Gość: martita
IP: *.uz.zgora.pl
17.04.05, 19:38
hejka
szukalam na tym forum zielonogorskim, ale nei znalazlam podobnego watku, no
moze jeden tylko ale nikt na neigo nei odpowiedzial...
czy ktos moze polecic kogos albo jakis salon kosmetyczny ktory dobrze i w
miare tanio robi tipsy.
pytam sie tutaj, bo moze macie jakies doswiadczenie i wiece gdzie robic a
gdzie nie. ostatnio duzo ogloszen jest jednej babki od tipsow. 50zl. myslicie
ze to dobry pomysl??
pzodrawiami sorki za zasmiecanie forum