Gość: tom3333 IP: 80.48.127.* 09.09.06, 22:48 mam pytanie czy pracowaliście na farmach za pośrednictwem CONCORDII .CZY WARTO WYJECHAĆ ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tosiek Re: pytanie-concordia? IP: *.freedom2surf.net 09.09.06, 23:04 wczesniej mozna bylo sobie wybrac miejsce pracy tj farme teraz to jest przydzial a co za tym idzie loteria jak trafisz ja dzieki concordi wyjechalem 96r to bylo mile doswiadczenie teraz to chyba dosyc droga zabawa i glownie dla Bulgarii,Ukrainy ,Bialorusii Odpowiedz Link Zgłoś