Dodaj do ulubionych

Po publikacji szokujących materiałów w "Gazecie...

    • Gość: nauczyciel Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 08.09.03, 11:45
      a propos torunia, znęcania się nad nauczycielem

      1. zlikwidować plany wynikowe i inną kłamliwie demoralizującą
      FIKCJĘ, wymagania
      edukacyjne też nią są
      powyższe zresztą nie tylko młodym nauczycielom przeszkadza w
      normalnym przygotowaniu się do lekcji, żeby zrobić "charyzmę"...

      pracować z uczniami a nie uginać się pod głupią niepotrzebną
      biurokracją


      2. przywrócić obowiązek zwolnień lekarskich jako usprawiedliwień
      nieobecności
      3. jeszcze ważniejszy od zachowania jest ogólne NIEuczenie się
      uczniów- to jest
      uwłaczające dla nauczycieli
      4. po co się uczyć skoro to szkoły gonią za ucznien, bo za
      uczniem idą
      pieniądze z powiatów
      a studia prywatne? też liczy się płatnik czesnego a nie wyniki
      ze szkoły
      średniej

      5. opisowe oceny ze sprawowania dla najsłabszych i najlepszych

      nic się nie zmieni: Łybacka będzie tylko dostosowywać do UE i
      pilnować z charyzmą urzędasa kuratorium aby "nie umoczyć"
      nauczyciele uważają, że kuratoria i ministerstwo w ogóle nie
      czują praktyki życia szkoły
    • Gość: markus Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: proxy / 192.168.1.* 08.09.03, 13:04
      ALARM DLA POLSKIEJ OŚWIATY!!!!
      Oglądałem żenujące wypowiedzi Pani Dyr. z Ministerstwa jak i
      NOWEJ Dyrektorki tej szkoły w Toruniu. Jak takie osoby mogą
      sprawować kierownicze stanowiska tak w szkole, a co dopiero w
      ministerstwie oświaty. Sam skierował bym Pania dyrektor
      departamentu na dyr. tej szkoły!-niech uzdrawia samaswymi
      wywodami! To ludzie bez predyspozycji kierowniczych a co
      dopiero pedagogicznych. Publicznie cyrtolą się z bandą łobuzów
      na oczach całego kraju! To miejsce dla prokuratora w tej
      sprawie- bandziory nie muszą na siłe kończyć szkołe! Sami
      wychowaliśmy dzieci-teraz obuzaja się zachowaniem takiego bydła
      jak i pseudo oświatowców! A mają po dwadzieścia kilka lat! Nie
      dbajmy o statystyczną ilość wykształconych ale o ich jakość.
      Walczmy z chamstwem i patologią bez wzgledu gdzie ono ma
      miejsce-w szkole-domu-ministerstwie!!!Nie traćcie czasu na
      kilku debilnych matołków-ukarać solidnie-wyrzucić-nie
      wkładajcie im dyplomów do kieszeni! Szkoda czasu-jest tyle
      normalnych do wiedzy sie garnących!
      A co Pani na to MINISTRZE OŚWIATY RP!?-to Pani działka-jednym
      cięciem zrób Pani porządek!




    • Gość: MisiekK Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.pwpw.pj / 172.16.63.* 08.09.03, 13:11
      Nikt nie robil pewnie specjalnej tajemnicy z numerow na lekcjach
      u tego pana. Napewno dyrekcja szkoly i nauczyciele to wiedzieli.
      I napewno w pokoju nauczycielskim po prostu nasmiewali sie z
      nauczyciela - niedorajdy, zamiast pomoc czlowiekowi. Dzis
      wyrzuci sie uczniow - sa winni, ale wszyscy, a nie ci co
      zalapali sie w kadr. Ale powinno sie tez wyrzucic nauczycieli
      swiadomie tolerujacych to zlo. I wyciagnac konsekwencje w
      stosunku do owczesnej dyrekcji za przyzwolenie na dreczenie
      pracownika.
      • Gość: nauczycielka Re: Po publikacji szokujących materiałów w IP: *.telan.pl 08.09.03, 21:24
        Pieprzysz!
        A co inni nie uczyli tej klasy?
        Do innych nauczycieli na lekcje wchodziły inne wcielenia?
        Myślisz, że to łatwo okiełznać takie bydło? Szczególnie gdy srodki są
        ograniczone na maksa?
        jak wychodzisz od takich to chcesz ochłonąć i zapomnieć,że istnieją.
        Czy wiesz, że w Polsce jest obowiązek nauki do 18 roku życia, a jedyną
        konsekwencją tego jest to,że kuratorium przyjmie każde odwołanie rodzica
        małolata, którego nauczyciele chcieliby się pozbyć ze szkoły np. za chamstwo?
        Na potwierdzenie tego co mówię wsłuchuj się w coraz odważniejsze wypowiedzi
        pani z ministerstwa. Ciebie już przekonała, że wszystkiemu winni są inni
        nauczyciele. Jest cwana. Wie , że to najsłabsze ogniwo i nie ma jak zwykle
        żadnego mechanizmu obronnego.
    • Gość: elvis Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.torun.mm.pl 08.09.03, 17:55
      gdyby nie jego postawa... Czemu ten koleś nie wyszedł? Czemu nie
      zareagował? Tylko siedział przy biurku i oceny wpisywał.

      Znam tego człowieka miałem z nim lekcje (inna szkoła, inna
      klasa). To był "najlepszy" angielski w moim życiu. Człowiek
      uczył mnie przez 2 lata (a właściwie próbował), ale nic mnie nie
      nauczył. Nie potrafił poprowadzić normalnej lekcji. Jest on
      nauczycielem z bardzo dobrymi kwalifikacjami, ale nie potrafi
      uczyć. To nie jest jego wina, że się do tego nie nadaje. Ale
      zastanawia mnie jedno z wielu szkół go "wyrzucano", a on dalej
      chciał uczyć, mimo to że widział że się do tego nie nadaje.
      Wiem, że teraz z pracą jest ciężko, ale on ma naprawdę wspaniałe
      papiery i bez problemu mógłby być jakimś tłumaczem. Ja osobiście
      uważam, że ci młodzi ludzie nie ponoszą winny. Trochę się
      powygłupiali i tyle. Przecież w sumie nic mu się nie stało.
      Jeśli w ogóle ktokolwiek miałby być ukarany to właśnie ten
      nauczyciel.

      A media mają dobry materiał. I się dobrze bawią... Przedstawiają
      sprawe w zupełnie innym świetle niż ja ją znam. Ale którą to
      władzą są media? Jakoś to szło, ale zapomniałem.
      Pozdr
      • Gość: Częstochowianin Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.czestochowa.sdi.tpnet.pl 08.09.03, 19:06
        "Elwis" Ty palancie jebiesz gościa za to że Ciebie dupku niczego nie nauczył
        bo byłeś tempym uczniem. Dla ludzi Twojego pokroju był facio za delikatny dla
        takiego jak Ty i tych Toruńskich bandytów potrzeba bandyty który piżnie
        nieswornego gnoja w uzebienie,że bedzie nim pluł.Wtedy by takiemu
        nauczycielowi nikt z bandytów nie podskoczł bali by się go.Według Ciebi i
        tobie podobnych człowiek delikatny , grzeczny i kulturalny to jes człowiek
        słaby.Nikt jakoś w mediach nie zapytał co na lekcjach religi robił ksiądz
        katecheta z tej szkoły,jak on uczył miłości ,wiary ,tych matołów.CZy ksiądz
        nie wiedział,czy też sie bał czy był zastraszany ,jakoś cichosza Szkoda że
        niemam wpływu na decyzje wPolsce nigdzie by nie zdali i nigdy żadnej
        matury,wywalił bym natychmiast ze szkoły Co to za młodzież jakich rodziców ci
        bandyci mają powinni się zapaść pod Toruńską ziemie ze wychowali takie dzieci
      • Gość: popierający Wypowiedź "elvisa" - pierwsza rozsądna ! IP: *.Red-81-34-18.pooles.rima-tde.net 08.09.03, 19:38
        W całej tej napastliwości medialnej i hurtowym zalewaniu postami o jednakowym,
        wręcz histerycznym, wydźwięku, ta wypowiedź jawi się, jako jedyna
        zdroworozsądkowa i wyważające proporcje sprawy. Gdybyż w naszym społeczeństwie
        było więcej ludzi pokroju "elvisa" !!!
      • Gość: Wujek Andrzejek Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: 158.75.63.* 09.09.03, 08:06
        Twoja retoryka Elvis jest tak pokretna, iż podejrzewam, żeś polityk. Należy
        rodzielić sprawę postawy tego nauczyciela i zachowania tych bandytów. Mój
        kolega jest nauczycielem matematyki w małym miasteczku w naszym województwie, w
        zawodówce. I też miał tyakie przypadki, z tym że dwa razy bił się na lekcji. Po
        drugim razie następnego dnia dwóch rodziców uczniów chciało go zlinczować pod
        szkołą. Chłop dał se spokój z bydłem. I też można by powiedzieć, że był słaby.
        A tu po prostu się nie da: bo co? Miał codziennie być gotowym na walkę na
        pięści? Bo dyrekcja nie reagowała też, bo policja się w to nie bawi. RODZICE SĄ
        WINNI POWTARZAM.
      • Gość: Jazon Re: Winny jest sobie sam nauczyciel... IP: *.torun.mm.pl 09.09.03, 17:34
        Elvis, czy uważasz że zachowanie tych uczniów było normalne? Rozumiem częściowo
        Twoją opinię- zgadzam się że ten człowiek nie powinien uczyć, i po tylu
        niepowodzeniach powinien już pojąć aluzję i robić coś innego. Angliści nie mają
        aż tak źle na rynku pracy... Doprowadzenie do takiej sytuacji to w pierwszym
        rzędzie jego porażka, dopiero w następnej kolejności rodziców czy dyrekcji
        szkoły. Ale rozgrzeszać tych gnojków ?!?!?! Wiesz, idąc tym tokiem rozumowania,
        możnaby rozgrzeszyć wszystkich złodziei lub bandytów, bo ofiary pozwoliły się
        pobić lub okraść. Czy to znaczy że każdego kto jest słabszy można tak po prostu
        bezkarnie gnębić? Nie jestem aż takim zwolennikiem prawa dżungli...
    • Gość: lech a może... IP: 217.8.186.* 09.09.03, 09:10
      A może kilku czy kilkunastu normalnych z innych szkół skrzyknie
      się i obije mordy tym zwyrodnialcom, aby hańbę z Toruńskich
      szkół zmyć?
    • Gość: al wstrętna szkoła IP: *.lapy.sdi.tpnet.pl 09.09.03, 13:09
      Łybacka jest niebezpieczna. Tworzy naiwnie dekretujące akcje,
      które tylko dociążają nauczycieli demoralizującą bezsensownością
      biurokracją. W 3ce pochwaliła się, że chciała dodać nauczycielom
      2 godziny na osobiste kontakty z uczniami, pewnie i pisać
      sprawozdania z tego. Ta księżycowość pomysłów- pozwolę sobie
      zauważyć- pasuje nawet do pretensjonalnego wyglądu zewnętrznego,
      fryzury itd. Ile czasu nauczyciele potracili na te legendarnie
      tłuste tomiska dokumentacji awansu zawodowego- na pewno kosztem
      uczniów.

      Nauczyciel jest obrońcą praw ucznia w czasie lekcji a nie kiedy
      tworzy fikcyjną górę papierów.

      a propos torunia, znęcania się nad nauczycielem

      1. zlikwidować plany wynikowe i inną kłamliwie demoralizującą
      FIKCJĘ, wymagania
      edukacyjne też nią są
      powyższe zresztą nie tylko młodym nauczycielom przeszkadza w
      normalnym przygotowaniu się do lekcji, żeby zrobić "charyzmę"...

      pracować z uczniami a nie uginać się pod głupią niepotrzebną
      biurokracją


      2. przywrócić obowiązek zwolnień lekarskich jako usprawiedliwień
      nieobecności
      3. jeszcze ważniejszy od zachowania jest ogólne NIEuczenie się
      uczniów- to jest
      uwłaczające dla nauczycieli
      4. po co się uczyć skoro to szkoły gonią za ucznien, bo za
      uczniem idą
      pieniądze z powiatów
      a studia prywatne? też liczy się płatnik czesnego a nie wyniki
      ze szkoły
      średniej

      5. opisowe oceny ze sprawowania dla najsłabszych i najlepszych

      nic się nie zmieni: Łybacka będzie tylko dostosowywać do UE i
      pilnować z charyzmą urzędasa kuratorium aby "nie umoczyć"
      nauczyciele uważają, że kuratoria i ministerstwo w ogóle nie
      czują praktyki życia szkoły

      • Gość: bodo Re: dwie pindy IP: *.rtk.net.pl 10.09.03, 01:35
        jednego, do cholery, nie rozumiem:
        DLACZEGO TA DYREKTORKA I WICEDYREKTORKA JESZCZE SĄ NA
        STANOWISKACH!
        pierwsza powinna wylecieć po sekundzie, gdy oświadczyła,
        że to "teatr"
        druga - od razu, gdy stało się jasne, co działo się w
        szkole, gdy ona była szeficą.
        proste, jasne - dlaczego one tam jeszcze są!?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka