Dodaj do ulubionych

Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza

IP: *.tvk.torun.pl 03.09.08, 22:52
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
    • Gość: bolek Re: Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: 79.186.243.* 03.09.08, 23:15
      Tak jest w Toruniu tylko Apator!!!!!
    • Gość: moyak Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: *.acn.waw.pl 03.09.08, 23:17
      Po pierwsze Zawisza lepszy a nie lepsza. Po drugie nie możecie w mutacjach
      Gazety dojść do porozumienia. Pana kolega z Bydgoszczy widział 7 tys. widzów i
      250 z Torunia a Pan 5 tys. w tym 500 z Torunia. Rozumiem emocje i lokalne
      sympatie. W myśl zasady "im mniej ich a więcej nas tym lepiej". Litości jednak,
      ta sama gazeta i babole. Może by tak uśrednić 6 tys. widzów w tym 350 z Torunia?
      • Gość: obserwator Re: Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.08, 23:55
        czemu tutaj sie wpisuja kibice żużlowi, naprawdę juz wam sie nudzi ? dobra do
        rzeczy - kibiców Elany 430, bawimy się cały mecz, świetnie dopingujemy itd. O
        dziwo mecz bez żadnych bluzgów z obu stron. Zawisza rowniez sie ladnie
        zaprezentowala :) pozdRawiam !
    • Gość: kuki Zawisza lepsza od Elany w derby Pomorza IP: 213.238.127.* 04.09.08, 08:18
      Po co ta ELANA wogóle gra w tej lidze ?

      Przecież oni od lat grają bezcelowo , nezproduktywnie - to nie ma sensu....
      • anty_gw1 @kuki 04.09.08, 09:24
        Człowieku, już drugi raz komentuję twój wpis (pierwszy raz jakieś
        dwa miesiące temu) i dalej nie widzę sensu w tym co ty piszesz.
        Równie dobrze można zadać tobie pytanie po co zabierasz głos na
        forum?
        Wcześniej dałeś się poznać jako futbolowy ignorant, a teraz jeszcze
        jako zaśmiecacz internetu.
        Napisz coś konstruktywnego, bo na razie cięzko zrozumieć o czym
        mówisz i po co w ogóle cokolwiek mówisz.
        • Gość: kuki Re: @kuki IP: *.adsl.inetia.pl 04.09.08, 11:34
          twojego sensu też nie widzę - tylko zwracasz uwagę innym...
          • Gość: obserwator Re: @kuki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 12:05
            Kuki skończ swą karierę, próbujesz być mega śmieszny i ironiczny, a nie wychodzi
            i robisz z siebie pajaca. Nie interesujesz się piłką - twoja sprawa, ale po co
            nam ta informacja. Wyłącz komputer i idź na spacer się przewietrz, może to Ci
            pomoże. A i mam nadzieję, że po tym meczu nie ma już wątpliwości jak się powinno
            bawić na meczach ! Elana Toruń.
          • anty_gw1 Re: @kuki 04.09.08, 12:08
            Kuki-zadajesz pytanie po co Elana gra w lidze.

            Równie dobrze można zapytać, bo co wychodzi Gazeta Wyborcza, po co
            są bułki skoro można jeść chleb, po co rowery jak można jeździć
            motorami, po co biegać jak można chodzić, po co pisać jak można
            mówić itd.

            Co widziesz konstruktywnego w pytaniu, po co Elana gra w tej lidze?
            • czajkens Re: @kuki 04.09.08, 14:06
              Rozumiem, że kibice Elany to w zdecydowanej większości kluturalni
              młodzi ludzie, dopingujący swój klub. Przypadki pobicia kibiców
              żużla to tylko mało znaczące incydenty.
              • Gość: obserwator @czajkens IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 16:03
                Rozumiem, że kibice Apatora to w zdecydowanej większości kluturalni
                młodzi ludzie, dopingujący swój klub. Przypadki pobicia kibiców
                piłki nożnej to tylko mało znaczące incydenty.
                • Gość: WKS Zawisza rządzi! IP: *.subscribers.sferia.net 04.09.08, 16:22
                  Zawisza nie bluzga na stadionach kibiców drużyn przeciwnych,
                  pokazuje swą wyższość w "innych konkretniejszych sytuacjach"
                  na stadionach wyzywają się dzieciaki
                • czajkens Re: @czajkens 04.09.08, 17:26
                  Tak, dobrze rozumiesz:-P
                  • Gość: bolek Re:Apator rządzi w Toruniu! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.08, 22:56
                    W Toruniu tylko Apator!!!
                    • Gość: elanajeba.a Re:Apator rządzi w Toruniu! IP: *.adsl.inetia.pl 05.09.08, 20:05
                      oczywiście że tak !!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka