Dodaj do ulubionych

Seks, antykoncepcja etc...

12.06.08, 18:16
Coś odrobinę z innej beczki.

KK nie pozwala na coś takiego, jak seks przedmałżeński. Jednocześnie skrywana impotencja jest uznawana za argument dla unieważnienia małżeństwa. Pytanie - skąd impotent ma wiedzieć, że jest impotentem, jeżeli wcześniej tego nie sprawdzi?

KK potempia stosowanie antykoncepcji ale jednocześnie szykanuje kobiety, które przed ślubem zaszły w ciążę nieraz nawet nie zezwalająć na chrzest dziecka (a o ile mi wiadomo obowiążkiem kapłana jest zadbanie o duszę swoich owieczek, a więc tym samym ksiądz popełnia grzech zaniedbania).

KK zdaje się nie wie, że seks jest sposobem na zaspokojenie potrzeb zarówno fizjologicznych jak i (przynajmniej w większości wypadków) emocjonalnych. Antykoncepcja pomaga uchronić przed następstwami w postaci niechcianej ciąży czy niektórych chorób. A wierność partnerska... Cóż, wskazana. Z przczyczyn zdrowotnych i dla oszczędzenia sobie późniejszych nieprzyjemności.
Obserwuj wątek
    • piwi77 Re: Seks, antykoncepcja etc... 12.06.08, 18:20
      Stanowisko kościoła w sprawie seksu jest tyleż niespójne co
      logiczne. Gwarantuje, że wszystkie owieczki, poza niewielkim
      marginesem owieczek aseksualnych, nie są w stanie uniknąć grzechu.
      Resztę juz łatwo sobie dopowiedzieć.
      • lux_occulta Re: Seks, antykoncepcja etc... 12.06.08, 18:23
        Tak, wszystkie te owieczki będa pędem zaganiane, jak przystało na posłuszne stado, za baranem nr 1, wpychane przed ołtarz i obrączkowane.
        • piwi77 Re: Seks, antykoncepcja etc... 12.06.08, 18:29
          Też, ale bardziej chodziło mi o niechybność grzechu wśród wiernych.
          To ważne, bo ludzie, którym wmówiono grzech, boją się i posłuszniej
          poddają się władzy rzekomych uwalniaczy od grzechu.
    • kolter_hugh Re: Seks, antykoncepcja etc... 12.06.08, 18:25
      lux_occulta napisała:

      > Coś odrobinę z innej beczki.
      >
      > KK nie pozwala na coś takiego, jak seks przedmałżeński. Jednocześnie skrywana i
      > mpotencja jest uznawana za argument dla unieważnienia małżeństwa. Pytanie - ską
      > d impotent ma wiedzieć, że jest impotentem, jeżeli wcześniej tego nie sprawdzi?

      Wie ,wie pewno większości facetom rano ten narząd pęcznieje ::))))

      > KK potempia stosowanie antykoncepcji ale jednocześnie szykanuje kobiety, które
      > przed ślubem zaszły w ciążę nieraz nawet nie zezwalająć na chrzest dziecka (a o
      > ile mi wiadomo obowiążkiem kapłana jest zadbanie o duszę swoich owieczek, a wi
      > ęc tym samym ksiądz popełnia grzech zaniedbania).

      Bo widać ten ksiądz to nie baran przywódca stada a kozioł po prostu czyli
      konkurencja "::))))

      > KK zdaje się nie wie, że seks jest sposobem na zaspokojenie potrzeb zarówno fiz
      > jologicznych jak i (przynajmniej w większości wypadków) emocjonalnych.


      Oj on to wie!! jesteś pewna ze jednym z twoich praprapraprapraprapra dziadków
      nie był księdzem ::))))

      Antykonc
      > epcja pomaga uchronić przed następstwami w postaci niechcianej ciąży czy niektó
      > rych chorób.

      Ale chore klesze mózgi widza w tym tylko zachętę do qrestwa ::(((

      A wierność partnerska... Cóż, wskazana. Z przczyczyn zdrowotnych i
      > dla oszczędzenia sobie późniejszych nieprzyjemności.

      Tak , dlatego ksiądz pedofil to rekordzista bo zgwałcił około 400 chłopców,
      ciekawe czy w gumce ????
      • lux_occulta Re: Seks, antykoncepcja etc... 12.06.08, 18:36
        > Wie ,wie pewno większości facetom rano ten narząd pęcznieje ::))))

        Pewnie tak, jeszcze tego nie sprawdziłam tak dogłębnie i dokładnie :P:P:P

        > Oj on to wie!! jesteś pewna ze jednym z twoich praprapraprapraprapra dziadków
        > nie był księdzem ::))))

        Uchowaj diable!!!

        > Ale chore klesze mózgi widza w tym tylko zachętę do qrestwa ::(((

        I twierdzą, że to jest na równi z aborcją, a zapładnianie in-vitro to sprzeciwianie się woli Pana (przy czym utrzymuje, że głowną rolą małżonków jest płodzenie dzieciaczków)

        > Tak , dlatego ksiądz pedofil to rekordzista bo zgwałcił około 400 chłopców,
        > ciekawe czy w gumce ????

        Nie wiem... Ale jak nie to lepiej, bo dostanie dupek na co zasłuzył. Szkoda tylko tych chłopców.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka