Dodaj do ulubionych

Drobnera przy Śrutowej

12.12.03, 11:30
Witam,

przejeżdżałem tam dzisiaj - wyburzają tam te wredne baraki. Ktoś wie, co tam
będzie?

Pozdrawiam,
SW
Obserwuj wątek
    • Gość: Ra Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.12.03, 13:26
      Wg planów zagospodarowania przestrzennego ma tam powstać zabudowa mieszkalna z
      częścią usługowo-handlową w parterach.
      • Gość: Buba Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.12.03, 21:10
        Rozbiórka budynku przy ul. Drobnera 9


        vi 12-12-2003, ostatnia aktualizacja 12-12-2003 20:50

        Do poniedziałku zniknie budynek przy ulicy Drobnera 9. Prace rozpoczęły się w
        piątek, a z domu pozostał już tylko fragment parteru i stos gruzu. Teren po
        uprzątnięciu gmina zamierza wystawić na przetarg.
        • Gość: niecierpliwy Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 23:50
          a kiedy wyburzą kamienice koło Park Plaza? po wyremontowaniu byłego aresztu i
          wybudowaniu nowych budynków mieszkalno-usługowyzh na miejscu tycu baraków
          powstał by ciekawy i atrakcyjny plac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka