Dodaj do ulubionych

mega sukces Lubuskiego w Chinach

29.12.12, 17:10
wiadomosci.onet.pl/regionalne/gorzow-wielkopolski/lubuski-szlak-wina-i-miodu-zaprezentowany-w-chinac,1,5381256,region-wiadomosc.html------------
Z tekstu wynika, iż sukces polega głównie na wymianie szokujących doświadczeń.
Chińczycy dostali (zapewne) szokującego ataku śmiechu jak zobaczyli skalę lubuskich inwestycji. Marszałkowscy urzędnicy dostali (zapewne) szokującego ataku wstydu jak zrozumieli co znaczy słowo nowoczesna inwestycja.



Obserwuj wątek
    • Gość: seler Re: mega sukces Lubuskiego w Chinach IP: *.play-internet.pl 29.12.12, 18:10
      ele ponoć lata do Kitajców, który z obrazka to ele?
    • Gość: qpa bsyka Re: mega sukces Lubuskiego w Chinach IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.12, 19:25
      Kużwa, biuro turystyczne sobie zrobili z U.Marszałkowskiego.
      Darmowe fruwanie do Warszawy, nikomu nie potrzebne wyprawy do Chin, Paryża, USA....
      Jeszcze tych darmozjadów na Marsie nie było.
      Niedługo nam będą wciskać, że na Grenlandii i Antarktydzie prowincje zamieszkałe przez pingwiny chcą współpracować z lubuskim.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka