Dodaj do ulubionych

dlaczego autobusem do PL

12.11.06, 20:09
nurtuje mnie dlaczego ludzie jezdza autobusami do Pl...czy chodzi o strach
przed lataniem? czy wola spedzic 2 dni w autobusie? taniej to raczej nie
jest , a moze sie myle? pozdrawiam
damo
--
kontakt: ditlenek@o2.pl
Obserwuj wątek
      • trelemorele Re: dlaczego autobusem do PL 12.11.06, 20:16
        ja zawsze mam 2 powody:
        1. moge zabrac ile bagazu mi sie podoba
        2. bilet moge kupic na 2 dni przed wyjazdm i bedzie kosztowal prawie tyle samo co rok wczesniej - przyzwoicie

no i z tymi dwoma dniami to oczywista przesada. Obecnie jedzie sie max 24 godziny
    • eeela Re: dlaczego autobusem do PL 12.11.06, 20:14
      Podejrzewam, ze wiekszosc handluje papierosami z Polski, a w autokarach nie ma
      tak dokladnej kontroli bagazu jak podczas podrozy samolotem.

--
      It is only shallow people who do not judge by appearances. The true mystery of the world is the visible, not the invisible.
    • worm83 Re: dlaczego autobusem do PL 12.11.06, 20:27
      engineer_damian_p napisał:

> nurtuje mnie dlaczego ludzie jezdza autobusami do Pl...czy chodzi o strach
      > przed lataniem? czy wola spedzic 2 dni w autobusie? taniej to raczej nie
      > jest , a moze sie myle? pozdrawiam
      > damo

wg mnie to moze byc zwiazane z mozliwoscia wziecia wiekszej ilosci bagazu,
      innej mozliwosci nie widze, chyba ze hobbystycznie. :P

--
      Pracuj w Anglii
    • Gość: Bąbelek Bo szkoda pieniążków więcej wydać IP: *.devs.futuro.pl 21.11.06, 12:51
      Mam znajomego, ktory wyjechał jakieś 8 miesięcy temu. No i od razu zrobił się z
      niego Anglik z krwi i kości. Wie wszystko najlepiej, super mówi po angielsku
      (co z tego że przez rok go uczyłam i facet nic nie kumał hi hihi). Ale do
      rzeczy. Miala przyjechać do niego żona na wakacje. I żeby było taniej musiala
      przyjechać autobusem. Kobita tłukła się ponad dobę (północna Anglia) ale gościu
      zaoszczędził 20 funciaków. Na święta też jedzie autobusem ale co z tego skoro
      odwiedzając nasz cudny kraj rozwodzi się na temat jaki to z niego światowiec. W
      Angly robi i jak ulał pasuje do niego określenie "dupa obszarpana ale zawsze
      proszę pana". To chyba wyjaśnienie dlaczego ludzie jeżdżą autobusami. A może
      się mylę...
      • Gość: irka Re: Bo szkoda pieniążków więcej wydać IP: *.crowley.pl 21.11.06, 13:06
        mylisz sie, czesc osób jezdzi bo boi sie latac i ja do nich naleze jesli jade
        odwiedzic siostre,czesc bo musza jechac w ostatnim momencie a wtedy cena na
        samoloty jest zaporowa.Nieprawda jest takze to ,ze mozna zabrac wiecej
        bagazy ,wiekszosc przewozników ogranicza pasazera do jednej sztuki bagazu.Co
        do przemytu papierosów, za kazdym razem byłam świadkiem szczegółowej kontroli ,
        (która niestety wydłuzała jeszcze podróz) i rekwirowania "towaru". Reasumujac
        mysle ,że autobusem jedzie ktos kto musi i ot i cała filozofia
      • Gość: MI5 Re: Bo szkoda pieniążków więcej wydać IP: *.claimtracker.com 21.11.06, 13:12
        Dobra, dobra, akurat na te swieta ja tez jade autobusem. Albo samochodem,
        jeszcze do dogrania.

Ale na pewno nie zaplace 350 funtow za samolot, o nie, skoro za autobus zaplace
        100, za samochod podobnie - Szkoci ucza sie u mnie oszczednosci. Dosc czesto
        latam, raz na m-c mniej wiecej, jak dla mnie to czesto, ale zawsze bukuje z
        duzym wyprzedzenim, wiec jest tanio.

I jeszcze jak sobie pomysle, ze za ta roznice - 250 funtow - bede mial oplacone
        w Polsce jeden semestr podyplomowych, albo tutaj 3 egzaminy - to nie mam
        watpliwosci :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka