Gość: kac IP: *.tvk.torun.pl 03.09.08, 22:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: bolek Re: Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: 79.186.243.* 03.09.08, 23:15 Tak jest w Toruniu tylko Apator!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: moyak Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: *.acn.waw.pl 03.09.08, 23:17 Po pierwsze Zawisza lepszy a nie lepsza. Po drugie nie możecie w mutacjach Gazety dojść do porozumienia. Pana kolega z Bydgoszczy widział 7 tys. widzów i 250 z Torunia a Pan 5 tys. w tym 500 z Torunia. Rozumiem emocje i lokalne sympatie. W myśl zasady "im mniej ich a więcej nas tym lepiej". Litości jednak, ta sama gazeta i babole. Może by tak uśrednić 6 tys. widzów w tym 350 z Torunia? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.08, 23:55 czemu tutaj sie wpisuja kibice żużlowi, naprawdę juz wam sie nudzi ? dobra do rzeczy - kibiców Elany 430, bawimy się cały mecz, świetnie dopingujemy itd. O dziwo mecz bez żadnych bluzgów z obu stron. Zawisza rowniez sie ladnie zaprezentowala :) pozdRawiam ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuki Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: 213.238.127.* 04.09.08, 08:18 Po co ta ELANA wogóle gra w tej lidze ? Przecież oni od lat grają bezcelowo , nezproduktywnie - to nie ma sensu.... Odpowiedz Link Zgłoś
anty_gw1 @kuki 04.09.08, 09:24 Człowieku, już drugi raz komentuję twój wpis (pierwszy raz jakieś dwa miesiące temu) i dalej nie widzę sensu w tym co ty piszesz. Równie dobrze można zadać tobie pytanie po co zabierasz głos na forum? Wcześniej dałeś się poznać jako futbolowy ignorant, a teraz jeszcze jako zaśmiecacz internetu. Napisz coś konstruktywnego, bo na razie cięzko zrozumieć o czym mówisz i po co w ogóle cokolwiek mówisz. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuki Re: @kuki IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.08, 11:34 twojego sensu też nie widzę - tylko zwracasz uwagę innym... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator Re: @kuki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 12:05 Kuki skończ swą karierę, próbujesz być mega śmieszny i ironiczny, a nie wychodzi i robisz z siebie pajaca. Nie interesujesz się piłką - twoja sprawa, ale po co nam ta informacja. Wyłącz komputer i idź na spacer się przewietrz, może to Ci pomoże. A i mam nadzieję, że po tym meczu nie ma już wątpliwości jak się powinno bawić na meczach ! Elana Toruń. Odpowiedz Link Zgłoś
anty_gw1 Re: @kuki 04.09.08, 12:08 Kuki-zadajesz pytanie po co Elana gra w lidze. Równie dobrze można zapytać, bo co wychodzi Gazeta Wyborcza, po co są bułki skoro można jeść chleb, po co rowery jak można jeździć motorami, po co biegać jak można chodzić, po co pisać jak można mówić itd. Co widziesz konstruktywnego w pytaniu, po co Elana gra w tej lidze? Odpowiedz Link Zgłoś
czajkens Re: @kuki 04.09.08, 14:06 Rozumiem, że kibice Elany to w zdecydowanej większości kluturalni młodzi ludzie, dopingujący swój klub. Przypadki pobicia kibiców żużla to tylko mało znaczące incydenty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwator @czajkens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 16:03 Rozumiem, że kibice Apatora to w zdecydowanej większości kluturalni młodzi ludzie, dopingujący swój klub. Przypadki pobicia kibiców piłki nożnej to tylko mało znaczące incydenty. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WKS Zawisza rządzi! IP: *.subscribers.sferia.net 04.09.08, 16:22 Zawisza nie bluzga na stadionach kibiców drużyn przeciwnych, pokazuje swą wyższość w "innych konkretniejszych sytuacjach" na stadionach wyzywają się dzieciaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bolek Re:Apator rządzi w Toruniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 22:56 W Toruniu tylko Apator!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: elanajeba.a Re:Apator rządzi w Toruniu! IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.08, 20:05 oczywiście że tak !!! Odpowiedz Link Zgłoś