Dodaj do ulubionych

Nowa antena

23.06.07, 20:25
W dniu dzisiejszym została zainstalowana nowa antena chyba GSM.Jest ona
usytuowana obok liceum ogólnokształcącego.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat to
nich piszę.Dodam że antena jest widoczna z miasta.
Obserwuj wątek
    • wojt683 Re: Nowa antena 23.06.07, 21:38
      Z tego co wyczytałem kiedyś na www.golub-dobrzyn.pl, bedzie to BTS Orange. W
      końcu się zasięg poprawi, bo najbliższy nadajnik był w Radominie.

      Jestem ciekaw, co dalej z tą anteną na domu handlowym. Miasto wygrało sprawę z
      Erą GSM, wyrok jest prawomocny i antena powinna być zdjęta. Osobiście jestem
      klientem ery i wolałbym żeby jej nie demontowali, bo z tej jednej stacji
      bazowej, która jest na Golpaszu, może kanałów nie wystarczyć i moigą być problemy:D
    • milka9924 Re: Nowa antena 23.06.07, 23:24
      Jesli zdemontuja ta antene Ery która jest na dachu Domu Towarowego to bedzie
      masakra z zasiegiem nie tylkow Golubiu.W promieniu ok.3,4 kilometrów od miasta
      i tak jest problem zeby normalnie porozmawiac przez telefon,bo co chwile ginie
      zasieg i przerywa rozmowe.Takze lepiej zeby ta antena została....
      • wojt683 Re: Nowa antena 24.06.07, 02:13
        Skoro jest problem, to znaczy że antena na domu towarowym została wyłączona.
        Jedna stacja, która nadaje na 900MHz obsługuje ok. 170 kanałów, a to raczej
        mało. A najwięcej ludzi ma telefon w erze, czy w heya.
    • ankafanka Re: Nowa antena 24.06.07, 08:50
      A ja jestem w Plusie i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek miała jakiś
      problem z zasięgiem. Plus górą (haha).
      A tak przy okazji wie ktoś gdzie można wysyłać darmowe sms do Ery w necie, do
      Plusa jest pełno darmowych bramek ale do Ety żadnej nie znalazłam.
      • wojt683 Re: Nowa antena 24.06.07, 11:44
        www.sms.ikp.pl/ - darmowe smsy do ery
        • mishel1 Re: Nowa antena 24.06.07, 12:39
          Mam nadzieje ze to bedzie antena Orange bo ich zasieg w G-D jest mizerny a w
          Golubiu to czesto w ogole nie mam zasiegu :/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka