Dodaj do ulubionych

Flash Mode

07.05.07, 16:03
Toruńska grupa zdażen niecodziennych WIEMM zaprasza wszystkich chętnych do
oddania sie kilkominutowej zazbawie w "chwilowy tłum". Flash Mob, bo o nim
mowa polegać będzie na jednoczesnym, kilkunastosekundowym klaskaniu. Pojawiamy
się w okolicach pomnika Kopernika i gdy usłyszymy, oklaski - przyłączamy się.
Całe zdarzenie rozegra sie w najbliższy czwartek 10 maja o godzinie 18.00
(wiec mamy jeszcze godzine do pierwszego juwenaliowego koncertu). Serdecznie
zapraszamy!
Obserwuj wątek
    • galgamek Re: Flash Mode 08.05.07, 09:46
      Mała zmiana planów. Nie klaskamy -SKACZEMY. Wesoło podskakujemy w powietrze

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka