magiczna-muzyka 03.12.11, 11:52 Mamy Adwent. Jest to czas kontemplowania Miłości. Czy ktoś, kto toleruje okrucieństwo, zabijanie i zjadanie zwierząt, może się nazywać siebie kontemplującym Miłość? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
magiczna-muzyka Re: Adwent 03.12.11, 12:33 spin0za napisał: > Potępiam rekiny ludojady i tygrysy ludojady. A ja mówię do was ludzi, nie do tygrysów :) Odpowiedz Link Zgłoś
k_a_p_p_a Re: Adwent 03.12.11, 12:37 Nareszcie! W końcu jakieś wege założyło wątek tam gdzie powinno- na Religii. Odpowiedz Link Zgłoś
domofonka Re: Adwent 03.12.11, 13:06 k_a_p_p_a napisał: > Nareszcie! W końcu jakieś wege założyło wątek tam gdzie powinno- na Religii. Możliwe, że masz rację, człowieczku... Odpowiedz Link Zgłoś
k_a_p_p_a Re: Adwent 03.12.11, 13:16 domofonka napisała: > > Możliwe, że masz rację, człowieczku... A co ty nowa tutaj? Ja zawsze mam rację. Odpowiedz Link Zgłoś
domofonka Re: Adwent 03.12.11, 13:06 Uważam, że mięsa nie powinniśmy jeść nie tylko ze względu na Adwent. Jedzenie mięsa jest paskudne. Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: Adwent 03.12.11, 13:51 > Jedzenie mięsa jest paskudne. Niekoniecznie, wystarczy je odpowiednio przyrządzić. Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Adwent 09.12.11, 18:59 Jedzenie mięsa jest pyszne i niezbędne-----jedni uprawiaja seks a drudzy o nim opowiadaja. Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Pytanie nr 1 03.12.11, 13:50 co w katolicyzmie oznacza słowo Miłość? Odpowiedz Link Zgłoś
promotorka.v Rozbrajajace argumenty 06.12.11, 09:20 Czekamy na rozbrajające argumenty w rodzaju: "Przecież w Piśmie nie stoi, żeby nie zabijać zwierząt" albo "Przecież Jezus jadł ryby" albo "Przecież zwierzęta nie mają duszy"... Darujcie sobie tego rodzaju "mądrości". Cieszmy się Adwentem bez rozlewania krwi :) Odpowiedz Link Zgłoś
ultimate.strike Re: Rozbrajajace argumenty 06.12.11, 09:42 > "Przecież Jezus jadł ryby" A Św. Piotr je nawet łowił w celach konumpcyjnych. A Św. Piotr jest jednym z najważniejszych katolickich bogów. Niestety, weganizm z katolicyzmem ma niewiele wspólnych punktów. W jednym ze swoich wątków postawiłem kwestię ewentualnego wszczęcia dialogu ekumenicznego pomiędzy katolicyzmem a weganizmem. Odpowiedz Link Zgłoś
voxave Re: Rozbrajajace argumenty 09.12.11, 19:01 Promotorka----a jak ci sie przytrafi w tym czasie miesiaczka ? Odpowiedz Link Zgłoś
promotorka.v Re: Adwent 09.12.11, 11:31 magiczna-muzyka napisała: > Czy ktoś, kto toleruje okrucieństwo, zabijanie i zjadanie zwierząt, może się na > zywać siebie kontemplującym Miłość? Właśnie dlatego kontemplują, aby się obudzić :) Odpowiedz Link Zgłoś