beyon65 23.06.07, 20:25 W dniu dzisiejszym została zainstalowana nowa antena chyba GSM.Jest ona usytuowana obok liceum ogólnokształcącego.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to nich piszę.Dodam że antena jest widoczna z miasta. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wojt683 Re: Nowa antena 23.06.07, 21:38 Z tego co wyczytałem kiedyś na www.golub-dobrzyn.pl, bedzie to BTS Orange. W końcu się zasięg poprawi, bo najbliższy nadajnik był w Radominie. Jestem ciekaw, co dalej z tą anteną na domu handlowym. Miasto wygrało sprawę z Erą GSM, wyrok jest prawomocny i antena powinna być zdjęta. Osobiście jestem klientem ery i wolałbym żeby jej nie demontowali, bo z tej jednej stacji bazowej, która jest na Golpaszu, może kanałów nie wystarczyć i moigą być problemy:D Odpowiedz Link Zgłoś
milka9924 Re: Nowa antena 23.06.07, 23:24 Jesli zdemontuja ta antene Ery która jest na dachu Domu Towarowego to bedzie masakra z zasiegiem nie tylkow Golubiu.W promieniu ok.3,4 kilometrów od miasta i tak jest problem zeby normalnie porozmawiac przez telefon,bo co chwile ginie zasieg i przerywa rozmowe.Takze lepiej zeby ta antena została.... Odpowiedz Link Zgłoś
wojt683 Re: Nowa antena 24.06.07, 02:13 Skoro jest problem, to znaczy że antena na domu towarowym została wyłączona. Jedna stacja, która nadaje na 900MHz obsługuje ok. 170 kanałów, a to raczej mało. A najwięcej ludzi ma telefon w erze, czy w heya. Odpowiedz Link Zgłoś
ankafanka Re: Nowa antena 24.06.07, 08:50 A ja jestem w Plusie i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała jakiś problem z zasięgiem. Plus górą (haha). A tak przy okazji wie ktoś gdzie można wysyłać darmowe sms do Ery w necie, do Plusa jest pełno darmowych bramek ale do Ety żadnej nie znalazłam. Odpowiedz Link Zgłoś
mishel1 Re: Nowa antena 24.06.07, 12:39 Mam nadzieje ze to bedzie antena Orange bo ich zasieg w G-D jest mizerny a w Golubiu to czesto w ogole nie mam zasiegu :/ Odpowiedz Link Zgłoś