mirkakw
25.04.09, 20:03
Szanowni Państwo,
mieliśmy mieć dobre dojazdy do pracy, szkoły a tym czasem..... mamy stare,
psujące się autobusy (trudności z odpalaniem, z otwieraniem drzwi i inne) i
niewynegocjowane na naszą korzyść warunki. Kupując bilet miesięczny, bez
różnicy czy na początku miesiąca czy pod koniec, jest on ważny tylko na dany
miesiąc, co w efekcie wychodzi na to, że bilet kupiony 20 dnia miesiąca będzie
ważny tylko 10 dni, a nie 30-31 dni. Nie ma możliwości kupić biletu na 2
tygodnie bądź wieloprzejazdowego. kupując bilet miesięczny na 2 linie nie mamy
żadnej zniżki. Czy o takim transporcie marzyliśmy? Nie zdziwię się jeśli okaże
się, że dużo pasażerów podziękuje za takie warunki jakie zgotował nam Urząd
Gminy Lubicza i do pracy jeździć będą samochodami, a tym samym przewoźnik
będzie mało kwitnący interes