Dodaj do ulubionych

WTC aktualizacja

IP: *.manc.cable.ntl.com 17.03.07, 13:21
czy jesli chcemy (jako para) altualizowac WTC (czyli dopisac mnie) i przy
okazji (to jest moze wazniejsze) aktualizowac dochody, ktore nieco wzrosly, a
druk przyslali stary--to mamy wpisac dochody przewidywane, czy te za ubiegly
rok?? i czy pozniej tj. w kwietniu konieczna bedzie kolejna aktualizacja?
dziekuje!!
Obserwuj wątek
    • Gość: said Re: WTC aktualizacja IP: *.manc.cable.ntl.com 18.03.07, 13:56
      up

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka