Gość: bankowy
IP: *.t19.ds.pwr.wroc.pl
28.06.02, 20:08
wlasnie wrocilem ze stadionu olimpijskiego
no i nie dali rady nasi chlopacy...
dopiero 5 miejsce,
na pocieszenie mozna bylo popatrzec jak wspaniale jezdzil pepe - 6 razy na
pierwszym wyscigu. szczegolnie jak na koncu walczyl z gollobem :)