es_wu 12.12.03, 11:30 Witam, przejeżdżałem tam dzisiaj - wyburzają tam te wredne baraki. Ktoś wie, co tam będzie? Pozdrawiam, SW Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ra Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.12.03, 13:26 Wg planów zagospodarowania przestrzennego ma tam powstać zabudowa mieszkalna z częścią usługowo-handlową w parterach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Buba Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 12.12.03, 21:10 Rozbiórka budynku przy ul. Drobnera 9 vi 12-12-2003, ostatnia aktualizacja 12-12-2003 20:50 Do poniedziałku zniknie budynek przy ulicy Drobnera 9. Prace rozpoczęły się w piątek, a z domu pozostał już tylko fragment parteru i stos gruzu. Teren po uprzątnięciu gmina zamierza wystawić na przetarg. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: niecierpliwy Re: Drobnera przy Śrutowej IP: *.walbrzych.cvx.ppp.tpnet.pl 19.12.03, 23:50 a kiedy wyburzą kamienice koło Park Plaza? po wyremontowaniu byłego aresztu i wybudowaniu nowych budynków mieszkalno-usługowyzh na miejscu tycu baraków powstał by ciekawy i atrakcyjny plac. Odpowiedz Link Zgłoś