natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 09:58 cytrys napisał: > Jak tam jest? Fajnie. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 10:07 rzut beretem. Do Abingdon jeździmy na spacer i do pubu nad rzeką. PS. Przeszukaj forumn, bo już kilka razy o Abingdon było. Odpowiedz Link Zgłoś
natalia.brzeska Re: Abingdon 21.03.06, 10:18 londynek.net/dyskusje/message?message_id=1159360&forum_id=457471 Odpowiedz Link Zgłoś
cytrys Re: Abingdon 21.03.06, 10:26 fajnie dzieki za linka ale tamten temat zacza kolega z ktorym bede mieszkal! Odpowiedz Link Zgłoś