Dodaj do ulubionych

Piotr Jarecki

22.10.12, 11:31
Biskup przyznał ze jest alkoholikiem !!
Obserwuj wątek
    • tade-k53 Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 14:17
      Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży szukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8
      Dlatego polecam rady praktyczne jak uniknąć piekła. Kto chce skorzystać niech skorzysta a kto nie, to jego sprawa.
      tradycja-2007.blog.onet.pl/
      • jeepwdyzlu tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 14:27
        Jestem katolikiem wiernym Tradycji. Wierzę we wszystko, co Bóg objawił i przez Kościół Katolicki (przedsoborowy)
        podaje do wierzenia.
        Kim jest heretyk?
        Jak mawiał w XVII wieku bp Jakub Bossuet, heretyk to „człowiek mający osobiste opinie” w kwestii wiary.
        ---------------------
        nie zabieraj głosu
        przecież NIE MASZ OSOBISTYCH OPINII
        Chyba nie chcesz być heretykiem?
        jeep
        • tade-k53 Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 14:31
          Armagedon trwa od 26 X 2009. Koniec świata może być w każdej chwili. Pomyśl o wieczności. Masz do wyboru niebo albo piekło.
          Nie dbasz o zbawienie duszy?
          tradycja-2007.blog.onet.pl/
          • billy.the.kid Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 15:04
            Krzyż dwustronny-GENIALNE.
          • jeepwdyzlu Re: tade-k ale ty nie myślisz i nie masz opinii 22.10.12, 15:49
            nie dbam o zbawienie
            a czemu od 26 X?
            za chwilę rocznica
            napisz więcej - pośmiejemy się razem :-)
            jeep
          • jeepwdyzlu 26 pażdziernik 22.10.12, 15:52
            rocznica założenia angielskiej federacji piłkarskie?
            Czy imieniny Bonawentury?

            jeep
      • pocoo Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 19:20
        tade-k53 napisał:

        > Bądźcie trzeźwi! Czuwajcie! Przeciwnik wasz, diabeł, jak lew ryczący krąży s
        > zukając kogo pożreć. Mocni w wierze przeciwstawcie się jemu!!! 1P 5.8


        Oj słabiutka ta biskupia wiara.Bardziej słuchał diabła niż Boga.Wie biskup,że z diabłem weselej.
    • bkn5 Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 23:45

      moczymorda rzekł :

      " Biskup Piotr Jarecki w kazaniu, które wygłosił podczas mszy dla uczestników XXV Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu w 2009 roku, wezwał do modlitw o życie w trzeźwości. Podkreślił, że bez rozwiązania problemu alkoholizmu naród nie może zachować swojej wolności, niepodległości, podmiotowości i tożsamości. Dalej biskup mówił o tym, że alkoholizm dotyka coraz więcej młodych ludzi, już nie tylko studentów, ale i osoby niepełnoletnie, w tym dziewczęta. Biskup ubolewał nad tym, że tysiące młodych ludzi zasiadają po wypiciu alkoholu za kierownicą, a my do tego już się niestety przyzwyczailiśmy."
      • kolter-xl Re: Piotr Jarecki 22.10.12, 23:50
        bkn5 napisała:

        >
        > moczymorda rzekł :

        Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :)
        • pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 06:31
          kolter-xl napisał:

          > Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :)

          Chciałabym Ci uwierzyć,ale cóż...jestem niewierząca.
          • kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:06
            pocoo napisała:

            > kolter-xl napisał:
            >
            > > Przestań on jeszcze w 2009 nie chlał :)
            >
            > Chciałabym Ci uwierzyć,ale cóż...jestem niewierząca.

            No nie chlał skoro tak mówił ........
            • pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:34
              kolter-xl napisał:

              > No nie chlał skoro tak mówił ........

              Rozbawiłeś mnie.
              A który to katolicki duchowny nie jest ochlapusem?Moze jest ich paru.
              Wino mszalne jest tylko na pokaz dla baranków.
              Jeden ksiądz tak gorliwie pił "krew Jezusa",że nie był w stanie dotrwac do końca odprawianej prze siebie bełkotliwej mszy i przewrócił się ...ze zmęczenia?A szkoda,bo na pewno bardzo ciekawe by było położenie "ciała Chrystusa" na katolicki jęzor.
              • kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 08:46
                pocoo napisała:

                > kolter-xl napisał:
                >
                > > No nie chlał skoro tak mówił ........
                >
                > Rozbawiłeś mnie.

                Taki miałem plan :))

                > A który to katolicki duchowny nie jest ochlapusem?Moze jest ich paru.

                Badali tych dewiantów po 50 roku życia 50 % z nich to alkoholicy, Nie maja już siły dla bab to uciekają we flaszkę .

                > Wino mszalne jest tylko na pokaz dla baranków.

                No a do tego sikacz za 11,99 :))

                > Jeden ksiądz tak gorliwie pił "krew Jezusa",że nie był w stanie dotrwac do końc
                > a odprawianej prze siebie bełkotliwej mszy i przewrócił się ...ze zmęczenia?

                Znam takiego z dzieciństwa , ten sam gamoń wyleczył mnie z katolicyzmu . Wlazł na ambonę , ktoś krzyknął pijany bąk cały kościół ryczał ze śmiechu :)).

                >A szkoda,bo na pewno bardzo ciekawe by było położenie "ciała Chrystusa" na katolicki jęzor.

                No a gdzie sanepid ?? przecież to przeterminowane mięcho .
      • pocoo Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 06:37
        bkn5 napisała:
        > moczymorda rzekł :
        >
        > " Biskup Piotr Jarecki w kazaniu, które wygłosił podczas mszy dla uczestników X
        > XV Pieszej Pielgrzymki Młodzieży o Trzeźwość Narodu w 2009 roku, wezwał do modl
        > itw o życie w trzeźwości.

        Widać, ile te wszystkie modły są warte.
        Ciekawe ile biskupi wygłosili kazań na temat złodziejstwa?
    • oszolom-z-radia-maryja Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 11:50
      ale że jest wtyką masońską w łonie KK to juz do tego się nie przyznał...
      • kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 12:33
        oszolom-z-radia-maryja napisał:

        > ale że jest wtyką masońską w łonie KK to juz do tego się nie przyznał...

        Osioł jak chyba ciebie zakapuje do episkopatu , masz murowaną ekskomunikę :)))

        Pomijając juz to czemu akurat nazywasz zawsze tych masonami którzy dali sie załapać na swoich świństewkach :)) ??
        • oszolom-z-radia-maryja Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 12:45
          biskup Jarecki jest nieprzychylny radiu Maryja, trzyma z Tygodnikiemw Powszechnym w którym roi sie od tzw ksiezy patriotów
          • jtb Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 13:57
            Czczego Bóg oczekuje od człowieka wiemy z Ewangelji. Nigdzie nie jest napisane, że katolik musi popierać Radio Maryja. Kościół powinien być ewangeliczny a nie polityczny. Musi być otwarty na każdego czlowieka tak jak było na początku chrześcijaństwa. Drogą Kościoła jest Człowiek a nie PIS.
          • kolter-xl Re: Piotr Jarecki 23.10.12, 14:02
            oszolom-z-radia-maryja napisał:

            > biskup Jarecki jest nieprzychylny radiu Maryja, trzyma z Tygodnikiemw Powszech
            > nym w którym roi sie od tzw ksiezy patriotów

            No przynajmniej jeden uczciwy tego ciula z Torunia nie lubi :))) Ale i tak Osioł masz ekskomunikę bo nie ty wybierasz biskupa a watykan .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka