Dodaj do ulubionych

Brutalne morderstwo pod Lubskiem

26.10.07, 17:52
Ostatnie zdania tekstu:
"22-latek trzy dni przed śmiercią rozpoczął pracę jako strażnik
więzienny. Za morderstwo grozi mu nawet dożywocie." - śmiać sie czy
płakać?
Obserwuj wątek
    • Gość: Eryk Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: *.ztpnet.pl 26.10.07, 19:26
      Nie zebym sie czepial ale Panie dziennikarzu, przeczytalby Pan co za
      bzdury Pan pisze zanim wrzuci je Pan na strone.
    • Gość: Myszkin Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: 217.153.124.* 27.10.07, 15:38
      "22-latek trzy dni przed śmiercią rozpoczął pracę jako strażnik
      więzienny. Za morderstwo grozi mu nawet dożywocie." Piękne
    • Gość: taki jeden Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: 82.160.81.* 27.10.07, 18:03
      To w końcu ten 22-latek był ofiarą czy mordercą?
    • jola1711 Brutalne morderstwo pod Lubskiem 27.10.07, 22:24
      Hehe, parodia z tego artykułu. 22-letni Krzysiek pójdzie do więzienia za to, że
      się zabił?? Dobre :)
      A tak poważnie, to ten cały dziennikarz widocznie pisał to w pośpiechu.
      POZDROWIONKA DLA DZIENNIKARZA!!
    • Gość: Aska ech dziennikarze......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.07, 01:16
      Niestety dziennikarze bez względu z jakiej sa gazety,zwykle działają
      w pośpiechu i popełniają gafy.
      Ja osobiście juz kilka razy przekonałam się o tym ,że nie potrafią słuchać i
      pisać,są leniwi (najlpiej żeby dać im opisany temat do ręki), nie słowni....nie
      odpisują na maile.nie dotrzymują słowa.
      Doznałam tego i do tych z Lubuskiej i od tych z Wyborczej.
      I co?zniechęciłam się do wszelkich inicjatyw społecznych w których ewentualnie
      mogłyby pomóc media.

      I żebyście nie sądzili,że to ze mną coś jest nie tak.
      Kilkoro moich znajomych też nacieło się na przeróżnych dziennikarzy.
      Przykre.
      Nie wszyscy są tam w mediach z powołania.niestety:(
      szukają sensacji a prawdziwe tematy mają w d.........
      • Gość: Qrnaolek ech mordercy... IP: *.ztpnet.pl 28.10.07, 22:19
        Co wam QRWA odbiło że się czepiacie słówek.
        Taka znieczulica że modus operandi sprawcy-mordercy was QRWA nie rajcuje tylko
        literówki.
        Pokolenie dewiantów znieczulonych na krzywde ludzką...
    • Gość: anonim Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.10.07, 16:36
      Śmierć za śmierć.
    • Gość: x Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: *.zgora.dialog.net.pl 31.10.07, 16:48
      Morderca spalił niewinnego człowieka. Moim zdaniem jego kara powinna
      być taka sama.
    • Gość: narzeczona Krzysia Re: Brutalne morderstwo pod Lubskiem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.03.08, 13:35
      jakim prawem robicie sobie jaja z tego ze niewinny czlowiek nie żyje.Wszyscy
      jestescie cwani bo sami tego nie przeżyliście.Kazdy sie wypowiada jakim to
      dobrym czlowiekiem byl morderca,ale najwidocznie nie wiecie co mowicie i
      piszecie.Bo tak jak wypowiadaja sie nauczyciele ze szkoly mordercy jaki to byl
      dobry uczen to najwidoczniej mole ksiazkowe wygryzly mu mozg.Bo co ma piernik do
      wiatraka.Zajmijcie sie najlepiej swoimi sprawami,a bliskich KRZYSIA zostawcie w
      spokoju.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka