Gość: Marta
IP: 82.152.173.*
10.12.06, 23:41
Witam!
Jestem zmuszona, ze wzgledu na moją drugą połówkę, wyjechac do UK.
Własnie skonczyłam architekturę.Czy ktos mogłby udzielic mi jakis cennych
wskazowek dotyczacych szukania pracy. Jak przygotowac sie do rozmowy. Na co
zwrócic szczególna uwagę.
Zamierzam ubiegac sie o Architectural Assistant.
Nie chodzi mi o adresy, czy strony z ofertami ale bardziej o to jak podniesc
swoja atrakcyjnośc na rynku pracy.
Pozdrawiam.
Marta