IP: *.uz.zgora.pl 17.04.05, 19:38
hejka
szukalam na tym forum zielonogorskim, ale nei znalazlam podobnego watku, no
moze jeden tylko ale nikt na neigo nei odpowiedzial...

czy ktos moze polecic kogos albo jakis salon kosmetyczny ktory dobrze i w
miare tanio robi tipsy.
pytam sie tutaj, bo moze macie jakies doswiadczenie i wiece gdzie robic a
gdzie nie. ostatnio duzo ogloszen jest jednej babki od tipsow. 50zl. myslicie
ze to dobry pomysl??

pzodrawiami sorki za zasmiecanie forum
Obserwuj wątek
    • Gość: maz nie rob tipsow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.04.05, 22:20
      odkad moja zona robi tipsy lamie pazury co 1-2 tyg!!! :(
    • Gość: martita Re: T.I.P.S.Y IP: *.uz.zgora.pl / *.uz.zgora.pl 18.04.05, 16:37
      nie potrzebuje rady.. juz mialam tipsy, teraz chce sobie zrobic na nowo i
      poprostu nie wiem gdzie. ktos wie?
    • kot.bestia Re: T.I.P.S.Y 19.04.05, 10:24
      W Żarach dziewczyna świetnie robi paznokcie. Koszt to ok. 80 zł, ale warto tam
      pojechać i zapłacić. Jak chcesz namiar to napisz na mail gazetowy. Pozdrawiam.
    • martita503 Re: T.I.P.S.Y 21.04.05, 20:50
      szczrze mowiac, zrobilam u tej co sie wszedzie reklamuje kolo uczelni za
      50zl... efekt niby ladny... ale specjalistka powiedziala mi ze po 2tyg
      odprysna a jeden juz po 2 dniu..:(((
      poszlam do niej i mi wzmocnila.. mowi ze lepiej wiecej dac.
      takze nie polecam
    • Gość: marta Re: T.I.P.S.Y IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.05.05, 19:47
      jesli chcesz zrobic w ZG tipsy to ja robie w nowo otwartym salonie zdrowia na
      ul. Monuszki. jesli jestes zainteresowana to zadzwon pod nr 600059312 i sie
      umowimy. robie metoda akrylowa zelowa i fiberglas:) w salonie oferujemy takze
      opalanie metoda airbrush i cwiczenia na specjalnych lozkach. zapraszam:)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka