megi_k
03.04.06, 20:42
Na ścieżce rowerowej os. Cegielnia-Ochla (przed szczytem Góry Wilkanowskiej
jadąc w stronę kąpieliska), jacyś geniusze wysypali na drogę kilka wywrotek
cegły i innych śmieci z rozbiórki. W środku lasu, w miejscu gdzie codziennie
spacerują zielonogórzanie, 3 km za amfiteatrem. Na budowę tej ścieżki wydano
ponad 300 tys. euro. Po 2 latach od budowy 12 km fajnej trasy, pozostała
błotnista droga pełna dziur po której jeździ więcej aut niż rowerzystów.