Gość: izydor IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 16.09.01, 16:41 Nauczyciele z Zielonej Góry i okolicy - jak tam wasze awanse? Dlaczego nie ma was w edusseku? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj