Dodaj do ulubionych

Architekt swiezo po studiach

IP: 82.152.173.* 10.12.06, 23:41
Witam!
Jestem zmuszona, ze wzgledu na moją drugą połówkę, wyjechac do UK.
Własnie skonczyłam architekturę.Czy ktos mogłby udzielic mi jakis cennych
wskazowek dotyczacych szukania pracy. Jak przygotowac sie do rozmowy. Na co
zwrócic szczególna uwagę.
Zamierzam ubiegac sie o Architectural Assistant.
Nie chodzi mi o adresy, czy strony z ofertami ale bardziej o to jak podniesc
swoja atrakcyjnośc na rynku pracy.
Pozdrawiam.
Marta
Obserwuj wątek
    • Gość: seiw Re: Architekt swiezo po studiach IP: 82.139.175.* 11.12.06, 11:03
      portfoli ale to oczywiste jak wykarzsz sie znajomosci autocada i np maxa to
      mozesz spokojnie znalesc prace w tej dziedznie. poziom budownctwa
      miszkniowegojak dla mnie jest tam smiesznie niski
    • Gość: cool_ewula Re: Architekt swiezo po studiach IP: *.ipt.aol.com 04.01.07, 01:12
      dla wlasnej swiadomosci polecam wejscie na strone www.adrup.republika.pl
      ps.tez skonczylam architekture i pracuje w UK

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka