Gość: Anja IP: *.in-addr.btopenworld.com 25.10.05, 21:25 A co sadzicie o tym miescie? slyszalam duzo pozytywnych opini na temat ogolnych warunkow zycia..Jesli mieszkasz w Leeds lub jego okolicach podziel sie swoimi uwagami... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj