juliagreen
05.03.07, 20:11
Temat bumerang... Dziwi mnie nieproporcjonalność między wielkością i
sprawnością autobusu a ilością pasażerów. Dlaczego np. autobus linii 19
zawsze jest przegubowy i niskopodłogowy, mimo, że jeździ nim garść pasażerów?
Świeci pustkami, a np. zerówka czasem jest "krótka" i naprawdę już wysłużona,
mimo, że jeździ nią sporo pasażerów. Oczywiście popularne ósemki prawie
zawsze, mówiąc delikatnie, pękają w szwach, pomimo częstotliwości przyjazdów.
Drugą sprawą są tablice elektroniczne. Wiem, że na razie są testowane, ale są
juz naprawdę długo w naszym mieście i cały czas występują tam rażące błędy-
np. najpierw autobus jest za 5 min, potem za 8, a potem znika zupełnie.
Jednym słowem- co jest?:) Rozumiem, że nie wszystkie kłopoty można zwalczyć,
ale jak myślicie (zwracam się tu szczególnie do Pana Jacka:)), jak może się
to zmienić?