podtymnickiemjestemja
03.02.03, 08:04
Ja mam takie zapytanie:
1. Czy miasto zamierza zrobic cos w kierunku ukrocenia biegania samopas po
osiedlach psow straszacych juz nie tylko dzieci, ale i doroslych takze? Moze
jakies kary dla pseudowlascicieli tych pchlarzy? Za wzor stawiam miasta
francuskie, gdzie ten problem wladze miejskie swietnie rozwiazuja.
2. Niedawno stopnial snieg i oczom naszym ukazal sie obraz nedzy i rozpaczy:
cale trawniki sa po prostu zanieczyszczone przez kundle; na szczescie snieg
znowu spadl i wszystko przykryl. Niestety dzieci na naszym osiedlu chcialy
ulepic balwana... zrobily kulke wielkosci pilki tenisowej i dalej juz nie
mogly jej toczyc, bo co krok natykaly sie na psie lajno :( Nie chce wiedziec
co jest w piaskownicach... Na chodnikach tez niestety to lezy... :(
Alpeluje o jakies konkretne dzialania majace na celu poprawe tego stanu
rzeczy!