Gość: Rafał
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
17.01.06, 09:29
Mam takie pytanie, obecnie nie jestem ubezpieczony w NFZ w Polsce, bo po
studiach od razu wyjechałem na Wyspy. Teraz jestem na urlopie i chciałbym
sobie załatwić E 111(mam nadzieje, że nie pomyliłem) i nie wiem czy to wogóle
możliwe bez ubezpieczenia zdrowotnego w Polsce. Czy może ktoś miał taką samą
sytuację? Czy mam szanse uzyskać to ubezpieczenie?