jareknajberg
16.09.08, 10:15
Gdyby nie chodziło o tak poważna sprawę jak most.
Szczególnie dla mnie mieszkańca Podgórza. To bym się obsmiał tak
żebym się obsmarkał. A tak ze smutkiem moge stwierdzić że toruńscy
Parlamentarzyści niewiele robią w sprawie mostu, szczególnie ci z PO.
Niby rządzą a nic nie mogą. Za przeproszeniem głęboka prowincja nas
w lobbingu wyprzedza (sic). A zachowanie Pana Prezydenta Zaleskiego
nie powinno dziwić. Jako rasowy neofita z gracją i oddaniem klęka
przed hierarchami (kiedyś partyjnymi)teraz kościelnymi, ciekawe
tylko czy w rękę całuje. Przykre tylko że nie widzi jak Pan Rydzyk
go wykorzystuje do swoich celów. Panie Prezydencie czy Pan Rydzyk
wskazał Panu Zastępce? Tak bez powodów i bezinteresownie na antenie
Pana nie chwalił, życie pokaże.