Dodaj do ulubionych

UK nie lubi UE

IP: *.lubin.dialog.net.pl 22.12.06, 19:06
Wśród państw członkowskich UE popiera tylko 34% Brytyjczyjków. Chyba w każdym
angielskim brukowcu codziennie są jakieś artykuły o Polakach i innych
środkowo-wschodnich Europejczykach z ukrytym lub nie jadem i niechęcą (czytam
ol-line). Prawie każda debata na szczycie i wybory to także dyskusja o tym
"jak rozwiązać problem imigrantów". Z tego co widzę na necie to Brytyjczycy
naprawdę są wkurzeni tym, że mają tańszą konkurencję i że jest tak liczna.

Wobec tego mam pytanie do osob przebywających na tym forum (tzn na forum ale w
Wlk. Brytanii), czy zauważyliście jakąś niechęć wśród Brytyjczyków wobec Was?
Artykuły w gazetach, niechętne spojrzenia na ulicy, dyskryminację......Czy nie
boicie się, że pewnego pięknego dnia Wielka Brytania zablokuje granice dla
państw z UE albo postanowi wycofać się z Unii......?
Obserwuj wątek
    • Gość: Mwaruwari Re: UK nie lubi UE IP: *.autocom.pl 22.12.06, 19:30
      Zauważyłem raz jeden na osiedlu DSSów, przy boisku na którym graliśmy w piłkę,
      kiedy jakiemuś kibolowi Rangersów odkrzyknąłem, ze wolę Celtic.
    • Gość: frrr Re: UK nie lubi UE IP: *.dsl.pipex.com 22.12.06, 20:39
      Czytając polskie brukowce pod kątem np. "głupi Kaczyński", można by odnieść
      wrażenie, że w Polsce co tydzień wybucha rewolucja, albo co najmniej dokonywany
      jest zamach stanu. Wyjżyj przez okno - widzisz czołgi na ulicach, płonące
      samochody itp?
    • Gość: vitek Re: UK nie lubi UE IP: *.leed.cable.ntl.com 23.12.06, 23:45
      > W. Brytania zablokuje granice?
      Nas to nie martwi bo już tu jesteśmy :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka