Dodaj do ulubionych

Keks angielski

IP: 84.38.22.* 21.11.08, 13:53
Super przepis!
Bradzo dobry keks, ja zrobiłam bez wisni bo akurat nie mialam

Piekłam 2h w 140 stopniach i prawie za bardzo wysuszyłam - ale z
termoobiegiem...
Obserwuj wątek
    • Gość: kp Keks angielski IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.04.09, 01:05
      ja również robiłam bez wiśni i wyszedł super. piekłam 5 godzin ale w piekarniku
      gazowym (nie ma górnej grzałki). WSPANIAŁY
    • Gość: nessie Keks angielski IP: *.rzeszow.mm.pl 18.12.09, 11:09
      Świetny keks. W zeszłym roku upiekłam go sporo przed świętami i
      przechowywałam w ściereczce nasączonej sherry. Z czasem tylko zyskał
      na smaku. W tym roku też mam zamiar go popełnić.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka