21.03.06, 09:49
Jak tam jest?
Obserwuj wątek
    • natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 09:58
      cytrys napisał:

      > Jak tam jest?

      Fajnie.
      • cytrys Re: Abingdon 21.03.06, 10:00
        Natalko a mieszkasz tam?
        • natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 10:07

          rzut beretem. Do Abingdon jeździmy na spacer i do pubu nad rzeką.
          PS. Przeszukaj forumn, bo już kilka razy o Abingdon było.
          • natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 10:18

            londynek.net/dyskusje/message?message_id=1159360&forum_id=457471
            • cytrys Re: Abingdon 21.03.06, 10:26
              fajnie dzieki za linka ale tamten temat zacza kolega z ktorym bede mieszkal!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka