womania
06.06.09, 17:38
witam na forum, ktore poczytuje co jakis czas. chyba dojrzalam do opuszczenia
uk. co w zwiazku z tym warto zalatwic przed powrotem? jakis druk czy cos? czy
jak z planowanego urlopu po prostu nie wroce, bez zakoczenia okresu
wymowienia, czy grozi mi cos ze str pracodawcy?
z gory dziekuje
womania