Dodaj do ulubionych

cage runner

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 19:58
cage runner co wy na to ?? Lubicie ciagnac klateczki ??? u mnie
delivere rozwozi caly staff tylko zostaje mi backstock tam i z
powrotem oczywiscie trainy robie ale przeaznie z platkami i
pringelsami hehe czekam na inne wypowiedzi na temat
cagerunnowania :) pozdro CHWDT - ..uj w ..upe Tesco :)
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Re: cage runner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 20:33
      tak tak i masz neostrade hehehe
      • Gość: stevenage Re: cage runner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.07, 20:35
        bo jestem na urlopie jeszcze hehe ale po jutrze samolotem :(
        • Gość: za długo w T? Re: cage runner IP: *.popl.cable.ntl.com 03.09.07, 20:53
          "Lubicie ciagnac klateczki ???"
          co to wogole za tekst???
          kogo wogole obchodzi kto ile rozwozi klatek i czego?
          pogadaj sobie z "teamleaderem"
      • Gość: grzechotnik Re: cage runner IP: *.lutn.cable.ntl.com 06.09.07, 18:41
        a teraz co mam losiu ?
    • Gość: ktoś Re: cage runner IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.07, 00:41
      poproszę jeszcze więcej ponglishu. My dear God porażka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka