Gość: nauczyciel Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 08.09.03, 11:45 a propos torunia, znęcania się nad nauczycielem 1. zlikwidować plany wynikowe i inną kłamliwie demoralizującą FIKCJĘ, wymagania edukacyjne też nią są powyższe zresztą nie tylko młodym nauczycielom przeszkadza w normalnym przygotowaniu się do lekcji, żeby zrobić "charyzmę"... pracować z uczniami a nie uginać się pod głupią niepotrzebną biurokracją 2. przywrócić obowiązek zwolnień lekarskich jako usprawiedliwień nieobecności 3. jeszcze ważniejszy od zachowania jest ogólne NIEuczenie się uczniów- to jest uwłaczające dla nauczycieli 4. po co się uczyć skoro to szkoły gonią za ucznien, bo za uczniem idą pieniądze z powiatów a studia prywatne? też liczy się płatnik czesnego a nie wyniki ze szkoły średniej 5. opisowe oceny ze sprawowania dla najsłabszych i najlepszych nic się nie zmieni: Łybacka będzie tylko dostosowywać do UE i pilnować z charyzmą urzędasa kuratorium aby "nie umoczyć" nauczyciele uważają, że kuratoria i ministerstwo w ogóle nie czują praktyki życia szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: markus Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: proxy / 192.168.1.* 08.09.03, 13:04 ALARM DLA POLSKIEJ OŚWIATY!!!! Oglądałem żenujące wypowiedzi Pani Dyr. z Ministerstwa jak i NOWEJ Dyrektorki tej szkoły w Toruniu. Jak takie osoby mogą sprawować kierownicze stanowiska tak w szkole, a co dopiero w ministerstwie oświaty. Sam skierował bym Pania dyrektor departamentu na dyr. tej szkoły!-niech uzdrawia samaswymi wywodami! To ludzie bez predyspozycji kierowniczych a co dopiero pedagogicznych. Publicznie cyrtolą się z bandą łobuzów na oczach całego kraju! To miejsce dla prokuratora w tej sprawie- bandziory nie muszą na siłe kończyć szkołe! Sami wychowaliśmy dzieci-teraz obuzaja się zachowaniem takiego bydła jak i pseudo oświatowców! A mają po dwadzieścia kilka lat! Nie dbajmy o statystyczną ilość wykształconych ale o ich jakość. Walczmy z chamstwem i patologią bez wzgledu gdzie ono ma miejsce-w szkole-domu-ministerstwie!!!Nie traćcie czasu na kilku debilnych matołków-ukarać solidnie-wyrzucić-nie wkładajcie im dyplomów do kieszeni! Szkoda czasu-jest tyle normalnych do wiedzy sie garnących! A co Pani na to MINISTRZE OŚWIATY RP!?-to Pani działka-jednym cięciem zrób Pani porządek! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MisiekK Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.pwpw.pj / 172.16.63.* 08.09.03, 13:11 Nikt nie robil pewnie specjalnej tajemnicy z numerow na lekcjach u tego pana. Napewno dyrekcja szkoly i nauczyciele to wiedzieli. I napewno w pokoju nauczycielskim po prostu nasmiewali sie z nauczyciela - niedorajdy, zamiast pomoc czlowiekowi. Dzis wyrzuci sie uczniow - sa winni, ale wszyscy, a nie ci co zalapali sie w kadr. Ale powinno sie tez wyrzucic nauczycieli swiadomie tolerujacych to zlo. I wyciagnac konsekwencje w stosunku do owczesnej dyrekcji za przyzwolenie na dreczenie pracownika. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nauczycielka Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.telan.pl 08.09.03, 21:24 Pieprzysz! A co inni nie uczyli tej klasy? Do innych nauczycieli na lekcje wchodziły inne wcielenia? Myślisz, że to łatwo okiełznać takie bydło? Szczególnie gdy srodki są ograniczone na maksa? jak wychodzisz od takich to chcesz ochłonąć i zapomnieć,że istnieją. Czy wiesz, że w Polsce jest obowiązek nauki do 18 roku życia, a jedyną konsekwencją tego jest to,że kuratorium przyjmie każde odwołanie rodzica małolata, którego nauczyciele chcieliby się pozbyć ze szkoły np. za chamstwo? Na potwierdzenie tego co mówię wsłuchuj się w coraz odważniejsze wypowiedzi pani z ministerstwa. Ciebie już przekonała, że wszystkiemu winni są inni nauczyciele. Jest cwana. Wie , że to najsłabsze ogniwo i nie ma jak zwykle żadnego mechanizmu obronnego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elvis Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.torun.mm.pl 08.09.03, 17:55 gdyby nie jego postawa... Czemu ten koleś nie wyszedł? Czemu nie zareagował? Tylko siedział przy biurku i oceny wpisywał. Znam tego człowieka miałem z nim lekcje (inna szkoła, inna klasa). To był "najlepszy" angielski w moim życiu. Człowiek uczył mnie przez 2 lata (a właściwie próbował), ale nic mnie nie nauczył. Nie potrafił poprowadzić normalnej lekcji. Jest on nauczycielem z bardzo dobrymi kwalifikacjami, ale nie potrafi uczyć. To nie jest jego wina, że się do tego nie nadaje. Ale zastanawia mnie jedno z wielu szkół go "wyrzucano", a on dalej chciał uczyć, mimo to że widział że się do tego nie nadaje. Wiem, że teraz z pracą jest ciężko, ale on ma naprawdę wspaniałe papiery i bez problemu mógłby być jakimś tłumaczem. Ja osobiście uważam, że ci młodzi ludzie nie ponoszą winny. Trochę się powygłupiali i tyle. Przecież w sumie nic mu się nie stało. Jeśli w ogóle ktokolwiek miałby być ukarany to właśnie ten nauczyciel. A media mają dobry materiał. I się dobrze bawią... Przedstawiają sprawe w zupełnie innym świetle niż ja ją znam. Ale którą to władzą są media? Jakoś to szło, ale zapomniałem. Pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Częstochowianin Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 08.09.03, 19:06 "Elwis" Ty palancie jebiesz gościa za to że Ciebie dupku niczego nie nauczył bo byłeś tempym uczniem. Dla ludzi Twojego pokroju był facio za delikatny dla takiego jak Ty i tych Toruńskich bandytów potrzeba bandyty który piżnie nieswornego gnoja w uzebienie,że bedzie nim pluł.Wtedy by takiemu nauczycielowi nikt z bandytów nie podskoczł bali by się go.Według Ciebi i tobie podobnych człowiek delikatny , grzeczny i kulturalny to jes człowiek słaby.Nikt jakoś w mediach nie zapytał co na lekcjach religi robił ksiądz katecheta z tej szkoły,jak on uczył miłości ,wiary ,tych matołów.CZy ksiądz nie wiedział,czy też sie bał czy był zastraszany ,jakoś cichosza Szkoda że niemam wpływu na decyzje wPolsce nigdzie by nie zdali i nigdy żadnej matury,wywalił bym natychmiast ze szkoły Co to za młodzież jakich rodziców ci bandyci mają powinni się zapaść pod Toruńską ziemie ze wychowali takie dzieci Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: popierający Wypowiedź "elvisa" - pierwsza rozsądna ! IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 08.09.03, 19:38 W całej tej napastliwości medialnej i hurtowym zalewaniu postami o jednakowym, wręcz histerycznym, wydźwięku, ta wypowiedź jawi się, jako jedyna zdroworozsądkowa i wyważające proporcje sprawy. Gdybyż w naszym społeczeństwie było więcej ludzi pokroju "elvisa" !!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wujek Andrzejek Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: 158.75.63.* 09.09.03, 08:06 Twoja retoryka Elvis jest tak pokretna, iż podejrzewam, żeś polityk. Należy rodzielić sprawę postawy tego nauczyciela i zachowania tych bandytów. Mój kolega jest nauczycielem matematyki w małym miasteczku w naszym województwie, w zawodówce. I też miał tyakie przypadki, z tym że dwa razy bił się na lekcji. Po drugim razie następnego dnia dwóch rodziców uczniów chciało go zlinczować pod szkołą. Chłop dał se spokój z bydłem. I też można by powiedzieć, że był słaby. A tu po prostu się nie da: bo co? Miał codziennie być gotowym na walkę na pięści? Bo dyrekcja nie reagowała też, bo policja się w to nie bawi. RODZICE SĄ WINNI POWTARZAM. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jazon Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.torun.mm.pl 09.09.03, 17:34 Elvis, czy uważasz że zachowanie tych uczniów było normalne? Rozumiem częściowo Twoją opinię- zgadzam się że ten człowiek nie powinien uczyć, i po tylu niepowodzeniach powinien już pojąć aluzję i robić coś innego. Angliści nie mają aż tak źle na rynku pracy... Doprowadzenie do takiej sytuacji to w pierwszym rzędzie jego porażka, dopiero w następnej kolejności rodziców czy dyrekcji szkoły. Ale rozgrzeszać tych gnojków ?!?!?! Wiesz, idąc tym tokiem rozumowania, możnaby rozgrzeszyć wszystkich złodziei lub bandytów, bo ofiary pozwoliły się pobić lub okraść. Czy to znaczy że każdego kto jest słabszy można tak po prostu bezkarnie gnębić? Nie jestem aż takim zwolennikiem prawa dżungli... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lech a może... IP: 217.8.186.* 09.09.03, 09:10 A może kilku czy kilkunastu normalnych z innych szkół skrzyknie się i obije mordy tym zwyrodnialcom, aby hańbę z Toruńskich szkół zmyć? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: al wstrętna szkoła IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 13:09 Łybacka jest niebezpieczna. Tworzy naiwnie dekretujące akcje, które tylko dociążają nauczycieli demoralizującą bezsensownością biurokracją. W 3ce pochwaliła się, że chciała dodać nauczycielom 2 godziny na osobiste kontakty z uczniami, pewnie i pisać sprawozdania z tego. Ta księżycowość pomysłów- pozwolę sobie zauważyć- pasuje nawet do pretensjonalnego wyglądu zewnętrznego, fryzury itd. Ile czasu nauczyciele potracili na te legendarnie tłuste tomiska dokumentacji awansu zawodowego- na pewno kosztem uczniów. Nauczyciel jest obrońcą praw ucznia w czasie lekcji a nie kiedy tworzy fikcyjną górę papierów. a propos torunia, znęcania się nad nauczycielem 1. zlikwidować plany wynikowe i inną kłamliwie demoralizującą FIKCJĘ, wymagania edukacyjne też nią są powyższe zresztą nie tylko młodym nauczycielom przeszkadza w normalnym przygotowaniu się do lekcji, żeby zrobić "charyzmę"... pracować z uczniami a nie uginać się pod głupią niepotrzebną biurokracją 2. przywrócić obowiązek zwolnień lekarskich jako usprawiedliwień nieobecności 3. jeszcze ważniejszy od zachowania jest ogólne NIEuczenie się uczniów- to jest uwłaczające dla nauczycieli 4. po co się uczyć skoro to szkoły gonią za ucznien, bo za uczniem idą pieniądze z powiatów a studia prywatne? też liczy się płatnik czesnego a nie wyniki ze szkoły średniej 5. opisowe oceny ze sprawowania dla najsłabszych i najlepszych nic się nie zmieni: Łybacka będzie tylko dostosowywać do UE i pilnować z charyzmą urzędasa kuratorium aby "nie umoczyć" nauczyciele uważają, że kuratoria i ministerstwo w ogóle nie czują praktyki życia szkoły Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bodo Re: dwie pindy IP: *.rtk.net.pl 10.09.03, 01:35 jednego, do cholery, nie rozumiem: DLACZEGO TA DYREKTORKA I WICEDYREKTORKA JESZCZE SĄ NA STANOWISKACH! pierwsza powinna wylecieć po sekundzie, gdy oświadczyła, że to "teatr" druga - od razu, gdy stało się jasne, co działo się w szkole, gdy ona była szeficą. proste, jasne - dlaczego one tam jeszcze są!? Odpowiedz Link Zgłoś