Dodaj do ulubionych

Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie

06.05.08, 22:02
Miośnik betonu nawet wolał wyciąć ogromne drzewa pod swoim domem-
firmą by zrobić parking niż wyprowadzić się do nowo-wybudowanej
siedziby na Spalonym Lesie. A boisko to było już w reklamach osiedla
Cegielnia. No cóż... kolejne domki to interes a boisko? A las? Tyle
domków można wybudować w to miejsce.
Obserwuj wątek
    • joanna19694 Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie 06.05.08, 22:13
      Wszystko pieknie,ale właściciel Sanbudu wykazał się totalną
      ignorancją w stosunku do przyrody.
      Prace na gliniankach zrobił w okresie kiedy tam jest najwięcej
      ptasich gniazd!Lęgna się gady i płazy.

      Zniszczyli zarośla żeby nasadzić nowe,
      czyż to nie piękne i mądre??:(((

      To nie pierwszy wandalizm tej firmy.

      Jestem w posiadaniu zdjęć lip rosnących przy Dąbrowskiego gdzie
      Sanbud robił niedawno nawierzchnię.
      Zero szacunku dla drzew!!!!!!
      Jeśli uschną mam dowód i nie omieszkam go wykorzystać bo nie godzę
      się żeby jakis prywaciarz
      niszczył to co należy do nas wszytskich!
      Tyle sie mówi i pisze o ochronie przyrody a urzędnicy i sanbudowcy
      jakby byli ślepi i głusi:(
      WSTYD!!!!!!


      • Gość: Marek Do Sanbud IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.05.08, 23:34
        Zróbcie tam przyzwoite łowisko dla wędkarzy za jakąś opłatą to
        chętnie tam przyjade z jędrzychowa, żeby sobie złowić lina czy
        szczupaka.
    • Gość: Jester Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie IP: *.zgora.dialog.net.pl 06.05.08, 23:53
      "Będzie znowu cicho i spokojnie. Pod koniec maja całość wraz z nasadzeniami
      powinna być już gotowa"

      Cicho i spokojnie to nie będzie tam już nigdy. Poza tym już widzę te tony śmieci
      walające się po okolicy i nie opróżniane przez nikogo kosze na śmieci.
      Pozostanie syf którego nie będzie miał kto sprzątać. Zawsze znajdzie się ktoś
      kto zrealizuje inwestycję tylko potem nie ma kto tego utrzymywać.
      • Gość: Nina Re: Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie IP: 212.160.159.* 07.05.08, 09:41
        "Tam, gdzie jeszcze miesiąc temu była głucha dzicz" - co za brednia!
        Tam już od dawna nie było spokojnie. To bardzo popularne miejsce
        spacerowe. Przewija się tam tylu ludzi, że o dziczy, spokoju, czy
        czystości nie może być mowy!!! Poza tym wszędzie są śmieci i
        potłuczone butelki. Jeżeli ma powstać tam wypożyczalnia, to ktoś
        będzie chciał na tym zarobić i przynajmniej będzie o glinianki dbał.
        Jestem za przebudową!
    • Gość: Rysiek Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.08, 12:05
      Ja proponuję cofnąć się kilka lat do tyłu, jak państwo Pawlikowie
      kupowali teren po byłej cegielni. Co nam wówczas obiecywali i za
      jakie pieniądze ten teren kupili od miasta- z tego co pamiętam to
      około 250000pln. Nie mogłem się nadziwić w czym Pawlikowie widzą
      biznes. Miał być tak m.in.ośrodek rekreacyjny, muzea itd., mozna
      sięgnąć do publikacji prasowych. I co, nagle radni zmienili plan
      zagospodarowania terenu i tak się rozpoczął biznes mieszkaniowy
      p.Pawlika.
      Znów po latach taki patent chce powtórzyć. Niech się wywiąże z
      poprzednich obietnic. Niech kupi w przetargu ten cenny jak dla nich
      teren.
      A tak na marginesie, to widzę że firma SanBud jest monopolistą
      robót budowlanych, drogowych itp. w Z.G.
      Zobaczmy jak po latach wygląda pierwsze rondo, przy wiadukcie na
      Wyspiańskiego, remontowane-przebudowywane przez tę firmę.
      Firma wygrywa prawie wszystkie przetargi i później nie radzi sobie z
      tymi robotami, bo tyle ich ma. Zobaczcie jakie jest tempo i jakość
      robót na ul. Dąbrowskiego , na ul. Jana z Kolna.
      Oficjalnie to wodociągi są winne.
      Bzdura!!!
      • zyta77 Re: Na gliniankach nie niszczą. Będzie pięknie 08.05.08, 01:26
        Pan Pawlik widać nie umie inaczej.
        Musi najpierw zniszczyc żeby potem "było pięknie".
        A piękno dla niego to beton..:(
        GłUPOTA I NIC WIęCEJ!
      • Gość: zuza Teren pod osiedle Cegielnia kupił aza 600tys... IP: *.zgora.dialog.net.pl 08.05.08, 20:22
        i nikt go nie przelicytował. Ale prawdą jest, że miały być boiska
        czy korty. Chodząc tam na spacer zawsze doszukiwaliśmy się miejsca
        gdzie to będzie. Nie ma. Same domy. Ciekawe kto będzie utrzymywał
        ten niby zagospodarowany teren po gliniance. Mieszkańcy - na pewno
        nie. Miasto? hahaha Sanbud chce zwiększyć wartość tego brudnego
        bajora (ten syf po budowie wiecznie tam pływał a teraz leży pewnie
        na dnie) i zamienić się z miastem na ziemię, która w wolnym
        przetargu zostałaby sprzedana za ogromne pieniądze.
        • Gość: U. Re: Teren pod osiedle Cegielnia kupił aza 600tys. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 23:43
          Pawlik wie jak sie robi kasę.
          chwała mu za to.
          Ale za to,że zniszcył ptasie gniazda powinien dostać karę chłosty
          przynajmniej!!!!!!
    • Gość: Bronek Nareszcie będzie pięknie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.08, 23:54
      Dziś pierwszy raz od 3 miesięcy wybrałem się tam rowerem. SZOK to
      to, co przeżyłem jak zobaczyłem glinianki. Szok w pozytywnym tego
      słowa znaczeniu. Jestem jak najbardziej za przebudową tego terenu i
      na pewno chętnie będę tam przychodził. Jedyne, co budzi moje obawy,
      to wandalizm, bo na gliniankach zawsze spotykała się młodzież
      kulturalna inaczej :( Potrzebna jest całodobowa ochrona no i żeby
      ktoś o to dbał i utrzymywał to w dobrym stanie przez następne lata.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka