03.12.11, 11:52
Mamy Adwent.
Jest to czas kontemplowania Miłości.
Czy ktoś, kto toleruje okrucieństwo, zabijanie i zjadanie zwierząt, może się nazywać siebie kontemplującym Miłość?
Obserwuj wątek
    • spin0za Re: Adwent 03.12.11, 12:24
      Potępiam rekiny ludojady i tygrysy ludojady.
      • magiczna-muzyka Re: Adwent 03.12.11, 12:33
        spin0za napisał:

        > Potępiam rekiny ludojady i tygrysy ludojady.

        A ja mówię do was ludzi, nie do tygrysów :)
        • ultimate.strike Re: Adwent 03.12.11, 13:50
          Bo nie znasz tygrysiego?
    • k_a_p_p_a Re: Adwent 03.12.11, 12:37
      Nareszcie! W końcu jakieś wege założyło wątek tam gdzie powinno- na Religii.
      • domofonka Re: Adwent 03.12.11, 13:06
        k_a_p_p_a napisał:

        > Nareszcie! W końcu jakieś wege założyło wątek tam gdzie powinno- na Religii.

        Możliwe, że masz rację, człowieczku...
        • k_a_p_p_a Re: Adwent 03.12.11, 13:16
          domofonka napisała:


          >
          > Możliwe, że masz rację, człowieczku...

          A co ty nowa tutaj? Ja zawsze mam rację.
          • voxave Re: Adwent 09.12.11, 18:57
            Nawet jak nie ma racji :)))))
            • k_a_p_p_a Re: Adwent 09.12.11, 19:00
              Ależ tym razem przyznaję Ci rację:)))
              • voxave Re: Adwent 09.12.11, 19:02
                Kappa---zapisuje to w kominie :))))))
      • voxave Re: Adwent 09.12.11, 18:56
        I ja sie cieszę.
    • domofonka Re: Adwent 03.12.11, 13:06
      Uważam, że mięsa nie powinniśmy jeść nie tylko ze względu na Adwent.
      Jedzenie mięsa jest paskudne.
      • ultimate.strike Re: Adwent 03.12.11, 13:51
        > Jedzenie mięsa jest paskudne.

        Niekoniecznie, wystarczy je odpowiednio przyrządzić.
      • voxave Re: Adwent 09.12.11, 18:59
        Jedzenie mięsa jest pyszne i niezbędne-----jedni uprawiaja seks a drudzy o nim opowiadaja.
    • ultimate.strike Pytanie nr 1 03.12.11, 13:50
      co w katolicyzmie oznacza słowo Miłość?
    • promotorka.v Rozbrajajace argumenty 06.12.11, 09:20
      Czekamy na rozbrajające argumenty w rodzaju: "Przecież w Piśmie nie stoi, żeby nie zabijać zwierząt" albo "Przecież Jezus jadł ryby" albo "Przecież zwierzęta nie mają duszy"...
      Darujcie sobie tego rodzaju "mądrości".
      Cieszmy się Adwentem bez rozlewania krwi :)




      • ultimate.strike Re: Rozbrajajace argumenty 06.12.11, 09:42
        > "Przecież Jezus jadł ryby"

        A Św. Piotr je nawet łowił w celach konumpcyjnych. A Św. Piotr jest jednym z najważniejszych katolickich bogów. Niestety, weganizm z katolicyzmem ma niewiele wspólnych punktów. W jednym ze swoich wątków postawiłem kwestię ewentualnego wszczęcia dialogu ekumenicznego pomiędzy katolicyzmem a weganizmem.
      • voxave Re: Rozbrajajace argumenty 09.12.11, 19:01
        Promotorka----a jak ci sie przytrafi w tym czasie miesiaczka ?
    • promotorka.v Re: Adwent 09.12.11, 11:31
      magiczna-muzyka napisała:

      > Czy ktoś, kto toleruje okrucieństwo, zabijanie i zjadanie zwierząt, może się na
      > zywać siebie kontemplującym Miłość?

      Właśnie dlatego kontemplują, aby się obudzić :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka