moze lece Lufthansa czy jak to sie tam pisze z przesiadka we Frankfurc
              > ie
              > > a Ty z jakiegos biura sie wybierasz??
              > > a co tam u Twojej milosci bo cos go dawno nie widzialem :)?
              >
              > Nie wiem jakim cudem podpisalem sie za Ciebie hahahaha :)
              > albo sie chyba wcale nie wpisalem i samo sie wpisalo nie wiem sam :)
              > pozdrawiam

              a-ha!
              no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak
              wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe
              już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował...

              bidny Januszek...
              • awronia Re: Włajaż, włajaż 03.04.03, 13:14
                Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a):

                > bidny Januszek...

                nie taki Januszek bidny, jak go malują.
                • Gość: Wiech Re: Włajaż, włajaż IP: 217.97.134.* 03.04.03, 13:28
                  awronia napisała:

                  > Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a):
                  >
                  > > bidny Januszek...
                  >
                  > nie taki Januszek bidny, jak go malują.

                  łoj, bidny, bidny!

                  Dobrze, że tą w. za 't' obiecał, to przynajmniej będzie miał sie czym i z kim
                  pocieszyć...
                  ;-P

                  Janusz, jesteśmy z tobą!
              • Gość: snoop Re: Włajaż, włajaż IP: *.localdomain / 192.168.1.* 03.04.03, 17:25
                Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a):

                >
                > a-ha!
                > no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak
                > wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe
                > już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował...
                >
                > bidny Januszek...

                Nie no co to za insynuacje jakies .... ehhh widac ze za duzo sie telenowelek
                portugalsko-hiszpansko-brazylijsko-argentysnko ... i jeszcze jakie tam sa,
                sie tu ktos naogladal :)
                pozdrawiam
                • Gość: beatMarijaLusinda boszsz IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 08:55
                  Gość portalu: snoop napisał(a):

                  > Gość portalu: beat_holme_sik napisał(a):
                  >
                  > >
                  > > a-ha!
                  > > no ładne rzeczy się tu dzieją... i to pod osłoną włajażu do USA...(jak
                  > > wspaniale symulowane zdziwienie-ty też w czerwcu???;) hehe
                  > > już Freud by jakoś ten "przypadek" sklasyfikował...
                  > >
                  > > bidny Januszek...
                  >
                  > Nie no co to za insynuacje jakies .... ehhh widac ze za duzo sie telenowelek
                  > portugalsko-hiszpansko-brazylijsko-argentysnko ... i jeszcze jakie tam sa,
                  > sie tu ktos naogladal :)
                  > pozdrawiam

                  Drogi Marcinie/Przemysławie ew. Hermenegildo/Ido
                  Co Ty mi tu imputujesz tasiemce jakieś?
                  Jam zdrowa jeszcze na umyśle i dzięki boszsz nie potrzebuję nędznych podniet..;)
                  Pozdrawiam

                  ps. be3ut mam fajną kuleżankie, jest wolna jakby co;)
                  • Gość: snoop Re: boszsz IP: *.localdomain / 192.168.1.* 04.04.03, 12:32
                    Gość portalu: beatMarijaLusinda napisał(a):

                    > Drogi Marcinie/Przemysławie ew. Hermenegildo/Ido
                    > Co Ty mi tu imputujesz tasiemce jakieś?
                    > Jam zdrowa jeszcze na umyśle i dzięki boszsz nie potrzebuję nędznych
                    podniet..;
                    > )
                    > Pozdrawiam
                    >
                    > ps. be3ut mam fajną kuleżankie, jest wolna jakby co;)

                    Heheh Przemek Przemek zeden Hercostam:)
                    nie zebym cos imputowal ale moze wylacz od czasu do czasu ten kanal Romantica
                    co ?
                    ja mysle ze jeszcze jestes zdrowa ale kto wie jak za duzo telewizji ...;)
                    a ta kolezanke mozesz mi przedstawic b3ut zajety jest:)
                    pozdrawiam
                    • Gość: s171271 Re: boszsz IP: *.torun.mm.pl 04.04.03, 13:00
                      No właśnie, co to za koleżanka??
                      • Gość: Wiech Re: boszsz IP: 217.97.134.* 04.04.03, 13:02

                        plastic-solaris na koturnach zapewne...
                        ;-P
                        • Gość: beatswatka Re: boszsz IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 04.04.03, 13:18

                          Oj Przemuś, Przemuś- nie ma problema:)
                          postawisz mi imieninową seteczkie i kuleżanka sprzedana;)
                          (reklamacji nie przyjmuje sie)
                          ps. ale na wesele zaprosisz?

                          pozdrawiam wszystkie ciekawskie jaja;P
                          • Gość: snoop Re: boszsz IP: 212.244.186.* 05.04.03, 08:01
                            Gość portalu: beatswatka napisał(a):

                            >
                            > Oj Przemuś, Przemuś- nie ma problema:)
                            > postawisz mi imieninową seteczkie i kuleżanka sprzedana;)
                            > (reklamacji nie przyjmuje sie)
                            > ps. ale na wesele zaprosisz?
                            >
                            > pozdrawiam wszystkie ciekawskie jaja;P


                            cos cienko ta kolezanke cenisz jakna moje:)
                            no ale mam nadzieje ze to bedzie udana transakcja hehehe
                            pozdrawiam z Nowego Sacza gdzie pada snieg i ogolnie jest ok tylko jakos
                            sucho ..... ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka