Gość: d IP: *.range86-141.btcentralplus.com 21.04.07, 09:44 zdawal ktos w uk prawko. ciezko zdac, latwiej niz w polsce. prosze o opinie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj