Dodaj do ulubionych

Wagmostaw dziś

IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.03.02, 01:33
Wydaje mi się, że ten uroczy zakątek Zielonej Góry może uzyskać dużo na
znaczeniu po zakończeniu budowy hali sportowej i sali balowej (można ją
wykorzystac do organizacji imprez okolicznościowych, lub jako centrum
kulturalne mieszkańców pobliskich osiedli).
Obserwuj wątek
    • Gość: Witek Re: Wagmostaw dziś IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.03.02, 17:59
      He, he
      O ludzka naiwności!. Proszę przejść się na spacer w okolice tego ślicznego
      zakątka.
      Współczuję osobie, która wg prasy chce przywrócić temu miejscu dawny urok. Przy
      takich sąsiadach to niewykonalne. Muszą wymrzeć 3 pokolenia, a wtedy może...?
      Przeprasza za pesymizm ale ja mieszkam w pobliżu i obserwuję te okolice.
      • j24 Re: Wagmostaw dziś 25.03.02, 18:37
        Gość portalu: Witek napisał(a):

        > O ludzka naiwności!. Proszę przejść się na spacer w okolice tego ślicznego
        > zakątka.
        > Współczuję osobie, która wg prasy chce przywrócić temu miejscu dawny urok.
        > Przy takich sąsiadach to niewykonalne. Muszą wymrzeć 3 pokolenia, a wtedy
        > może...?
        > Przeprasza za pesymizm ale ja mieszkam w pobliżu i obserwuję te okolice.

        Trochę optymizmu !
        Wydaje mi się, że bałaganiarzy czystość w zakłopotanie wprawia.
        Nie próbować, to poddać się bez walki.

        Ps. Czy inwestorem jest osoba fizyczna ? Jeżeli tak, to na pewno się uda !
        • Gość: wagmo Re: Wagmostaw dziś IP: *.zgora.dialog.net.pl 25.03.02, 20:11
          jest to jeden z najpiekniejszych zakatkow, i gdyby nie ludzka głupota i
          dewastacja takim by pozostał. mam nadzieję, że tym razme się uda. pamietam jak
          były kiedyś ryby jeszcze w wagmostawie. i tam gdzie stoi najwowszy blok na
          curie był też staw. nie iwem tylko co za idiota pozwolił, żeby tam postawić
          bloki. gdyby były tam domki jednorodzinne to byłoby extra.
        • Gość: kolejarz Re: Wagmostaw dziś IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.03.02, 09:29
          j24 napisał(a):

          > Gość portalu: Witek napisał(a):
          >
          > > O ludzka naiwności!. Proszę przejść się na spacer w okolice tego ślicznego
          >
          > > zakątka.
          > > Współczuję osobie, która wg prasy chce przywrócić temu miejscu dawny urok.
          >
          > > Przy takich sąsiadach to niewykonalne. Muszą wymrzeć 3 pokolenia, a wtedy
          > > może...?
          > > Przeprasza za pesymizm ale ja mieszkam w pobliżu i obserwuję te okolice.
          >
          > Trochę optymizmu !
          > Wydaje mi się, że bałaganiarzy czystość w zakłopotanie wprawia.
          > Nie próbować, to poddać się bez walki.
          >
          > Ps. Czy inwestorem jest osoba fizyczna ? Jeżeli tak, to na pewno się uda !

          Dlaczego w każdym noramalnym wątku musi się znaleźć jakiś debil z Północy i dodać
          swoje wynurzenia wariata. Powoli staje się to nudne i upierdliwe.
          A poza tym życzę powodzenia w ożywianiu Wagmostawu!!! Pzdr dla Doliny Zielonej!!!


          • j24 Re: Wagmostaw dziś 29.03.02, 09:15
            Gość portalu: kolejarz napisał(a):


            >> Trochę optymizmu !
            >> Wydaje mi się, że bałaganiarzy czystość w zakłopotanie wprawia.
            >> Nie próbować, to poddać się bez walki.

            >> Ps. Czy inwestorem jest osoba fizyczna ? Jeżeli tak, to na pewno się uda

            > Dlaczego w każdym noramalnym wątku musi się znaleźć jakiś debil z Północy
            > i dodać swoje wynurzenia wariata. Powoli staje się to nudne i upierdliwe.

            No tak.
            Drodzy Forumowicze (w tej mierze: Arwenko, Sunfloerku) jak uważacie, czy koledze
            Starszemu Maszyniście pokazać na czym polega upierdliwość ?

            Przywalić mu, czy oszczędzić ?
            • Gość: kolejarz Re: Wagmostaw dziś IP: *.zgora.dialog.net.pl 29.03.02, 13:19
              szkoda słów
              • arwena Re: Wagmostaw dziś 07.04.02, 10:32
                Gość portalu: kolejarz napisał(a):
                > szkoda słów
                slusznie
                (chyba czas abym i ja sie zastosowala)
                pozdr
                • j24 Re: Wagmostaw dziś 08.04.02, 13:00
                  arwena napisał(a):

                  > Gość portalu: kolejarz napisał(a):
                  >> szkoda słów
                  > slusznie
                  > (chyba czas abym i ja sie zastosowala)
                  > pozdr

                  Arweno, jakaż to krzywda Cię z mojej strony spotkała ?

                  Twój Drogi Kolega z PKP źle odczytał moje intencje (nawet mu nie nawrzucałem, za
                  nazwanie mnie „jakimś debilem z Północy”).

                  Przeczytaj spokojnie tekst, po którym oberwałem.
                  Było „za co” ?

                  Pozdrawiam.
                  M.
                  • j24 Pytania bez odpowiedzi 09.04.02, 09:25
                    j24 napisał(a):

                    > Arweno, jakaż to krzywda Cię z mojej strony spotkała ?

                    > Twój Drogi Kolega z PKP źle odczytał moje intencje (nawet mu nie nawrzucałem,
                    > za nazwanie mnie „jakimś debilem z Północy”).

                    > Przeczytaj spokojnie tekst, po którym oberwałem.
                    > Było „za co” ?
      • Gość: azja Re: Wagmostaw dziś IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 06.04.02, 13:41
        biorąc pod uwage kto jeste ta osoba fizyczna
        ktora kupiła wagmostaw..to cienko widze jego przeszłosc.
        bo jesli ma byc cala inicjatywa porównawalna z żarciem jakie serwuje
        TO TU ..to w takim razie tfuuuuuuu

        no sory ale taka prawda...
        obym sie myliła!!!
        za kilka lat sie okaże..
    • tom_tom Re: Wagmostaw dziś 09.04.02, 07:46
      Mi tam jedzonko z To Tu na pl. Pocztowym smakowało (może nie jestem wybredny).
      Niedawno byłem na wagmostawie i nie wydaje mi się, by można było przywrócic
      swietność tego miejsca. a) staw jest straszliwie zaniedbany i zabrudzony a cała
      okolica brzydko zrośnieta. Trudno bedzie odbudować tu jeziorko z czystą wodą.
      b) sam budynek jest w stanie ruiny i trzeba włożyć tu kupę kasy c) dwie
      pierwsze rzeczy pewnie możnba zrobić - pytanie za ile? - ale otoczenia sie nie
      zmieni. Przecież nik nie zbuży tego paskudnego blokowiska, a z czymś takim
      trudno mówić o uroku miejsca.
      Chciałbym sie mylić.
      • abadonna Re: Wagmostaw dziś 09.04.02, 08:58
        tom_tom napisał(a):

        > Mi tam jedzonko z To Tu na pl. Pocztowym smakowało (może nie jestem wybredny).
        > Niedawno byłem na wagmostawie i nie wydaje mi się, by można było przywrócic
        > swietność tego miejsca. a) staw jest straszliwie zaniedbany i zabrudzony a cała
        >
        > okolica brzydko zrośnieta. Trudno bedzie odbudować tu jeziorko z czystą wodą.
        > b) sam budynek jest w stanie ruiny i trzeba włożyć tu kupę kasy c) dwie
        > pierwsze rzeczy pewnie możnba zrobić - pytanie za ile? - ale otoczenia sie nie
        > zmieni. Przecież nik nie zbuży tego paskudnego blokowiska, a z czymś takim
        > trudno mówić o uroku miejsca.
        > Chciałbym sie mylić.


        pewnie masz racje, a w dodatku pan Chabura-inwestor nie smierdzi az takim
        groszem. no ale pozostaje nam wierzyc w cuda, bo bez nich nic sie juz nie uda. A
        co do zarcia, poki chabura byl tylko na pocztowym kuchnie mial genialna, im
        wiecej otwieral punktow, tym bardziej schodzil na poziom psiej michy
        • tom_tom Re: Wagmostaw dziś 09.04.02, 18:26
          Ale z tej psiej michy też czasami mi coś smakowało. W Centrum Biznesu miał
          świetne kartofelki po chłopsku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka