zasieki1 27.09.05, 18:50 cikawe, czy tpsa, mzk, enea i inni dobiora sie do d..y chronionemu immunitetem bosakowi? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: M Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 27.09.05, 19:34 No co Ty w cuda wierzysz? Coś mi się zdaje, że te plakaty nie zostaną usunięte... Przecież prawo LPR'u nie dotyczy... Najwyżej zrobią jakiś protest lub kogoś obrzucą błotem (prawdziwym). Część z tych plakatów jest tak przyklejona, że wydaje mi się, iż ciężko będzie je usunąć. Ktoś (zapewne służby miejskie na nasz koszt) nieźle się przy tym narobi... Pozdrawiam M PS. Świat stanął na głowie... Dzieci w Sejmie........ :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piterek Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 27.09.05, 20:11 Boże broń nas przed tymi oszołomami od Giertycha. Teraz dopiero będzie się panoszył pan poseł Bosak i chronił za immunitetem. Ten elektorat ciotek różańcowych, który go wybrał pewnie zrobi noą pielgrzymkę w jego intencji do Toruniu, wszakże tam idol pobierał nauki u niejakiego pana Rydzyka. Dobrze, że chociaż ta zbieranina nie ma wielu przedstawicieli w sejmie i niewiele będą mieli do powiedzenia. A guru Giertych prawie w ogóle nie dostałby się do parlamentu i skąd by nasz poseł brał instrukcje co ma zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bosy Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.09.05, 20:42 Ten chłopaczek nie jest zdrowy psychicznie, niech się przeniesie na Białruś to kraj dla takich ksenofobów i faszystów. Jak można w obecnych czasach wyznawać takie poglądy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piotr Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.09.05, 20:49 Rzucał kamieniami w kobiety.Jest w bojówkach wszechpolaków.Jest też teraz w parlamencie przecież podobnie niewinnie rodził się faszyzm. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jasio Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 20:56 Ot przykład typowej manipulacji niezrównoważonego pajaca. Niejaki Piotr własnie przedstawił dowód na rzekomą faszystowską działalność Bosaka: bo rzucał kamieniemi (co jest nieprawdą i zostało sprostowane na antenie TVP) i jest w jakis bojówkach (ha ha ha ). To może Piotrze złożysz zawiadomienie do prokuratury? Takimi metodami opluwania posługiwał się nie kto inny jak [Gebels]- no i kto tu jest faszystą? :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jack Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 20:48 Są więc dowody na to, że nauka nauce nie równa. Dlaczego tak? Może tu grunt był lichy, może inaczej nie zrobiłby kichy. Może trza specjalistów nie od "parady", może też Bosak nie da im rady. Zatonie w Sejmie, dietę za cztery lata kto inny przejmnie... Cóż, trochę winni temu jesteśmy, zwracając uwagę na jego bezprawne zachowanie. Rozpętała się burza, a dla niego im głośniej o nim tym lepiej. Dla mnie nie jest posłem. Osłem tylko, osłem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Elka Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 21:27 Bosak -jutro idę na skrobankę!! Rzucisz kamieniem?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: van der Berg Gratuluję p. Bosakowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 21:30 Dwie rzeczy trzeba rozdzielić: 1. Dynamizm p. Bosaka, jego energię, samodoskonalenie, zapał do działania - budzą szacunek. Mało jest takiej młodzieży w Polsce. 2. Uważam, że ideologia, której jest wyznawcą trąci lekko myszką. Myślę, że p. Bosak dojrzeje kiedyś i będzie szedł swoją drogą, czego mu życzę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: db Re: Gratuluję p. Bosakowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 12:35 to mnie rozczarowales van der berg "1. Dynamizm p. Bosaka, jego energię, samodoskonalenie, zapał do działania - budzą szacunek. Mało jest takiej młodzieży w Polsce. 2. Uważam, że ideologia, której jest wyznawcą trąci lekko myszką. Myślę, że p. Bosak dojrzeje kiedyś i będzie szedł swoją drogą, czego mu życzę." 1. dynamizm, energia, zapal do dzialania-troche jest tej mlodziezy wszechpolskiej jednak, z jakim zapalem oblepili nielegalnie cale województwo, rozpowszechnili tysiące paszkwili na 'liberałow', brawo. z jakim zapalem tropią wrogów narodu - zydów(którzy ponoc sa wszedzie i ponoc rządzą tym krajem), niemców(co to zagrabic nasz majatek narodowy chcą) i masonów(blizej niezidentyfikowana grupa, do ktorej zaliczony moze byc kazdy wrog MW). Z jakim to dynamiz i energia potrafia zaprwadzic porzadek na ulicach - wp.. lumpom, punkom, romom, tudziez kazdemu kto stanie na drodze. Samodoskonalenie p. Bosaka - jak to rozumiec? czy chodzi studia, które dla co drugi polaka stały sie norma, faktycznie budzi to podziw. A moze chodzi o doskonalenie pogladów, które znajac wiele wczesniej wypwiedzi krzysztofa, są chore. 2. ta ideologia nie traci myszka(?), tylko narodwym socjalizmem... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: van der Berg db - nie mądruj się tylko pokaż swoje osiągnięcia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 16:33 Nie jesteś dla mnie ani bratem, anie swatem, dlatego nie pieprz głupot w rodzaju "rozczarowałeś mnie van der berg". To o czym piszę, piszę na własne konto, bo tak uważam. Ty natomiast, podobnie jak cały legion niedouczonych tzw. antyfaszystów papla głupoty o zagrożeniu faszyzmem. Żeby takie bzdury gadać, trzeba zupełnie nie znać historii najnowszej Europy i Polski. Polska i Polacy nadają się do komunizmu czy faszyzmu tak jak krowa pod siodło (parafrazuje słowa twojego czerwonego idola Josifa Soso Stalina - znanego antyfaszystę). Ktoś kto myśli, że Amerykanie czy UE pozwoliłaby na powstanie partii faszystowskiej w Polsce wykazuje totalną naiwność i głupotę. No chyba że, mamy do czynienia z zabiegiem semantycznym i zmieniasz właściwe znaczenie, treść i sens pojęć. Wiem, ze w tym momencie nie wiesz o co chodzi, bo logika nie jest dziedziną w której lewactwo czuje się dobrze. A tak naprawdę, idzie o to, ze lewactwo nie ma w dziedzinie idei nic do zaoferowania normalnym ludziom, tylko oferuje nienawiść do faszyzmu. Kto jest faszystą ? Ten kogo nienawidzi lewak. Cała ta twoja mądrość. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Andrzej Re: Gratuluję p. Bosakowi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 22:06 lepiej Bosak niż kwiaciarka. Ona jest niereformowalna.Tylko dużo krzyczy,na niczym się nie zna. Chce pomagać , zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mam tego dość !!! Re: Gratuluję p. Bosakowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 22:22 Za łamanie prawa trafia się do Sejmu - mądry Pan Bosak jest. Kto zapłaci ewentualne odszkodowania - komitet wyborczy Pana Bosaka... A kto mu odda te zapłacone odszkodowania - pewnie budżet panstwa, jako zwrot kosztów kampani. Czyli my wszyscy złożymy się za to, że Pan Bosak rozklejał plakaty gdzie chciał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwatorka Re: Gratuluję p. Bosakowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.09.05, 13:58 Sam widzisz, że nie miałeś racji opluwając tego młodego człowieka. Dostał poparcie od wyborców mimo tak licznych przeciwników na tym forum i mieszania go z błotem. Widać, że z honorem i kulturą u ciebie nie najlepiej.Życzę Panu Bosakowi owocnej pracy w sejmie i oby wokół niego było jak najmniej takich zaślepionych nienawiścią ludzi jak na tym forum. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buhahahahaha bosak, czas sprzątnąć ten chlew IP: *.ztpnet.pl 28.09.05, 16:02 czy ty naprawdę jesteś aż tak tępa ? nie rozumiesz co piszą inni ? bosak miasto nasze zaświnił i nie widzę jakoś aktywistów sprzątających po nim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obserwatorka Re: bosak, czas sprzątnąć ten chlew IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.09.05, 12:20 Nie przejmuj się ! Został wyznaczony czas na uprzątnięcie plakatów wyborczych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dziadek Michał Re: Gratuluję p. Bosakowi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.09.05, 23:25 Gratuluję!!! Potrzeba nam więcej takiej młodzieży. Proponuję nie zwracać uwagę na chamskie wypociny forumowiczów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: piotr Re: Bosakowi mówie nie!!! IP: *.zgora.dialog.net.pl 27.09.05, 23:32 Do Jasia daleko mi do Gebelsa tak samo jak daleko Bosakowi do Hitlera.Informacje czerpałem z mediów.Ten chłoptaś spokojny jest tylko w naszym mieście ale potrfi być agresywny w tłumie swoich bojówek ,bo jak inaczej nazwać tą organizacje?chyba nie forum dyskusyjne. Odpowiedz Link Zgłoś
wheelie Re: Bosak idzie do Sejmu 28.09.05, 00:12 Nie jestem zwolennikiem zadnej partii w Polsce, ale posłowi Bosakowi nalezy sie szacunek. Tym którzy go opluwają radze wylać swoją zazdrość lepiej do kibla, a nie na forum. Rozumiem ze niektorym ciezko pogodzic sie z faktem ze 24 - latek dostapil takiego zaszczytu, ale mam dla nich jedna rade - mniej smierdziec przed komputerem, a zabrac sie do roboty. Dobranoc. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kibic zgrzeblarek! żal wam d*pe ściska :) IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 00:50 hehe, tak tak, panie i panowie, teraz to krzyczycie na Bosaka i wyzywacie ale NIKT wam nie zabronił działać, wypowiadać się, pikietować i np. zawalczyć o mandat poselski... jemu się udało i niech ma, niech mu to na zdrowie wyjdzie... dlaczego ciągle tylko zazdrościcie i rzucacie mięsem... jak wam tak źle to trzeba było agitować ludzi na rzecz innych kandydatów albo samemu wystąpić w wyborach. Aaaa, dla wyjaśnienia, z tego co wiem to Bosak ma 28 lat... chyba... :) Osobiśćie nie jestem jego fanem bo to chłystek i na dodatek Wyznawca Rydzyka... nie świadczy to o nim najlepiej... ale ciężko mi go skreślić całkowicie gdyż po prostu go NIE ZNAM.... zobaczymy co nabroi w sejmie... aaa, a co do jego protestów to nie rozumiem waszej niechęci... przecież występował w "dobrej sprawie": - zabijanie nienarodzonych dzieci - to morderstwo!! Nie ma argumentów które będą w stanie usprawiedliwić i "wybielić" zabijanie!! - geje - przecież to ZBOCZEŃCY, którzy wkładają koledze "sikawkę" w "tyłek"... TO JEST CHORE!!! Zastanówcie się "poprawni politycznie" co gadacie!! Gejostwo to choroba i NIE JEST TO NORMALNE i dobrze że chociaż taki Bosak o tym mówił głośno. Jak już jesteście tacy "poprawni" to zastanówcie się jak byście się czuli jak by wasz synek przyszedł z kolegą i oświadczył że to jego "dziewczyna" itp... jaaaasne... was to nie dotyczy... eh, szkoda gadać i tak wiecie lepiej. a ten cały Bosak to przesadził z tymi plakatami, mam nadzieje że je usunie, a jak nie to ktoś powinien mu "dać nauczkę"... lekko wymodelować twarzyczkę za dziadostwo jakie zrobił w naszym pięknym mieście!! Do sprzątania pośle Bosak... ino prędk!! pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wer Re: żal wam d*pe ściska :) IP: *.dns1.us 30.09.05, 20:22 Poseł Bosak jest z rocznika 1982, czyli ma 23 lata!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biba Re: żal wam d*pe ściska :) IP: *.dns1.us 03.10.05, 11:51 A w ulotkach pisał ze ma 24 lata, ładnie nam sie zapowiada nowy posel. Troche mu to haslo wyborcze Z nadzieja w przyszłość nie pasuje. Bo ja dziekuje za takich ludzi jak bosak którzy droge do poslowania zaczynaja odrazu od klamstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: van deb Berg Pani Arweno -dlaczego dopuszcza pani do głosu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 00:53 Osoby, które nowowybranego posła nazywają "pieprzony hitlerjugend". To kwalifikuje się do doniesienia do prokuratury. Widać jakie pani ma sympatie. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Pani Arweno -dlaczego dopuszcza pani do głosu 28.09.05, 08:47 > Osoby, które nowowybranego posła nazywają "pieprzony hitlerjugend". To > kwalifikuje się do doniesienia do prokuratury. > Widać jakie pani ma sympatie. moje sympatie nie maja tu nic do rzeczy. nie siedze non stop na sieci, nie czytam wszystkich postow (choc sie staram), nie cenzuruje postow przed ich umieszczeniem! prosze sobie poczytac co siedzi pod linkiem 'opiekuje sie' a dopiero potem pozwalac sobie na uwagi poza tym mozna zglaszac posty do kasowania - widoczny odpowiedni przycisk, lub chocby mailem pozdr Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Szulgo Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 07:01 Nie tylko roztargniony, ale przede wszystkim przesadnie skromny, uczciwy, kompetentny i prawy człowiek. O tym, że dotychczas nie reprezentował nas w sejmie, zadecydowały te ostatnie cechy charakteru i niezwykle ubogie i pozbawione wilczych cech kampanie wyborcze. To powinno skłonić lubuskich wyborców do refleksji na temat wartości etyczno moralnych naszych przyszłych kandydatów do wszelkich wybieralnych władz. Nie docenili Pana Lubuszanie docenili Wielkopolanie. Szczere gratuluję i życzę sukcesów w pracy parlamentarnej dla dobra kraju i naszego regionu. Jestem przekonany, że właśnie Pan potraktuje swoją obecność w sejmie jako rolę służebną wobec swoich wyborców i Polskiego narodu. Serdeczne słowa łącze Jan Szulgo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan szulgo Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 07:04 Pprzepraszam. To dotyczyPosła W. Czarneckiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Szulgo Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 07:05 w drugim. To przykre, że młodzież polska stawia znak równości pomiędzy patriotyzmem, a szowinizmem, lub wartościami narodowymi, a faszyzmem czy nacjonalizmem. Jak głębokiej edukacji potrzebują ci, co używają azjatyckiego języka i nie dopuszczalnych epitetów i porównań? A „takie mają być Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie”. Żyjemy w państwie demokratycznym, którego ambicją jest tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego każdy w tym kraju ma prawo do wyrażania swoich poglądów i ich obrony To robił Bosaki. Chwała mu za to i oby takiej młodzieży buło jak najwięcej. Postępował jednak w ramach obowiązującego prawa i nie przekraczając zasad etyczno moralnych podyktowanych kulturą łacińską, do której od wieków należymy. A jakimi zasadami kierują się ci, co Pana Bosaka, z woli narodu posła Rzeczpospolitej obrzucaj epitetami i karalnymi porównaniami?. Życzę Panu Posłowi Bosakowi błyskotliwej kariery politycznej, ponieważ swoim czynami udowodnił, że na nią zasługuje. Jestem przekonany, że tę karierę, wykorzysta dla dobra kraju a szczególnie swoich rówieśników, którzy go dzisiaj obrzucają błotem. Do pracy Panie Pośle Bosak! Jest wiele do zrobienia. Serdecznie pozdrawiam Jan Szulgo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jan Szulgo Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 07:11 Jescze raz przepraszam. ale towiek daje znać o sobie. Proszę zwrócić uwagę, jakim językiem posługują się przeciwnicy, a jakim zwolennicy Posła Bosaka. Chamstwo i język rynsztoka w pierwszym przypadku i wyważone, przemyślane opinie do tego pisane w miarę poprawną polszczyzną w drugim. To przykre, że młodzież polska stawia znak równości pomiędzy patriotyzmem, a szowinizmem, lub wartościami narodowymi, a faszyzmem czy nacjonalizmem. Jak głębokiej edukacji potrzebują ci, co używają azjatyckiego języka i nie dopuszczalnych epitetów i porównań? A „takie mają być Rzeczpospolite, jakie młodzieży chowanie”. Żyjemy w państwie demokratycznym, którego ambicją jest tworzenie społeczeństwa obywatelskiego. Dlatego każdy w tym kraju ma prawo do wyrażania swoich poglądów i ich obrony To robił Bosaki. Chwała mu za to i oby takiej młodzieży buło jak najwięcej. Postępował jednak w ramach obowiązującego prawa i nie przekraczając zasad etyczno moralnych podyktowanych kulturą łacińską, do której od wieków należymy. A jakimi zasadami kierują się ci, co Pana Bosaka, z woli narodu posła Rzeczpospolitej obrzucaj epitetami i karalnymi porównaniami?. Życzę Panu Posłowi Bosakowi błyskotliwej kariery politycznej, ponieważ swoim czynami udowodnił, że na nią zasługuje. Jestem przekonany, że tę karierę, wykorzysta dla dobra kraju a szczególnie swoich rówieśników, którzy go dzisiaj obrzucają błotem. Do pracy Panie Pośle Bosak! Jest wiele do zrobienia. Serdecznie pozdrawiam Jan Szulgo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Vaterland Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.twi.tudelft.nl 28.09.05, 10:10 na kilometr jedzie od ciebie mw. wiem jakie tam macie zwyczaje, wiec dalej wchodz bosakowi w odbyt. Odpowiedz Link Zgłoś
arwena Re: Bosak idzie do Sejmu 28.09.05, 10:37 odpowiadam Ci tylko ze starej sympatii (pamietam jeszcze dyskutacje z Miguelem i pozdrowienia z Holandii) najchetniej zdelegalizowalabym dzialalnosc MW i zakazala uczestnictwa w zyciu publicznym osobom gloszacym nietolerancje w jakiejkolwiek dziedzinie. moje poglady z tego tytulu charakteryzuje rowniez tolerancja dla osob popierajacych Bosaka (choc nigdy w zyciu nie pojme, jakim cudem taki niepowazny mlokos powinien reprezentowac mnie jako czastke spoleczenstwa w demokracyjnej formie wladzy). na forum kasuje wypowiedzi niezgodne z netykieta i regulaminem - w sumie to naprawde proste, wystarczy stosowac sie do pewnych zasad pozdrawiam liberalow. vive la 15%! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John F. Kennedy Do pseudo-elfki Arweny - parę ważnych spraw IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.05, 13:26 Wybrałaś sobie psudo z "Władcy pierścieni", gdzie elfka Arwena jest uosobieniem mądrości i dobra. Możnaby domniemywać, że są to wartości, które wyznajesz i które znajdują pośrednio jakieś odzwierciedlenie w twoich postach, tu na łamach Forum. Dopóki byłaś forumowiczem wszystko było OK. Ponieważ masz pęd do władzy , objęłaś funkcję społecznego cenzora na forum (appetitus, libido władzy - czy jesteś zakompleksiona ???; jeżeli wiesz o kogo i o co chodzi, to zalecam lekturę Freuda). I zapewne nie zdajesz sobie z tego sprawy, że twoja sytuacja zmieniła się zupełnie, przestałaś być jednym z forumowiczów, straciłaś naiwną niewinność. Masz władzę nożyczek, władzę kastrowania, masz władzę unicestwiania wypowiedzi, masz moc zniekształcania dyskusji, moc "korygowania" i kłamania zarazem. Z twoich naiwnych wypowiedzi wynika, ze nie masz świadomości swojego stanu rzeczy. Jeżeli dostałaś tak potężną władzę tu na forum, to po pierwsze powinnaś: 1) w swoich wypowiedziach umieć stosować zasady interpunkcji w języku polskim; wybacz moją ostrą ocenę, ale twoje posty przypominają bełkot bez ładu i składu, 2) znać i UMIEĆ INTERPRETOWAĆ NETYKIETĘ, a nie tylko powoływać się na nią, 3) być neutralnym politycznie i nie pozwalać sobie na okazywanie sympatii czy antypatii w rodzaju "zdelegalizowałabym działalność MW" itd. bo w tym momencie wkraczasz w dziedzinę praw gwarantowanych przez Konstytucję: jeżeli prokuratura nie wystąpiła do sądu powszechnego o delegalizację MW i sąd jej nie orzekł, to ty głosząc publicznie tu na forum takie tezy (jako cenzor), po prostu nawołujesz do odebrania praw osobom, które przynależą do MW: postępujesz w tym momencie jak faszysta lub komunista - wybierz, co korzystniejsze dla ciebie. I żeby było jasne, nie głosowałem na Giertycha, a swoje poglądy polityczne określam jako konserwatywno-liberalne moja ty biedna elfko Arweno. Mam nadzieję, ze nie wytniesz mi tego niewygodnego dla ciebie postu, walniesz się w piersi (tylko swoje, nie czyjeś) i wyciągniesz wnioski. A pan Bosak protestując przeciwko aborcji miał całkowitą rację. Pomyśl Arweno, gdyby twoja mamusia była taka liberalna, to może nie mielibyśmy tu na tym forum kastrującej cenzorki . Pozdrawiam i czekam na odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: VTS Re: Do pseudo-elfki Arweny - parę ważnych spraw IP: *.ztpnet.pl 29.09.05, 16:41 wg mnie jest nieetyczne operować nożyczkami i zabierać aktywny głos w dyskusjach a zwłaszcza zakładać nowe wątki, jak czyni to gościu z forum gorzowskiego, ten już całkiem przygina a co do pisowni i interpunkcji to czepiasz się to nie poczta dyplomatyczna pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
armex Re: do John F. Kennedy 29.09.05, 19:16 A właściwie do gościa który kradnie tak znakomite nazwisko.Choć wmawiasz nam, że masz inne poglądy jak MW, to rozumujesz tak jak oni.Co w tym złego ze Arwena przedstawiła nam swoje poglądy? Czy to powód żeby ją obrażać? Wydaje mi się, że w ogóle byś nie zareagował gdyby Arwena napisała że popiera Bosaka i indentyfikuje się z tym nacjonalistycznym ugrupowaniem. Też nie rozumiem jak to możliwe, że tacy ludzie jak Bosak nas reprezentują. No cóż, nasza demokracja jest jeszcze młoda i zdarzają się takie egzotyczne dziwolągi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: John F. Kennedy Re: do John F. Kennedy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 03:07 Pisałem już o tym. Gdyby JFK nie został zastrzelony, to byłby po prostu zaliczony w poczet kiepskich prezydentów. Jak np. niejaki Jimmy Carter - hodowca orzeszków ziemnych. JFK odpowiedzialny jest za brak w skuteczności w stłumieniu komunizmu na Kubie i rozpoczęcie wojny wietnamskiej. Nie rozumiesz tego, co napisałem. A napisałem, że funkcjonariuszka cenzury Arwena źle pełni swoją funkcję, gdyż nie potrafi wznieść się ponad swoje osobistw symapatie czy antypatie. Domniemywam, że przeszkadza jej w tym jej własna psychika - owo libido władzy, chęć manipulacji ludźmi, która w niej tkwi jak zadra. Ty zupełnie nie wiesz o co chodzi. A ona ma naprawdę poważne problemy ze sobą, być może nawet nie zdaje sobie z tego sprawy. A twoje rozważania o podobieństwach mojego sposobu myślenia do MW przyklejaj na skrzynkach elektrycznych na deptaku. To może kogoś zainteresować, na przykład jakieś gimanzjalistki ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 28.09.05, 08:13 Proponuje żeby nasi dzielni chłopcy z MW którzy tak dzielnie walczyli w komisjach wyborczych i przy rozklejaniu plakatów zajeli się teraz czyszczeniem miasta z wizerunku tego chłopca który ma problemy z trądzikiem a nie wypisywali na forum jaki on uczciwy i sympatyczny gość. Odpowiedz Link Zgłoś
ant777 dobrze że ten człowiek nie jest z Gorzowa 28.09.05, 10:44 Jak przeczytałem historię jego krótkiego jak dotąd życia, to włos mi się zjeżył. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: swój [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.09.05, 11:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: nukle Panie bosak, a może pedałów prosto do gazu co? IP: *.gorzow.mm.pl 28.09.05, 15:57 Jak taki człowiek ma reprezentowac moje interesy w sejmie, to ja dziękuje bardzo, ale wysiadam. >>> Panie Bosak, a może pedałów Prosto do gazu co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ss Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 12:40 widac niewiele trzeba by został(p)osłem Odpowiedz Link Zgłoś
lubuskielotnisko Re: Bosak idzie do Sejmu 30.09.05, 16:48 Niezbyt etyczny był ten hit... tfu, bosak, jeśli chodzi o rozlepianie plakatów. Z tego co widziałem to innych ładnie pozalepiał, klejąc je jak tapetę jeden obok drugiego.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zielonogórzanin [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.05, 17:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zasieki1 Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.05, 17:34 po raz kolejny pytam cie adamie - sprzatnales juz po sobie plakaty ze skrzynek itp? twoje zachowanie jest tak samo bulwrsujace jak bosaka. z etyka bedzie mi tu wyjezdzal... Odpowiedz Link Zgłoś
landy Re: Bosak idzie do Sejmu 30.09.05, 21:17 niezaleznie od pogladow to bosak jest chyba bardzo ladnym chlopakiem moze zbajeruje tak jakas poslanke np. Katarasinska lub chocby Begerowa, ktora jak wiadomo lubi te sprawy i zbalamuci kobity do szczetu z korzyscia dla zielonej gory? w koncu zych co mu jeszcze czasem staje juz do tego sie raczej nie nadaje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: handlowiec Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.gorzow.mm.pl 01.10.05, 00:14 Jak mi ten Wasz koleś nie pozrywa i nie odnowi elewacji na moim sklepie, to obiecuję że zrobię zdjęcie i wyślę do prasy lokalnej i centralnej. Rozumiem że nie on sam te plakaty rozklejał, ale zatrudnił jakiś idiotów którzy nie szanują prywatnej własności. To nie zmienia faktu że jest za to odpowiedzialny. Jesli plakat do poniedziałku nie zniknie, podam dokładny adres sklepu w Gorzowie gdzie został przyklejony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ericsson Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.10.05, 02:35 Brawo! Gnojstwo trzeba tepic! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 01.10.05, 09:57 Sam widziałem jak facet niedaleko PKS-u zrywał plakat tego chłopca i też mówił że gość mu za to zapłaci.Jakby każdy pociagnął Bosaka do odpowiedzialności za te plakaty to by mu diety poselskiej zabrakło. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mk Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 00:35 A Zielonej Górze gratulujemy Bosaka! Tyle i az tyle. Nie jestem zwolennikiem LPR-u ale jeśli ktos z naszego województwa z tej własnie partii mial się dostać do sejmu to dobrze że był to Bosak. Ktos zna poprzedniego posla LPR-u z Lubuskiego? Przypomnę że był to mieszkaniec Sulechowa. Ktoś pamięta? Pewno nikt i w tym problem. Takich ludzi z naszego regionu nam nie trzeba. Ja wierze w młodych lubuszan, m.in.w Bosaka. Nie lubię LPR ale Bosak zaimponował mi dostaniem się do Sejmu z dalekiej pozycji i to mimo młodego wieku co wydawałoby sie nie dawalo szans na głosy babć z kółka różańcowego na czym bądż co bądź stoi LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ? Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.05, 00:37 cel uswieca srodki? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biba Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.dns1.us 03.10.05, 11:16 Moze i sie dostał Bosak do sejmu ale na pewno nie na uczciwych zasadach nie wspomne ile poszlo pieniedzy na jego kampanie.Powiem tylko tyle koles nie wylozyl ani jednej zlotowki ze swojej kieszeni. Dostal z centrali jako jedyny na liscie taka sume ze w głowach wam sie nie miesci. Dostał i wydal wiecej niz na kampanie przeznaczyla Bukiewicz, Wontor, Materna. Przeciez on mial dziesiatki tysiecy plaktow takiego formatu ze glowa boli i kleil je jeden obok drugiego. To az wstyd miec takiego posla, jak ludzie mogli glosowac na niego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 14:05 Jako pupilek Giertycha dostal... Poza tym chlopak w jego oczach to dobra inwestycja na przyszlosc. PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ewa Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.10.05, 15:48 "Mlodziez jest jak plastelina - można ją wspaniale formować, jak się chce". tak twierdzi Rydzyk a Bosak pobierał nauki u niego rok czasu.Ładnie wszystko pokazał wczoraj TVN. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: AB zazdrość!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.05, 23:20 I co z tego zazdrościsz?? nawet jeśli tak to miał prawo!!tybys nie wziął kasy?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lenio Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.maxnet.66.pl / *.zgora.dialog.net.pl 03.10.05, 17:31 Oczy powinny zamknąć się ze wstydu, że takiego posła będziemy mieli z Lubuskiego. Rzygać się chce... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: franek Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 03.10.05, 17:35 nie wiem , nie znam gościa, ale tak jest jak 60% siedzi na tyłkach w domu zamiast głosować, dopiero jak w sejmie będą same głąby to może coś zakumają Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kasiula Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 22:36 Bosak jestem z Toba!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Beatka Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 22:36 Super ze sie dostal to fajny chlopak! Zrobi duzo dobrego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: biba Re: Bosak idzie do Sejmu IP: *.dns1.us 03.10.05, 23:06 Bosak fajny??? co ty widzisz w nim fajnego??? On jest straszny, podaj jakis przyklad dlaczego jest fajny. Wiem ze to twoj pewnie chlopak i nie musisz podpisywac sie Kasiula a za chwile Beatka :D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re Kolejny radny gw o ZG IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 23:10 Zapraszam na forum gw gdzie pokazane jest jak radni gw wspierali nas przy drodze S3. Tekst pelen nienawisci do ZG (czytelnik ziemi gorzowskiej) i to od radnego!!! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Re Kolejny radny gw o ZG IP: *.ztpnet.pl 03.10.05, 23:21 Watek powinien byc skasowany (mowie tu o watku radnego z gw co go zalozyl na forum gw) poniewaz wzbudzil negatywne emocje wlacznie z namawianiem do ZABIJANA zielonogorzan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Kibic Re: Re Kolejny radny gw o ZG IP: *.gorzow.mm.pl 03.10.05, 23:50 Spadaj kretynie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bond Wpadłem tu i co widzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 13:03 "Postępowcom" z dawnej ROAD-UD-UW a obecnie PD-SLD w głowie się nie mieści, że kolo wydawszy na kampanię setki razy mniej niż ich czerwoni bązowie (Owoc, Danielak, itp) został posłem, dobre! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pemputurukantu Re: Wpadłem tu i co widzę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 13:13 to fakt pewnie wydał mniej, bo kazdy inny kandydat musiał słono zapłacic za miejsce na słupie ogłoszeniowym, a ten gość przy pomocy kumpli w MW dopuścił sie do wielokrotnego złamania prawa i naryszenia wielu przepisów, rozklejająć swoje plakaciki po 10szt kolo siebie, w miejscach gdzie mu sie to tylko podobało malo tego, po dzis dzien żaden z tych nielegalnie naklejonych plakatów nie został usunięty... brawo panie Bosak, zero skrupułów w walce o władze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zg Re: Wpadłem tu i co widzę IP: *.ztpnet.pl 15.10.05, 13:47 Malo kasy wydal???????/ Taaaaaaa malo:) PZDR Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bond CHORZY Z NIENAWIŚCI DO WSZYSTKICH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.10.05, 14:07 I WSZYSTKIEGO CO NIE MA SOBIE PIERWIASTKA LEWICOWOŚĆ-LEWACTWO, OT TOLERANCJA (Wańkowicz dodałby psia ich mać). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kuba Re: CHORZY Z NIENAWIŚCI DO WSZYSTKICH IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.10.05, 14:48 No nie tak miało to wszystko wyglądać, nie tak.Rządzić Polską miały siły "postępu" kreowane przez ultra-liberalne (lewicowe) media a tu taki klops; z wizytą do Polski przybywać będą tylko przedstawiciele organizacji rasistowskich a postępowcy tacy jak np. Zapatero, czy Chawez, nie mówiąc o J.Fisherze z obrzydzeniem spoglądać będą w naszym kierunku. Odpowiedz Link Zgłoś
landy Re: Bosak idzie do Sejmu 19.08.06, 21:58 Niech żyja; andrzejusa karolek i landy Hura Odpowiedz Link Zgłoś