Dodaj do ulubionych

Festiwalu Gatunków nie będzie

IP: *.torun.cvx.ppp.tpnet.pl 14.12.03, 19:11
Z WŁADZAMI TORUNIA NIE CHCIAŁBYM ORGANIZOWAĆ NAWET STOISKA Z PIETRUSZKĄ.ICH
SUKCESY TO REMONT WIADUKTU NA KOSCIUSZKI .BRAMOWNICA , NIEDZIAŁAJĄCY ZEGAR
NAD ŁUKIEM CEZARA, BRAK OŚWIETLENIA PRZY MOSCIE AUTOSTRADOWYM ,NIE DZIAŁAJĄCE
WSKAZNIKI TEMPERATURY NA TYM MOSCIE I WIELE INNYCH JEDYNA RZECZ KTÓRA
WYCHODZI TO WALKA O STOŁKI.ŻYDOWICZ MA RACJE ,A RZECZNIK JAK ZWYKLE
SŁOWA ,SŁOWA ,SŁOWA ...MOŻE WIE Z CZEGO TO CYTAT.
Obserwuj wątek
    • Gość: Jazon Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.03, 21:13
      3 miesiące bez odpowiedzi? Zajety ten nasz magistrat:)Pewnie mnóstwo projektów
      imprez kulturalnych mieli do sporządzenia. A swoją droga to jakoś niewiarygodne
      mi sie wydaje że jedyna osobą z którą mozna organizowac przedsięwziecia
      kulturalne w Toruniu to pan Żydowicz. Jeżeli tak to obrazuje to mniej więcej
      stan kultury w Toruniu- albo jesteśmy naprawdę nędzą kulturalna albo
      magistratowi nie chce się w ogóle szukac nowych rozwiazan lub przedstawiac
      nowych projektów.
    • Gość: Kacmajor Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.12.03, 21:56

      Zaleś to baran , ale ty neon jesteś baran do kwadratu. Jak masz zamiar
      krytykować to sprawdź najsamwpierw kto za co odpowiada. Za zegar odpowiada
      Metron - i jest to ich reklama ( chle chle ), a za most rejon dróg a nie gmina
      Toruń. Może Zaleśa za własne nieuctwo oskarżysz - za szkoły to właśnie gmina
      odpowiada.
      • Gość: Majorkac Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.tvk.torun.pl / 80.51.243.* 16.12.03, 10:43
        Nic bardziej obłudnego jak zwracanie uwagi innym będąc samemu w niewiedzy!!.
        Otóż, istotnie zagar przy Łuku Cezara to dar Metronu dla Miasta Torunia, ale
        darczyńca nie może w nieskończoność odpowiadać za stan techniczny daru. Jeżeli
        otrzymałeś kwiaty to twoją broszką jest zadbać o to aby wstawić je do wazonu,
        zmieniać wodę a na końcu wyrzucic je do śmietnika.
        Ostatnio miasto Toruń otrzymało od Wojewody Jordanki i co? ... według twego
        rozumowania, czy dalej wojewoda powinien dbac o ten teren? Kosic
        chwasty,konserwować ogrodzenie i utrzymywac całość w należytym porządku???
        • Gość: Podpułkownikkac Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 16.12.03, 20:58

          Ten zegar to nie jest dar tylko gówniana reklama Metronu. Za takie reklamy
          firmy słono płacą a to gówno wisi za friko bo go zamontował Metron by odliczał
          sekundy do przyjazdu tego no ......w białej czapeczce w mesiu od Brabusa.
          Jedyne co miasto powinno teraz zrobić to wywalić to gówno na śmieci a kosztami
          obciążyć Pilarskiego. Cóż jednak zrobić kiedy Pilarski nawet podatków od
          nieruchomości nie płaci. W tej sytuacji lepiej Flash Moba zrobić w postaci
          rozpieprzenia tego gówna kamlotami ,aż do skutku.
    • Gość: Toruńczyk Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 14.12.03, 23:06
      Kolejne władze Torunia popierają interesujace pomysły głównie obietnicami bez
      pokrycia i nic nie kosztującymi zapewnieniami o poparciu. Nic dziwnego, że
      miasto umiera.
    • Gość: GOY Z ZALEWSKIM TO NORMA. IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 14.12.03, 23:15
      ON TYLKO Z KOLESIAMI Z ORDYNACKIEJ GADA .PANIE ŻYDOWICZ TRZEBA WSTĄPIĆ DO MAFI
      I BY BYŁA KASA.
      • Gość: dezet Re: Z ZALEWSKIM TO NORMA. IP: *.torun.dialup.inetia.pl 16.12.03, 09:25
        Przykro powiedzieć, ale nasz ordynarny (ordynacki) prezydent powoli uśmierca
        miasto.Czeka, kiedy się uda stworzyć aglomerację Bydgoszcz - Toruń. Potem
        powie,że "był bezsilny wobec władz wojewódzkich".Ten człowiek powinien
        jaknajszybciej zrezygnować z uśmiecania miasta. Ale to dla komunisty jest nie
        do wykonania, oni są przyspawani do foteli.Taki prezydent to skandal.
        Wystarczy spojrzeć na zastraszonych i przerażonych pracowników UM.Gratuluję
        osiągnięć w remoncie wiaduktu.
    • Gość: ktoś Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.tvk.torun.pl / 80.51.243.* 15.12.03, 20:05
      Jeżeli na tym etapie sprawy mówi się, że nie będzie Festiwalu Gatunków to dlatego, że Fundacja Tumult nie chce go organizować. Wypada znać się trochę na sprawach budżetu miasta, które sie krytykuje. Otóz budżet ustanawia Rada Miasta i dopiero jej werdykt jest ostateczny i decyduje czy są pieniądze na imprezę czy nie. A czy Toruń ma juz budżet na 2004 rok? Kto to wie z mądrych internautów?
      • Gość: Jazon Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 21:03
        Fakt, ale przecież nikt nie spodziewal sie chyba że ktoś z magistratu ot tak
        wyciagnie spod biurka walizke z forsą i da panu Żydowiczowi. W tym wypadku
        chodziło tylko (i aż) o gwarancje finansowe na konkretna kwotę. Nie chcesz
        chyba powiedzieć że nie ma procedury umozliwiajacej zapisanie w przyszłorocznym
        budżecie określonej kwoty- o jakim planowaniu inwestycji moglibysmy wtedy
        mówić?
      • Gość: toruńczyk Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.tvk.torun.pl / 80.51.243.* 16.12.03, 10:58
        Szanowny Panie Ktoś! Odpowiadam Panu na dość proste pytania. Za przygotowanie
        budżetu Miasta Torunia odpowiada Prezydent. Projekt budżetu powinien zostać
        złożony do Rady Miasta do 15 listopada roku poprzedzającego jego uchwalenie( W
        tym roku został złożóny 15 grudnia. Rada Miasta ma obowiązek uchwalenia
        budżetu do 31 marca danego roku, którego ten budżet dotyczy. Do czasu
        uchwalenia obowiązuje tzw. " prowizorium budzetowe" a więc wersja zaproponowana
        przez Prezydenta. Nie uchwalenie budżetu w ustawowym terminie przez Radę miasta
        skutkuje tym, że budżet ustala Regionalna Izba Obrachunkowa.
        Jeżeli w projekcie przedstaswionym przez Pana Prezydenta brak jest zapisanych
        środków na Festiwal Gatunków, to kto ponosi za to odpowiedzialność? Rada, która
        za ten budżet się dopiero zabiera??? Nic bardziej mylnego!
        Warto więc poznać szczegóły sprawy zanim publicznie zbierze sie głos.
        • Gość: ktoś Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: *.tvk.torun.pl / 80.51.243.* 16.12.03, 19:35
          Czy jesteś pwein, że w projekcie budżetu nie ma kwoty zapisanej na Festiwal "Kino gatunków"? Sprawdź to a potem podyskutujemy.
    • Gość: Kamil Re: Festiwalu Gatunków nie będzie IP: 80.48.189.* 20.12.03, 08:34
      Myślę, że najwyższy czas zorganizować referendum w sprawie odwołania ze
      stanowiska pana Zaleskiego. Minęło już wystarczająco dużo czasu aby stwierdzić,
      że dalsze urzędowanie "gospodarza" jest tylko stratą czasu i pieniędzy.Ten
      człowiek ma klapy na oczach, związane nogi (przez kolesiów) i...dwie lewe ręce
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka