Dodaj do ulubionych

SLD a sprawa stadionu

11.01.06, 15:12
Witam serdecznie
Zamieszczam poniżej oficjalne stanowisko

Oświadczenie Rady Miejskiej Sojuszu Lewicy Demokratycznej
w Zielonej Górze


W związku z informacją o niekorzystnej decyzji Komitetu Sterującego
ustalającego kolejność realizacji projektów inwestycyjnych
z dofinansowaniem ze środków pomocowych, Rada Miejska SLD stwierdza, że
istnieje duże zagrożenie, że zielonogórski projekt remontu i przebudowy
stadionu żużlowego może nie uzyskać niezbędnych środków finansowych.
Rada Miejska SLD apeluje do Zarządu Województwa, który jest władny wpłynąć na
zmianę decyzji Komitetu Sterującego, o rozważenie możliwości realizacji
projektu remontu i przebudowy stadionu żużlowego.
Uważamy, że jest to niezwykle ważny problem nie tylko
o charakterze sportowym, ale i społecznym wymagającym rozwiązania.
Uważamy, że Stadion Żużlowy powinien zostać przebudowany.
Obserwuj wątek
    • Gość: Adam Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.01.06, 15:33
      Dlaczego??Bo projekt miasto nie tak opracowało.W ten argument mogę jedynie
      uwierzyć gdyż za wszystko co się weżmie urząd Miasta to wielka bryndza.
      • Gość: kibic Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.ztpnet.pl 11.01.06, 17:56
        Chłopie! To właśnie Bocheński i spółka z SLD podjął decyzje o przsunięciu
        stadionu na 3 miejsce po Gorzowie i Zarach.Projekt był najlepszy i do tego
        momentu był na pierwszym miejscu.Nie ośmieszaj się SLD-eku takimi wpisami.
        • Gość: Adam Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.01.06, 18:47
          Czytałeś napewno nie ja słyszałem że ten projekt na 100% by nie przeszedł.A
          zastanów się dlaczego.Dla mnie Bochen i Ronowicz to już przegrani politycy.
    • Gość: Wojciech Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.01.06, 18:01
      SLD postępuje podobnie jak PO w sejmie, tylko na szczeblu lokalnym. Jako
      przegrani, póki jeszcze mogą, aby pokazać jak jest źle będą szkodzili bieżącej
      władzy kosztem mieszkańcow. PO na skalę ogólnopolską, SLD na skalę miejską.
      Żeby tylko pokazać, że Ronowicz coś nie wyszło, czerwony bochenek zatapia
      rodzinne miasto.
      W dodatku jest drugie dno takich decyzji, tutaj w Zielonej Górze, gdzie rządzą
      dwie opcje polityczne patrzące sobie na ręce nie ma "atmosfery" czy też
      możliwości do robienia przekrętów. O wiele łatwiej jest np. w Gorzowie, gdzie
      czerwoni z SLD robią co chcą i tam kierują kasę.

      • Gość: zorientowany Re: do Wojciecha - SLD i PiS IP: *.zgora.dialog.net.pl 11.01.06, 18:10
        SLD postepuje jak PiS w państwie, tylko na szczeblu lokalnym. :-) Wszystko dla
        siebie i dla swoich - ważniejszy jest interes partyjny.
        W tym przypadku ważniejsze jest utrzymanie w rękach SLD Gorzowa Wlkp. i Żar niż
        interes Zielonej Góry, gdzie SLD ma nikłe szanse wyborcze.
        Proste?
        • Gość: Wojciech Re: do Wojciecha - SLD i PiS IP: *.icm.edu.pl / *.icm.edu.pl 11.01.06, 18:16
          Nie zauważyłem, żeby PiS szkodził Polakom. PO to robi, chociażby becikowym,
          tylko po to aby zwiększyć deficyt budżetowy. W Zielonej mamy sytuację
          analogiczną, za Listka nic się nie działo, teraz uzbrojono spalony las, rusza
          Polska Wełna, remonty w całym mieście i miał być także remont stadionu, to SLD
          żeby tylko dokopać prezydentowej uwaliło tą inwestycję.
          Zreszta SLD i PO od dawna razem głosują w sejmie, wspólne interesy...
    • fars Re: SLD a sprawa stadionu 11.01.06, 18:04
      a oto stanowisko przeciętnego mieszkańca :

      nie będzie stadionu, basenu ani mostów dookoła, serdecznie dziękuję :-(
      • Gość: zg Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.ztpnet.pl 11.01.06, 19:04
        Ronowicz jaka jest kazdy widzi ale ZG by nie zdradzila tak jak zdrajcy z lsd.

        Basen
        Osiedle kronopolu
        Teraz stadion

        Wszystko aby prezydentowa nie miala za duzo sukcesow
        tylko ze to dzialanie na szkode miasta!!!!!

        dzis w rozmowie z Gromadzkim wyszlo iz najprawdopodobniej trwa walka wewnatrz
        SLD a Bochen chce kandydowac z list Zarskiego Sld.

        na nic mi te tlumaczenia Markiewicza ze SLD chce budowy stadionu.
        Jestescie panie Markiewicz partia ktora dziala na niekozysc ZG.
        Jacy u was ludzie w szeregach sld skoro dla wlasnych celow zdradzaja swoje
        miasto????

        Ps. pozdrowienia dla Pani Danusi
    • Gość: Kibic Dla jasności... IP: *.ztpnet.pl 11.01.06, 20:29
      Media trąbią że projekt dostał 94 pkt na 100 możliwych w momencie oceny wniosku
      i zajął pierwsze miejsce. To, że został utrącony nie wynika zatem z kiepskiego
      opracowania projektu, drodzy Towarzysze, tylko z politycznej decyzji Towarzyszy
      Bochena i Brachmańskiego z SLD!.
      O Ronowicz można różne rzeczy powiedzieć, ale zawsze była za żużlem i stadion
      traktowała priorytetowo i za to jako kibic Falubazu dziękuję!
      A Brachmańskiego wywieźć na taczkach na lodowisko do Gorzowa, bo tam jego
      miejsce. Zresztą planujemy manifestację, jak Brachmański wróci z tej Ukrainy...
      wyślemy go na wschód dożywotnio!
    • Gość: Zbyszko Re: SLD a sprawa stadionu IP: *.ztpnet.pl 11.01.06, 20:36
      Miejskie SLD broni tyłka partii bo wie, że Bochen i Brachmański popełnili w
      Zielonej samobójstwo i zapłaci za to SLD!!! Panie Listowski powinien Pan się
      wstydzić za kolegów! Na Pana miejscu, to w ogóle bym się na mieście nie
      pokazywał!
      • Gość: zg Re: SLD znowu zdradzilo!!!! IP: *.ztpnet.pl 11.01.06, 20:58
        SLD chce ratowac twarz przed wyborami jak mowi Z.Listowski

        "SLD w mieście chce ratować twarz przed wyborcami. Zapowiada po cichu, że
        dołoży do stadionu żużlowego 6 mln zł budżetu miasta, kosztem innych
        inwestycji."

        Pojebalo ich????
        Dac tyle kasy z budzetu miasta gdy moglo byc z UE o wiele wiecej?????

        Jak wy chcecie ratowac twarz????/

        JA sie pytam po co ten panel ekspertow, ktory dal tyle punktow projektowi
        stadionu???/
        Po cholere skoro sld-owska sitwa robi co chce????????/

        SKANDAL!!!

        PZDR
        • fars Re: SLD znowu zdradzilo!!!! 11.01.06, 21:24
          niektórym wybrańcom narodu wydaje się, że są nizastąpieni i czują jakiś
          szczególny dar, którego nie chcą stracić, ale nagle okazuje się, że ten dar
          mają także inni normalni, zwykli ludzie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka