Gość: grazka IP: 84.38.22.* 21.11.08, 13:53 Super przepis! Bradzo dobry keks, ja zrobiłam bez wisni bo akurat nie mialam Piekłam 2h w 140 stopniach i prawie za bardzo wysuszyłam - ale z termoobiegiem... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kp Keks angielski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 01:05 ja również robiłam bez wiśni i wyszedł super. piekłam 5 godzin ale w piekarniku gazowym (nie ma górnej grzałki). WSPANIAŁY Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nessie Keks angielski IP: *.rzeszow.mm.pl 18.12.09, 11:09 Świetny keks. W zeszłym roku upiekłam go sporo przed świętami i przechowywałam w ściereczce nasączonej sherry. Z czasem tylko zyskał na smaku. W tym roku też mam zamiar go popełnić. Odpowiedz Link Zgłoś